Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobre ranko kamaradickove *14*
    Mam nejaky China Tablet, pojde mi na nom spustit Alan Wake’s American Nightmare ???
    Dakujem ... *3*
  • Grifus
    Tak ja tento "dil" beru neco jako meziclanek pred regulernim pokracovanim, ktere uz kluci z Remedy chystaji. Jsem rad ze zase jednou byly me modlitby vyslyseny a na PC se taky dockame. Ja rozhodne kupuju, stejne jako prvni dil...
  • Od kluků by to bylo velmi nevypočítavé, kdyby po úspěchu PC verze první hry, neudělali port i pro American Nightmare. Když hru začínali vyvíjet, tak si ještě nebyli jistí, jestli se PC verze vyplatí. Mám jen strach, aby si šikovní kluci z Remdy nedělali moc velké iluze o zaručeném trháku.
    Pro ostatní. proč pořád kritizujete, že to už není stejná hra, jako je první Wake. Autoři jasně říkali, že to je něco jako experiment, kdy si chtěli jednoduše něco vyzkoušet. Nikdo neříkal, že se hra ponese v duchu předchozího dílu. Autoři nás varovali a dodali, že nad původní atmosférou a příběhem ikonického spisovatele nehodlají zanevřít, tak vážně nevím, co tu řešíte.
  • ja bych ocenil pokracovani pribehu
  • Veskoslav
    Tohle na pc osobně opravdu nechci. Po "novém" Alanovi je toto stupidní, akční bráška, co sází více na akci než na survival horor. Hru jsem dohrál pomocí XBoxu (půjčená hra od kamaráda, co je do toho blázen) a osobně bych si to jako pcčkář ani nekoupil, ani nestáhnul. Už to n survival horor.


    P.S: Udělejte mi radost a někdo ať vydá poslední Mortal na pc nebo Halo 4:)
  • montatatana
    Mno, odehral jsem na Xku dve hodky a uz se k tomu nevratil... oproti paradni puvodni hre me to nesedlo. Stylizaci, hratelnosti... skoro nicim.
  • Na PC to vyjde 100%, protoze uz prvni Alan Wake na PC sa Remedy hodne oplatil narozdil od X360.
    • no ať písíčkář, tak bych to takhle nepodal. zaplatila se jim rychle konverze(tudíž rádi udělají i tohle), ale že by to pc platforma utáhla, to bych netvrdil.
      • Veskoslav
        No nevím, ale Xboxová verze málem stála studio život:)
      • Ringwraith
        Tak tak.

        Jasně, že se jim PC verze hodně oplatila, když oplatili jen konverzi, narozdíl od X360 verze, která musela zaplatit celej vývoj hry.
        • Jenze ta X360 verze jim asi vyvoj nezaplatila, kdyz po jejim vyjiti malem znacka Alan Wake zanikla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit