Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    Tak jo, tak to zkusíme...
    Rád bych dosáhl mety 50ti mínusů, tak že hurá na to *5*
    Kdo mi ho dá, ten bedu mít po celý příští rok štěstí *5*

    Ale no tak, co to je?! *11* *13*

    Sodoma a Gomora! *11*
    • Hanzales
      reverse universe :) a vodemně máš taky plus ;o)
      Edit: jo ke hře radši vůbec nic. Nechci nic zakřiknout. Pro mně vetřelec jedna dvě dodnes nepřekonané, hry jak by smet, nové AVP na odreagování nebylo špatné, Colonial Marines už byl pěkný pod kolenotyčí a přitom bych se tak strašne rád bál. Že se to ke mně jen na 5 metrů přiblíží....
  • Kombinace Creative assembly a AI? Tak to bych si moc nadeji nedělal.
    • XorxoxTalarius
      Tak treba tam daji tu prezentacni kterou si schovavaji na horsi casy *2*
  • Myslím a doufám že to zakryje špínu kterou napáchali colonial marines.
    Vytvořit hru o vetřelcých se strachem, to tady dlouho nebylo a doufám že dlouho bude.
    • Fuj ty čuně ...
  • bezmocne se budeme divat, jak to vydavatel mrvi, a trast se strachem o penize z preorder?
  • Uz ted mam blato na hristi.
  • bezmocny strach mam ja, aby to zase nedopadlo jaka nejaka kravina...
  • Generalmagor
    Tak hodně štěstí. Nejsou zrovna v nejlepší situaci po Aliens: Colonial Marines, což byla katastrofaa hůř to ani dopadnout nemohlo. Jak říkám, držím palce.
    • kubi-wan
      A já si zas myslim, že to mohlo dopadnout mnooohem hůř...
  • Penumbra/amnesia v univerzu aliena? Proc ne, snad to neposerou. Konkurence pro Routine?
    • ...Vetřelec?? Jaká konkurence??!
  • Mahcake
    Bože...pořád to samý dokolečka. Vždycky, když se dělá na novým Aliens, tak je tu podobných přispěvků desítky a pak je z toho stejně hrozná s*ačka. Jediná aspoň nějak dobře udělaná a hratelná hra byla Aliens vs. Predators, jinak nic víc.
  • Mam tendenci se na to hodne tesit...ale po silenym zklamani z collonial marines si radsi pockam na recenze/reakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit