Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som vám to tu písal, že sa jedná o perfektnú hru! A teraz súp sup to kupovať, nech Sega chystá ďalšieho Aliena :)
    Ps: som na začiatku štvrtej misie z osemnástich a mám odohranych niečo cez 6 hodín...
  • cr8gg
    Mno atmosfera je uzasna a beru to hru, jakofilm na nekolik veceru :) .. jsem pussy,a nedokazal bych to sam hrat... takze se divam na HD walktrough a strasne si to uzivam, zvuky jsou naprosto paradni a to prostredi? ... Anologovy 80.leta jsou proste pecka :)
  • Asi to vizera na dobru kupu. Keby nebola spackana: alien colonial marine...ach
  • Aliens Colonial Marines tady bylo hodnoceno 6/10, realne je to hra max za 2/10. Takze podle tohohle hodnoceni by meli mit Alien Isolation 13/10 a Mordor 14/10, protoze je lepsi nez AI. Alles gute
    • Colonial Marines 2/10? To je krasne videt, jak jste lidi zmlsani. Vydrzte par hodin hrat FPS ktere opravdu odpovidaji tomu 2/10 hodnoceni a budete se modlit, aby jste si mohli zahrat Marines. *3*
    • cr8gg
      Me treba Mordor vubec nebavi ... nemyslim tim, ze je to saptny, to vubec.. prave naopak, super prostredi, dobry vychytavky atd... ale nak nemam naladu na Assassins creed v Mordoru .. asi to pro me prislo v nespravnou dobu :( .. tkaze jsem to prestal po par hodinach hrat...
    • AI ma radu mensich designovych nedodelaku a jeste o neco vic z pohledu pc hrace ale Mordor byl blokbastrovy paskvil to vubec nejde srovnavat
  • Veskoslav
    Po přeložení IGN recenze jsem se děsil, jestli bude někdo následovat "CoD" recenzeta. O to více mě překvapila a potěšila zdejší recenze. Děkuji za ni.

    A co se týče hry? Tento měsíc vyšly dvě skvělé hry. Alien a Mordor. Bohužel včera jsem byl nucen ukončit hraní Aliena, když jsem probudil celý barák včetně rybiček, kočky, andulky, korely a snad celého bloku, když na mě jeden sladký medvidek vyskočil z ventilační šachty a já byl v absolutní tmě. Ta hra má svoje neduhy, se kterými s recenzí souhlasím. Ale pokud chcete kvalitní a dobře odvedenou práci a zahrát si jednu z nejlepších her ve svém žánru, neuděláte chybu s koupí.
    • x_ander
      Tolik zvířat?
      • Veskoslav
        No tak koťata a ptáci spolu vyrůstaly od jednoho měsíce (korela i andulka jsou uměle dokrmované), takže se kupodivu nesežrali a rybičky jsou už taková součást, že ani nevím, jak dlouho je máme.
  • Poutavě napsaná recenze. Až člověk, co tento žánr moc nehraje a když na něj narazí, na*ere si do kalhot, přemýšlí, zda si hru nepořídí *15*
  • Výborná recenze. Děkuji, Pavle.
  • To zní jako první AAA hra stavěná pro oculus rift... Akorat nevím o kolik by pak narostl počet infarktů *1* . Asi dobře, že to vydali před oculusem.
  • Hanzales
    Super recenze :) Jen je škoda, že po celou dobu nepadla nějaká hlubší zmínka o zvucích a hudbě (krom kvalitního orchestru, jež ji nahrál). Zvuky jsou fakt parádní, věrné předloze, šíření zvuku v prostředí je taky pěkně uděláno a hudba je stejně tak geniální a geniálně servírovaná, jako ve filmu. Nejlepší je když se třeba android přiblíží ke skříňce, kam jste zalezli a hudba dynamicky sílí a sílí (jak by řekl Pavel, smyčce jedou) a když pak odejde, zase postupně nástroje utichají. Takhle dobře dynamicky zvládnutý hudební podkres jsem už nějakou dobu neslyšel. Jinak jsem to rozehrál na ten HARD a to jsem asi neměl dělat.Včera jsem skončil v pasáži, kde je pár androidů a zrovna se tam potuluje i vetřelec a včerejší score: Vetřelec 6 / já 0 a k cíli jsem se zatím nedostal :) A večer zase daleko.....
    • Luke
      Dík za doplnění, máš recht.
    • Se zmínkou o ozvučení a hudbě jsi mě potěšil. Až budu mít PC, které si bude hru moct vychutnat bez kompromisů, tak to koupím. Díky.
      • Hanzales
        Podle všeho to vypadá pěkně a jede to pěkně i na mainstreamu a starších kompech. A pokud člověk nemá bedny se subwooferem, doporučil bych uzavřená sluchátka.
        A náhodou když jsem viděl ty obrázky prvně, tak jsem myslel že na plné detaily se zapotí i nedávno pořízená GTX760 a když to pak automaticky nastavlilo všechno naplno a hra běžela i s V-Syncem bez sebemenšího náznaku spomalení, nebo lagu, ještě dlouho jsem nevěřil svým očím. Jednou za čas si člověk může konečně zase říct "výborná optimalizace a cit pro grafiku"
        PS: film grain efekt obecně nesnáším a vypínám, ale tady je fakt udělaný dobře, doporučuji nastavit tak na třičtvrtě. Některé momenty ve hře vypadaly fakt doslova filmově a fotorealisticky. (asi taky záleží na "modelu").
  • alladjex
    Skvělá recenze. Dík. Přečetl jsem od začátku do konce i přesto, že hru hrát neplánuju ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší