Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nábor do guildy Dark Horizon:

    Guilda Dark Horizon hledá do svých řad nové a aktivní hráče s převážným zájmem o PvP!
    Jako guilda jsme vznikli nedávno na začátku Final Beta, avšak jako skupina spolu hrajeme od počátku Bety (popř. Aphy). Naší náplní je hlavně PvP a PvE jak po guildovní stránce, tak i s naší Aliancí, kde se věnujeme mass pvp, secure oblastí, doprovod Oxů, převozy atp.
    Od svých hráčů očekáváme aktivní přístup a zájem o hru (svůj build, gear...).

    Chceš-li se stát součástí komunity Dark Horizon, přidej se k nám na darkhorizon.cz
  • Ja si hru dnes koupil ;))) zlatou edici. Jestli do toho někdo pujdete tak dejte vedet at mame guildu :)



    https://albiononline.com/?ref=DG5LNB1VH7
  • plnení questu mne na mmo vždycky zajímalo nejvíc (sarkazmus). tedy možna ta hra nabizi i neco vic ale timhle videem by mi ji neprodali
  • co aj viem podla mna to vobec nema na WoW-ko tam bola aspon lepsia grafika aj hratelnost bola o 120% percent lepsia, toto bude dalsi odvar typu LOTR online alebo nieco take. dakujem neprosim
    • radsi uz nic nepis a nikomu v zivote uz nic nerikej, trolle
    • tak to máme štěstí že se pleteš..
      • neviem kto sa plete.. mal som moznost hrat lotr cca 30min a to bola teda riadna nuda, ani gandalf nevyzeral ako v skutocnosti a pri tejto hre staci sa mi pozriet na prvy obrazok nemusim citat ani clanok a proste viem ze to bude blbost je to taky moj hracsky instinkt a to uz nieco mam odohrate, (CaD I,II,III,IV,V,VI,VII, VIII, VIIII,...)
        • Ehm ... tak zrovna na LOTRO strci cely wowko tezce do kapsy. Po vsech strankach. Co je na wowku zabava? Pribehnes k qsthubu, naberes qsty ... dobehnes za kurzorem, pobijes 10, 100, 500 oznacenych mobu ... a tak porad dokola. V lotru mas aspon pribehovou linii a vizual.

          Je videt ze mas odehrany leda kulovy.
          • to skor vyzera ty si este nehral wowko...
            od cataclysm (to uz je 5 rokov) boli prerobene vsetky povodne zony, questovanie je celkom sranda, kazda oblast ma svoj pribeh, prepojene questy (a questy uz nie su len typu "zabi x niecoho" alebo "dones nieco niekam") a zaujimave prostredia (kto si pamena 1000 needles, bola to pust s velkym mnozstvom spicatych kopcov, cataclysm sposobil potopu, takze cele 1000 needles je pod vodou, ostali iba tie vrcholy kopcov, na zaciatku questovania ziskas lodicku, ktorou sa potom preplavujes po celej oblasti).
            nove datadisky, pridali este ovela viac zaujimavych veci, exploration, ked naozaj nachadzas po svete veci kade tade (najdes mrtvolu dobrodruha a vedla neho je na zemi zbran, mozes ju zobrat a pouzivat), plno "rare potvor, ktore su obtiaznejsie nez bezne potvory a padaju z nich zaujimave veci)...

            lotro som hral davno, ale nikdy som nevydrzal viac nez nejaky lvl20... oblasti boli krasne (shire uplne nadherny) a pribeh tam tiez bol, ale tie questy bola riadna otrava... dostanes x questov, kazdy na inej strane mapy, musis furt niekam behat, polovicu casu som zabil behanim hore dole).

            mozno sa odvtedy nieco zmenilo, ale vtedy bolo lotro iba slaba kopia wow s dobrou licenciou.
        • *1* Teda dúfam, že ten príspevok bol myslený ako žart *15* *15*
        • To ses vazne frajer kdyz hodnotis neco co jsi v zivote nehral a ani o tom nic necetl. A hracsky instinkt (at je to co je to) asi neziskas z hrani CaD (at je to co je to). No a VIIII teda taky vidim prve *15* .
          • nastuduj si historiu vole :D
            http://www.fast-webshop.com/fotky6187/foto/spviiii.jpg
        • Co mas odehrano? (CoD I,II,III,IV,V,VI,VII, VIII, VIIII,...) ??
          • j a rimska 9 se pise IX tvl
            • aha upps som mislel ze v cyrilike sa pise VIIII ... dikes kamo...
  • Krescz
    to je snad jediné MMO co mě oslovilo za posledních 5 let
  • Pro me nejlepsi MMORPG - EVE online ve fantasy! Konecne. PVP je narez
    • neviem ci som spravne pochopil tvoj comment. albion online je najlepsie mmorpg, pretoze je to ako eve online vo fantasy?
      alebo eve online je najlepsie mmorpg a ty si v nejakej korporacii zvanej "fantasy"? :D

      ma to zaujima, pretoze eve som istu dobu hral a uz by som to nezopakoval, po nejakom case som zistil ze je to viac zamestnanie (bez vyplaty) ako hra... furt len skilly trenovat, farmit alebo tazit, nic ine.
      k pvp som sa moc nedostal, ale to preto ze som nemal dostatocne vybavenu lod.
      najlepsi bol kolega, ktory hral eve stylom, 2 konta na ktorych tazi, jedno konto ktore zbiera vytazene veci do obrovskej lode, stvrte konto ani nezapinal pretoze iba skilly trenoval a to vsetko mal na pozadi a pri tom hral lineage 2 :D
      • eStar
        Jestli jsi začal v hisecu při těžení a skončil v hisecu při těžení tak je to jen tvoje chyba. Hra ti nic takového, ale nenařizuje.
        • ja som vobec netazil, mojim cielom bol prieskum, tak som farmil a cakal pokial sa nenaucim vsetky potrebne skilly. nafarmil som si na lod (neviem ako sa volala, vyzerala ako jedna z prvych lodiciek ale bola prisposobena na exploration, mala neviditelnost).
          asi 2 dni som si uzival explorovanie, pobehal som plno systemov, videl som super veci, potom ma zrazu v nejakom systeme hned po skoku nejaka skupinka zabila, bez akehokolvek dovodu (ani som nemal zbrane na lodi myslim).
          ked som si uvedomil ze ma vsetko to farmenie caka odznova, tak som tu hru vypol a uz nikdy nezapol.

          netvrdim ze ta hra je zla, pokial sa niekomu paci, super pre neho. ja ale ked hram nejaku hru, chcem sa pri nej bavit, nie mesiac robit nieco totalne nezazivne aby som sa mohol bavit potom... radsej si zapnem nieco pri com sa mozem bavit hned.
          • eStar
            No jestli ti trvá měsíc vydělat si na frigatu tak to opět není chyba hry. Já 90% času věnuju pvp a 10% vydělávání.
            • ved sa ukludni trochu, ja uplne suhlasim, je to moja chyba ze ma ta hra nebavi, ale nic to nemeni na tom ze ma ta hra nebavi.

              ja som eve hraval 4-5 rokov dozadu, od vtedy sa mozno vela veci zmenilo, ale vtedy to bol proste grind, grind, grind.
              staci ked si spomeniem na doporucenie pre novacikov, idealne prvy mesiac ani nehrat, iba sa ucit skilly...
              v hre nebol ziadny tutorial, nic, proste si bol hodeny do hry a hraj sa...

              mozno sa od vtedy vela zmenilo, ale bohuzial pre mna uz je ta hra pase...
  • no ja neviem teraz som vyskúšal svoje prvé MMO Wildstar a unudilo ma to hneď na začiatku, v tých tréningových bojových arénach. To všetky MMO sú tak nudné?
    • no hlavne mmo hru nespoznas podla prvych 30 minut hrania... mozno ani podla prvych 10 hodin hrania.

      ja som prvu online hru hral asi 10 rokov dozadu, volala la kal online, taka kopia lineage, hratelnost uplne strasna, malo charakterov, malo zbrani, ziadne questy, vsetko sa iba grindovalo, ale vtedy som na tom bol uplne zavisly. potom som hral wowko, tiez ma to totalne chytilo, to boli casy ktore povazujem sa svoje temne obdobie, ked som regulerne klamal kamaratom ze nemozem ist von, pretoze som chcel raidovat a bolo mi trapne to priznavat.
      teraz ma uz nechyta asi ziadne mmo, obcasne zapnem wow nech si trochu zaspominam, ale tiez vyzdrzim tak mesiac.

      pravda je taka ze vacsina mmo stoji a pada na socializovani. pokial si zapnes akekolvek mmo a hras ho sam, tak ta to urcite nebude bavit tak ako by ta bavilo singleplayer rpg, ktore bolo vytvorene pre singleplayer.
      ale akonahle si najdes v mmo hre nejaku komunitu (guildu, klan alebo co i len jedneho dvoch hracich kamaratov) tak sa zazitok diametralne zmeni. najlepsie spomienky co mam na wowko boli ked sme sa snazili s guildou spravit nejaky raid a nedarilo sa ale nakoniec sme to vdaka spolupraci spravili. alebo ked som hraval na RP serveri a vobec sme neraidovali, nequestili nebojovali, iba tak sme objavovali svet, rozpravali sa a uzivali si hru.

      proste si vyber nejake mmo, prekusni tych prvych par hodin co su tutorialy a uvodne questy, pridaj so guildy a aktivne vykonavaj cinnosti s inymi hracmi. potom zistis ci ta bavi mmo alebo nie.
      • No vidis a ja zas nejraci chodim v tech mmorpg uplně sam (nemluvim o raidech atd tak je to jasny) takže jako guilda s kamosema se urcite hodí ale každej to vidí jinak ja si každej q raci splnil sám :)
        • Člověk, který hraje MMORPG sám, není normální.
          • Zrzzek
            Ty se do mě navážíš, já tě nahlásím! (žert)
        • a co hravas? ako dlho to hras? skusas aj ine mmorpg hry? bavia ta?

          ja som teraz presne rovnaky, kedze nemam moznost hravat pravidelne, tak si nemozem dovolit raidovat s nejakou guildou, tak preto solujem. ale podla mojho nazoru je to presne ten dovod preco ma ziadne mmorpg uz nebavi. pretoze sa snazim hrat solo content urceny pre skupiny.
          a preto hram iba wow, pretoze tam ma drzi aspon ta nostalgia a zname prostredie.

          nevidim jediny dovod preco hrat akekolvek mmorpg solo ked existuje obrovske mnozstvo singleplayer hier, ktore ti daju kvalitnejsi zazitok.
          • Já jsem pár MMO hrál. SWTOR, GW2, TSW mám rozehraný teď. A hraju vždycky sólo. Já ty hry vnímám spíš jako diablo, které mě samo o sobě vždycky přestalo bavit po jednotkách hodin. Je tam nějaké to farmení, Nějaký vývoj postavy a občas to opravdu dokáže táhnout dějem. V tom pro mě vede SWTOR. Nějaké ty dungeony mám prolezlé taky, ale raidy nebo WvW není nic pro mě. Takže v tomhle deDa naprosto chápu. :-) *1*
            • Ano, mám projeté všechny. :-)
            • Ved kazdy hra co ho bavi a ako ho to bavi.
              Ale sam pises ze ta najviac bavilo swtor kvoli pribehu... Tym padom by ta podla mna mohlo este viac bavit kotor alebo mass effect...
    • Firingo
      Popravdě bych řekl že ano. Chápu že některé lidi to baví ale mě ty MMORPG nikdy moc nechytli zrovna dneska jsem zkusil SWTOR což jsem chtěl už dlouho a slyšel na to dost chvály ale v a musím říct že mě to vůbec nechytlo...
      • nightborne
        Každému, co jeho jest =). Buď jsi na MMO měl jednoduše smůlu, nebo to není tvůj šálek čaje, jednoduše - taky takoví lidi jsou. Můj bratranec si třeba zas naopak není schopen užít nic, co není online (což upřímně taky moc nechápu, ale je to jeho věc, ne).
        • no ja taky nekoupim hru ktera nema multak abych platil 1500 za hru kterou mam dohranou za 10h a pak ji muzu mozna tak vyhodit
    • Zkus všechny a uvidíš *3*
      • nie ďakujem radšej knihu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit