Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Tak sakra, buď napiště bez HUDu, uživatelského rozhraní, cokoliv, anebo neskloňujte anglický slovíčka...
    • třeba je myšleno že port na PC prostě naprasí bez použití OOP polymorfismu . *3*
    • Vůbec nejde o skloňování, ale o to, že interface je něco úplně jinýho než HUD. Hra bez interface neexistuje, her bez HUDU je vícero *5*
    • To bys chtel po Levisovi moc.
  • Na tu hru jsem se nezkutečně těšil, ale když oznámili že nevyjde ne PC jsem byl nezkutečně nasr... .Když jsem vyděl v reálu hru tak mě nezkutečně zklamala a ta ledová sprcha mě studí do teď. Tak že Alane zůstaň si na konzoli sbohem a šáteček.
    • haha prej "nezkutečně" to sem snad este neviděl *1*
      • A to ještě vůbec nic není oproti tomu, co jsem už viděl já, a v tom hrály roli i špatná íčka ;). Můžu říct upřímně, že je mi z té negramotnosti fakt zle. Dobře, pochopím, když je někdo dysgrafik. Ale pokud je někdo normální a dělá tyhle hrubky, tak jako co si pak o něm má člověk myslet, že? :P Rozhodně nic dobrého ;). Na vině jsou ale hlavně sociální sítě, na něž dnes chodí většina a tam se takovýchto hrubek dá pochytit celá řada :P. Hrůza prostě.
        No to jen tak na okraj :D.
        • Je mi jasný, že si tenhle sloh psal 20 minut a dalších 40 sis ho kontroloval a upravoval :D jen abys ses vyhnul všem hrubkám, kterým normálně v diskuzích nevěnuješ pozornost :D :D :D.
        • Taky tam máš chyby :D
      • ještě štěstí že ti tam nechybí háčky a písmenka že duku *1* *1*
    • napodobne..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit