Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alan Wake byla jedna z mále her poslední doby, která mě opravdu chytila a nepustila. Příběh byl luxusní a atmosféra také. Ano, některé herní mechanismy byly zastaralé, zpracování bylo slušné, ale ne excelentní. Jenže, která hra nemá chyb? Bavilo mě to víc, než Heavy Rain, kde vše totálně zabil konec, navíc jsem si připadal stále vedený za ručičku. U Alana byl alespoň záchvěv volnosti. Jsem rád, že jsem si jej mohl zahrát, nebyl to ztracený čas.
  • Hrálo se to dobře, ale hra roku to podle mne není.
    Zastaralé zpracování, stejní nepřátelé. Atmosféra sice dobrá, ale to nestačí.
  • rage
    v žádném případě hra roku. Jediný tahoun byl příběh, zabíjet enemy čtyřmi druhy svítilen mě vážně trápilo
  • Mně se to líbilo, i když jsem původně čekal míň akce a víc adventury. Jen mě mrzí, že příběh měl dost podivné neuspokojující finále (nehrál jsem DLC).
    • DLC su slabe oproti povodnej hre, a uz uplna blbost bolo rozdelit dve ROVNAKE DLC na 2 casti. v podstate posun v pribehu minimalny a da sa povedat ze koncia tam kde povodna hra. skutocne mimoriadne slabe DLC
      • Já Writerovi četl naprostý opak - prý posune příběh a dovysvětlí pár věcí. Tak jak to teda je?
        • nechcem spoilovat takze ti nepoviem ako to skonci v DLC ale nejaky super posun necakaj. skutocne odhalenia asi az v dvojke na ktoru the writer poukazuje
  • Jediný co jsem dělal podle youtube jsou dopisy na nightmare, vše se normálně dá najít. Doufám, že bude někdy něco podobného *5* ale dle tvého komentáře, čistá závist *2*
  • Hm,fakt obtížný mít achy na 100% když všichni civěj na internet do návodu jak je udělat.
  • ve svém žánru PECKA akorát škoda délka HRY. Mám ACHIEVEMENTY na 100% koho nebaví ať nehraje *2*
  • nevím teda no, nic podobného nevyšlo, tak proto to je nej. hra roku, proč srovnávat Alan Wake vs. CoD. To je jako srovnavat ne-realne NFS vs DIRT2
    • Chceš tedy říct, že DIRT2 je simulátor? *4*
      • Ano, je. Jen má značně arkádovější jízdní model (nebo spíš jeho ovládání) kvůli přístupnosti širší veřejnosti.
        • rage
          Není. Nemůžeš tam nastavit absolutně nic a kdyby to bylo v realu tak easy tak proč jsou v autech volanty a ne joypady? Richard Burns rallye je pro srovnání simulátor
  • No,mě alan moc nebavil,nevím co na tom všichni tak viděj.Když to mělo vyjít tak to vypadalo zajímavě,ale po vydání nic extra.Hra se mi zdála i dost obtížná a to že už hry hraji celou věčnost,povětšinou na hard.U Alana mi normal stačilo až moc.
    • splash
      To že je hra težká je snad plus ne? Lehka hra u který se člověk nezapotí je na prd.
  • Mám X-Box a nesouhlasím! CALL of DUTY je nejlepší. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit