Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda, že Remedy takhle "plýtvají" časem. Před pár dny jsem dohrál základní hru, the signal i the writer a od tý dobe mě jíst nebaví, spát nebaví, na jinou hru jsem se zatím ani nepodíval... Já chci pokračování *13* Nebudu říkat, že to byla nejlepší hra, co jsem kdy hrál, protože mám těch srdcovek víc a už vůbec nehodlám srovnávat napříč žánry, ale za mě určitě jedna z nej. Nepamatuju si, že by mě v posledních letech něco tak oslovilo.
    • hele takhle to mám s Mirrors Edge, DICE ovšem mezitim vydávaj betlfíldy, protože hráče očividně víc baví hrát si na vojáčky:).. Tak jen čekám a čekám..
      • Jo no, jenže Mirror's edge mělo vcelku ukončenej děj, respektivne z tématu se dá vytěžit mnohem víc, ale Faith je alespoň prozatím v suchu. To Alan je zatím stále dost v řiti a to nejlepší z první hry jsem si už vyzobal - děj. V Mirror's Edge přeci jen hrálo mnohem větší roli běhání a akce *9*
  • misho8723
    Ja neviem čo ľudia čakali od tejto hry.. však vývojári od začiatku tvrdili, že pôjde o arkádovú odbočku od hlavnej hry - ja som pôvodne ani nečakal, že tam vôbec dáky príbeh bude, čakal som len arény s nepriateľmi a s nazbieraným skóre.. však kto chce, nemusí hru hrať - však to nie je žiadny spojovací mostík medzi Alan Wake a Alan Wake 2, tak neviem čo sú ľudia taký zhrození (aj mne samotnému sa viac páči štýl jednotky a taký istý štýl by mala mať aj dvojka)
  • Přiznávám nečetl sem. četl sem jen prvních pár slov: sází moc na souboje a de to u mě úplně do sr.... příběh super,atmosféra super, souboje trochu mimo a proto tohle vynechám
  • Odkud vylezlo to eee z playstationu nebo xboxu:? Nevíte zda už vyšla na Alana ta oficiální čeština?
    • A ona neni? Vždyť na obalu standartky je nějaká vlaječka :-)
  • Zabít ty čuráky je málo..tahle hra opakuje pořád dokola asi 3 mise objevuje se pořád dokola nějaká fontána a tuny stjených nepřátel..tohle je krádež židovské banky se napakují prodejem a akcie společnosti vzrostou..ale je to nehratelná, stračka rozkopnul bych nějkému američanovi hubu za tohle.
  • Akcni horor a ukazuji dosazeny skore?! Boze to ne
  • michaliuz18
    presne 7 ta hra len tazi so svojho mena, a robi z toho blbu strielacku
  • v alanovy jsou strasna ty auta mam tereni auto sjedu ze selnice a chci se vratit a furt vrazim do neceho co ani nevidim a auto se poskozuju
    • Taky mě to štvalo ale vyřečil jsem to tím že jezdním po silnici :D
  • Grifus
    Konverze na PC tentokrat opravdu nebude?
    • eee.cz: to je muj blog, nechlub se cizim perim a nepis tu kraviny, ve snaze me trapne napodobovat, neumis to a nemas na to.
      • Hairy_Ass
        Tím se ani chlubit nelze.
    • V interview na RPS jeden z vyvojaru rekl ze se Remedy postara o to aby vysla i PC verze.

      ''RPS: That’s XBLA only though.

      Häkkinen: So far it’s exclusive but based on everything I just said about how much PC gaming means to us, you can be guaranteed that we would put as much effort into bringing…well, you can read between the lines.''
    • Konverze na PC by se nevyplatila, už kvůli konverzi na základní hry se Remedy dostalo do vážných finančních potíží. viz více na

      http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/03/05/remedy-reports-financial-troubles.aspx

      Více jsem problematiku vývoje na PC popsal zde:

      http://spokojeny.blogspot.com/p/gamelog.html

      Pro zloděje se prostě dělat hry nevyplácí a někteří vývojáři musí tvrdě narazit, aby to pochopili.
      • eee.cz: Chlapče ty sa zobuď *1* Čo sa týka predajov, tak PC prežíva nový zlatý vek vďaka digitálnej distribúcií a ak klesá kvalita niektorých hier, tak len preto, že sú ovplyvňované primitívnymi konzolovými arkádami *3*
      • RavenHolm
        Dědo Vševědo..... zkus to příště.
      • tady je někdo hodně mimo a zaritej antiPCčkář :-)
      • Podle Remedy se konverze zaplatila za dva dny, tak kde jsi vzal ty problémy?

        Ten tvůj článek je dost mimo a úplně naruby - vyplývá z něj, že PC upadá, tím pádem na něj vycházejí odfláknuté porty her. WTF? Není to spíš naopak?

        Jo a díky za tu generalizaci, že jsme všichni zloději. Konkrétně Alan Wake mi přišel před pár dny z Amazonu ve sběratelské edici a i když jsem ho ještě nedohrál, nelituju, že jsem za něj vysolil přes £30. Hry kupuje pořád dost PC hráčů a oproti loňsku podíl dokonce narostl, bylo to před pár dny i tady.
      • Před pár dny se tu psalo že Alan se na PC hodně vyplatil a dávno už zaplatil. Takže bych to tak černě neviděl.
        • deridon
          mně ta jeho stranka nejde načíst ani.. a všude jsem četl, že se PC Alan zaplatil za 48 hodin a že jsou Remedy moc rádi, na gameinformeru je též o tom článek.. tak nevim o co mu zase jde, kazateli..
    • počkej pár let až MS vyprší práva :))
  • Kdyby radši udělali Alana 2 a neprděli se se všelijakejma Spin-offama *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit