Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "na svou dobu ucházející grafiku" - ucházející? Poměřováno s čím? Hry Team17 patřily na Amize vždyckyk TOP a to nejen grafikou, tak by mě zajímalo, v porovnání s čím byla tehdy grafika AB ucházející :D
  • Ja mam taky jeste Amigu doma a plne funkcni :)
    • jo jo 2xCD32 + dva novy original gamepady.worms,tower assault,microcosm,beneath a steel sky,... jako novy.nikdy neprodam :-)
  • Nebo takovej Legend of Celtic :) to byli casy a originalita, ne jak dnes ty srackoidni kopie
  • ach jaj to boli casy,spominam na to s nostalgiou,hlavne na hry ako superfrog, ishar I,II,III, soccer kid,ach jaj *7*
    • Copak to, ale Sensible World Of Soccer byl na Amize u mne do dnes nejlepším fotbalovým skvostem. Kam se dneska hrabe FIFA nebo PES se soupiskama jen z těch nejhlavnějších lig. SWOS měl všechny ligy světa a u některých dokonce i druhou a třetí ligu. ... jaká to byla bomba koupit do Slavie golmana z Vietnamu za pár šupů a vypracovat ho na nejprodávanějšího hráče ... To byla panečku zábava *4*
  • Ty zmršený pc verze hrat nebudu zlata Amiga :) I tohle pisu s odporem pac to pisu na placacce .))

    Snad se to sem muze dat nasel sem na netu prednastaveny amiga hry je tam i alien breed :)
    Je to prednastavenej emu Amigy pro pc staci 1 klik a jedete :) her je tam hafo a slape to krasne http://bit.ly/x3Rrgt heslo je: The Company
  • Já teda nikdy Amigu neměl,ale zbožňoval jsem ji a byla moje nevyplněný přání.Chodil jsem tehdy ke kamarádovi a pamatuju,že mě normálka jeho máma vyháněla domu aby se on mohl učit do školy,protože sme všechen čas propařili :D byl to můj sen,zasunout disketu,poslouchat slastné chroupání mechaniky a potom jen hrát hrát hrát....aaaaaaaaaaaaach....já to chci z5!
  • Moje druhá nejoblíbenější hra na Amize hned po Dune 2 :)Bože to byli časy.To už snad není ani pravda :)
  • Zkoušel jste to někdo už? Zajímalo by mě, jak je řešen coop. Přes net asi těžko, co?
    • blixa
      Coop jen na jednom pocitaci.
      • OK, takže rozdělená klávesnice i obrazovka... Doufám aspoň, že se nestává ta nepříjemnost, že některé klávesy "přestanou" reagovat vlivem více zmáčknutých kláves najednou - jako tomu bylo u některých starších her, co se hrály v coop také na jedné klávesnici.
        • V tomto pripade je problem na strane klavesnice, ne her. Specialne levne klavesnice za par stovek, tento problem maji stale. Tomuto efektu se rika ghosting a souvisi s tim, jak se detekuje stisknuti klavesy. Vice treba zde

          http://www.microsoft.com/appliedsciences/antighostingexplained.mspx
        • blixa
          Nene, oba hraci jsou na jedny obrazovce, stejne jako na Amize.. Jestli nereaguji klavesy pri stisku vice klaves najednou, to nejsem schopnej rict - manzelka Alien Breeda nehraje, takze jsem jen zkusil jestli to jde spustit, ale nehral jsem to dyl :(
  • jsem jel tehdy leta pane do polska a koupil si tam v obchode "original" AB2. A jasny, dojedu domu a byla to dle tuseni jen AB SE :) Jinak tyhle hry mam stabilne na mobilu a jsem rad za dobu, ze je muzu mit porad sebou (joy a tv to sice nenahradi, ale i tak je to fajn).
  • bol som stastnym majitelom amigy 1200, to bolo delo na tu dobu.
    Hry ako Alien Breed, Simon the Sorcerer, Agony, Lionheart a kopa dalsich...a nielen hry, ale aj recenzie v Excalibure, potom Score. Silna nostalgia.....
    • Nj, jel jsem pro ni tehdy 150km daleko, dal za ni tech cca 13900kc a nejlepsi na tom je, ze ji mam doma porad.. mene dobre je to, ze jsem ji nezapnul asi pet let :) A nejvic me chybi ty Amiga party co se delala v brne kdesi v krpoli nebo kde to bylo... to byvalo super a bylo by fajn to zazit znovu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit