Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OsamaBinBowlin

    Tohle je skvělá zpráva. "Nový" film byl taky ucházející, a teď pokračování Isolation, Vetřelec se vrací na výsluní.

    • Romulus je scenaristický odpad

  • Davies182

    Myslel jsem si, že celou dobu čekám na oznámení TLoU2 na PC, ale tohle nadšení už letos ani Ellie nepřekoná 😱. Totální bomba, tohle odpálím na day one.

    Díky za novinku 😉!

    • Derp_1337

      Akurát to TLoU2 tu bude mnohem dřív než Alien Isolation. Nejspíš o několik let dřív. Na to fakt nemá smysl čekat. 😐

  • Vopik

    Povedený Silent Hill 2 remake a do toho oznámení Alien Isolation 2? Tomu říkám předčasné Vánoce 😍

  • ja troska zasnem ze sa tesite tak skoro na nieco co vyjde tak za 6-7 rokov snad :)

  • Taronyu

    Veľký hype. Prešiel som to asi 6x z toho 2x na nightmare obtiažnosť 😀

  • mr.clayman

    Taky jsem nemohl uvěřit svým očím, když jsem to oznámení viděl. 😍 Jedno z nejmíň očekávaných oznámení letošního roku.


    A pro zájemce ještě poznámka, že vyšel i oficiální soundtrack k A:I.

  • Izmæl

    Tohle asi nikdo nečekal, ale jsme rádi. Sice si počkáme, ale určitě to bude stát za to. 🤟

  • Tak nakonec ukecali nějakého investora? Tak to je super. Ta kra byla skvěle hodnocená skoro všemi, kdo to hrál, ale prodeje neměla nic moc.

    • surlyss

      skvěle určitě ne. Na MT 79% není extra žádná sláva. Na takovou hodnotu  a více se dostalo jenom letos přes 130 her.

      • Pravda, nekoukal jsem na recenze. Měl jsem jen zažité, že kdokoliv Alien: Isolation zmínil, tak mluvil v superlativech. Ostatně jako v této diskuzi.

    • já myslel, že  minimálně recenze byly tehdy spíš rozporuplné. Jinak jsem hru dohrál a za mě super, ta atmosféra a vizuál byly na jedničku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit