Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    rubrika retro tu je ale redakcia na to pr*í :)
  • Vis, kazdy neni na PC gramotny, jako ty, aby si vse nastavoval sam :)
  • Kdyby tu byla rubrika RETRO, ihned se hlásím na pisálka :)))
  • Mopped
    Většinu stejně koupíš v nějaké slevové akci za 2 babky.
  • Alien Breed: Tower Assault je stále pro mne jedna z nejlepších arkádových stříleček všech dob. Nadčasová hra která se ani dnes mezi Indie games nenajde. Prostě paráda !!! *3*
  • Pan_Klobouk
    Jo, to je dalsi vec, to jejich DRM free. Chapu, ze v dnesni dobe je to hit, ale tehdy spousta her ani zadne ochrany nemela. I kdyz zrovna pro AB a TA to asi neplati, tam se tusim nejake kody z manualu zadavaly.

    A jeste k cene, jasne, za stovku je to porad lidovy... ale jde o 20 let stare hry. Na GoGu maji za tech 6$ v prodeji i veci typu Broken Sword 3, respektive jednicku a dvojku v jednom pakliku. Asi by to chtelo jeste nejakou skutecne oldies kategorii za polovic.
  • u supefroga sem utrhl nejeden joystick a alienbreed nam s kamosem tenkrat docela zaplnil letni prazdniny,jo amiga 600(sem byl king s 1MB ram a 7Mhz) holt zacina to byt poradny retro i kdyz moje zkusenosti sahaji jeste o hodne dale (atari 800XL + turbo 2000 v cartige vyrobeny doma na koleni...) *5*
  • Mopped
    Staré hry kolem stovky, plně funkční, žádné nastavování, bez nejrůznějších ochran a opruzenin. Navíc hra mi leží na disku, takže ji opravdu vlastním. Na tom mi nemůže vůbec nic vadit. Snad jen, že tam ještě není Albion a Dungeon Master.
  • Mopped
    A pak že nebudete psát o starých hrách. Chci rubriku Retro a hned.
    Prosím.
  • Moc dobře si pamatuji na tuhle dobu Amigy , měl jsem to štěstí ,že mi jí rodiče tenkrát taky koupily . Hry v tý době neměli chybu . Jednoduchý , zábavny a hlavně neomrzeli po pár hodinách hraní . Kežby se ty dobrý časi vrátily .
  • Pan_Klobouk
    Souhlas, na druhou stranu je od Teamu 17 docela smesny chtit za to dneska takovy penize. Tyhle hry by uz asi davno mely byt abandonware, potazmo prodavane za smesny a symbolicky peniz. Tohle mi na GoG docela vadi, pridaji jen DOSbox a jeho konfiguracni soubory.
  • TAK TOHLE JE NÁŘEZ? zlatý věk AMIGY!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit