Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Palec dolu. Proc podporovat zastaraly OS, ktery uz davno nepodporuje M$? Nebudou to delat treba i pod DOS?
  • Whisp
    To je samozrejmé že to pobeží na Win XP. Skôr by ma prekvapila správa ,že by Win XP podporované nebolo. Však doteraz vyšli len Just Cause 2 a Battlefield 3 bez podpory Win XP. Alebo ich bolo viac ?
  • GlaDOS
    To jsou keci. Kdyby nechali podporu DX9 a přidali DX11 s možností vybrat si, měli by pořád pokrytou stejně velkou množinu hráčů.
  • Veskoslav
    Konzoláři se tu spojili s nenávistnými Vistaři a Sedmičkáři.....Kam ten svět spěje...
    • Hairy_Ass
      Já teda asi patřím mezi ty nenávistné Sedmičkáře, ale je mi to celkem fuk. *3*
  • Aha, takže jinými slovy si hru zahraje více pirátů. Myslím že tohle bude poslední hra Remedy pro PC :-)
    • Streptokok je čistokrevná zhmotněná demence.
    • Co to meleš ty vořechu.
    • Proč kradeš našemu obecnímu bláznovi práci? *1*
  • Grafika mě nezajímá, hlavně aby se to dobře hrálo.
    • Hanzales
      Já si Alan Wake(a) koupil nedávno a dohrál. hra se mi líbila. Zahodil jsem všechny recenze a kometráře stranou a bavil se, i s tou trošku mázlou grafikou. Za ty 400,- to splnilo účel na jedničku ;) Sice je to něco jiného, než to úplně původně mělo být, ale že by hra byla špatná se taky říct nedá. Nekoupit to na Xko, šel bych do toho (po tom dohrání teď) beze strachu na PC. Vypadá to, že konverze bude jedna z těch lepších a prostě pařbě zdar ;o) Určitě je to jedna z těch povedenějších her.
      • Vcera jsem koukal na yt na nejaka in-game videa a prislo mi to trochu jako sandbox - je to pravda? Nebo jak jsou velke lokace po kterych se hrac pohybuje? Dik.
        • Sandbox ani v nejmensim.
          Ani ve smyslu otevreny mapy.
          V tomhle je to uplne klasicka linearni TPS, ale zase zadnej okatej tunel.
          Nektery useky jsou i celkem rozlehly - celkove srovnatelny rekneme treba s ... nevim ... HalfLifem dvojkou.
          Cesta vpred ale rozhodne jen jedna. Odbockou si muzes leda prilepsit o naboje, stripek do mozaiky pribehu, easter egg, apod.
          Spatnyho koridoru se ale fakt neboj - lokace pusobej verohodne. Vzhledem k tomu, ze je to v horach, tak i ty lesy jsou treba 30m od cesty celkem logicky orizly skalou, rekou, ...
          Prozkoumavani zastrcenejch koutku se ale odmenuje, a svadet te to k tomu bude.
          Takze jsem ti mohl napsat ctyri slova: ne sandbox, NE koridor.
          • Dik.
  • Co na Win 95/98? Spustím tuto hru upravenou pro PC z roku 2012?
    • jako já mám času dost, DX 11 karty sice všichni máme v kompech už pár let, ale klidně bych ještě počkal. Se třeba za 5 let můžeme pomalu začít přesouvat na DX 10.1, nebo tak.
  • Win Xp sou super, pak win 7 pro trosku lepší kompy, to ví každej. DX11 ani 10 mě nezajímá, stejně se to samý dá dát na dx 9 a muze to vypadat líp než DX11 takže... ok, vypadá to na rozumnou optimalizaci. Esi nebude demo, a budu splnovat min.specs sosnu a přesvědčím se,že to fakt pujde, kdyz me to bude bavit, koupim. Stejně jako XX her predtim za ty leta .)
    • Stačí první čtyři slova a dál jsem tvůj příspěvek radši nečetl. Windows XP nejsou super, je to odpad a mrtvý operační systém. Používají jej pouze zpátečníci nebo majitelé pleček.
      • Co to meleš? Já mám Win XP a k tomu celkem dobrej počítač (postavenej sice před třemi lety ale stále jedu vše na full v HD, jediné co jsem měnil byla grafická karta) a nemám touhu vyhazovat cca 3500 za Windows 7 a vše přeinstalovávat. Proč bych to dělal? Takže já tuhle zprávu vítám a Alana si asi koupím, ale raději počkám na reakce, jestli to stojí za to.
        • To byla reakce na Streptokoka, jen pro upřesnění.
          • A jak dlouho zmíněný winXP vlastníte? 5, 6, či více let? Myslím, že to je docela adekvátní doba na to pomýšlet na přechod.
      • Hairy_Ass
        Myslíš velkolepou show bratří Zpátečníků z Unýdnol (značka Červený trpaslík)? *14*
        • Není nahodou Jindra.veliký, či jak se ta komická postavička jmenuje tvé alterego? :D
          Tím nemyslím nic zlého a byl by to samozřejmě pěkný žert.
          • Hairy_Ass
            Tak to opravdu mé alterego není. Zato já už ve všech těch vašich variacích na diskusního trolla přestávám mít přehled. *15*
  • Otázka na konzolisty. Jakou má tahle hra zhruba herní dobu?
    • Umaroth
      ja jsem DLCčka nehrál, ale i tak sem byl na 14ti hodinách. Ke konci sem to už chtěl dohrát, to napětí už sem nemohl vydržet :)
    • Ja bych řekl, že s DLCčkama určitě přes 15 hodin a pokud hodně prozkoumáváš okolí tak se k patnácti hodinám dostaneš už v základní hře. *3*
    • S DLCckama urcite pres deset hodin.
      PC verze je ma mit uz v zakladu, a dle meho je to navic nejlepsi cast hry. Koukej to koupit!
      • 10-15 hodinek, no zajímá mě cena. To jako bude stát 1K+?
        • No ten +/- litr je podle mě takový střídmý odhad. Většinou se všechny novinky (a zj. lepší tituly) na PC objevují v cenách v rozmezí 700-1100 Kč, tak uvidíme.
      • No proto se taky ptám na herní dobu, litr za 4 hodinovou hru nevyhodím, 10+, to by vcelu šlo. Nějak se mi ale můj letošní seznam her ke koupi začíná zvětšovat, tak abych už asi začal střádat z výplaty do prasátka *1*
        • Zbytečný strach - AW bez DLC jsem na střední obtížnost dokončil cca za 10 hodin normálního hraní. Ano, dá se možná dohrát i za 4 hodiny, stejně tak jako Quake někdo dohrál za 21 minut. Ale k čemu to?
  • Jazz
    No super... Pojede to na 10 let starým OS.
    Ale kdy to teda kurwa vyjde ?!
    • Tady si to přečti kurwa http://games.tiscali.cz/oznameni/pc-verze-alan-wake-vyjde-v-unoru-na-cem-pobezi-58241
      • Jazz
        Jojo, v únoru, díky moc. *6*
        To bych bez tebe nenašel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit