Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To uz si delaji srandu ne?? Kolik let ze se to uz odklada?? Doufam, ze to aspon bude stat za to...
  • Jo jo kámo, mám stejné zážitky z AVP1 . Pamatuju si, jak mi jeden alien zasyčel za zády za zdí a já posranej začal panicky střílet obloukem - zeď předemnou -> strop - > zeď za mnou :D . Čistej nehranej strach ! Být v něčem takovém v reálu, asi se sám smahnu v první vteřině :)
  • Kdyz ono by bohate stacilo,kdyby se to neslo v podobnem duchu jako prvni Avp.Ale to je na dnesni pomery ocividne malo akcni. *1*
  • cituji " az to vyjde, tak se uvidi vic " ... máš recht
  • Shaker
    Skripty mi ve hre nevadi, pokud jsou udelany dobre a nejsou zbytecne moc megalomansky... Gearbox sice ma na svedomi Duka, ale predtim udelali i takovy perly jako Half life opposing force. Atmosferu z toho citim taky, az to vyjde, tak se uvidi vic.
  • Marinak je asi Chuck Norris ..aliena pěstí ..mno nééé :D
  • Mechwarrior_bw
    si predstavujem ako v hre prechádzam vetracími šachtami neozbrojený, iba za svetla baterky, v dialke počujem tiesnivé zvuky, postupne otváram jednotlivé prepážky a dôkladne ich za sebou zatváram.. postupujem ďalej, zídem po rebríku do nižšej šachty a pokračujem v hľadaní cesty k únikovému modulu ... zrazu si ale uvedomím že zvuky ustaly, je počuť iba kvapkajúca kondenzovaná voda v pravidelnom rytme a môj tep blížiaci sa k 150 za minútu... zúfalo svietim baterkou do šachty pred seba ale na jej koniec baterka nedosvieti, je vidieť iba hlboká tma a divné odlesky ... ešte chcem zkontrolovať šachtu za mnou ale mám z toho zlý pocit, zatnem zuby, pomaly sa otáčam ... pokračovanie na budúce :)
  • jo hrám od Blizzardu to neuškodilo :)
  • Gearboxu chci verit a odklad mi osobne nevadi. Prusvih bude, pokud hra ve finale dopadne spatne. Jinak COOP mam rad a marinaci by meli chodit vzdycky aspon ve dvou :-).
  • No, to by se tvůrci mohli sejít s pány co mají na svědomí Amnesii. Ti by jim ukázali jak na tísnivou atmosféru, bez milionu emzáků a s minimem vystřílených nábojů, prostě atmosféra prvního filmu :)
  • frag.ment
    Pravdu máš.. Alienů musí být dostatek, aby ve hře bylo co co killit. Ale kolikátej už je to odklad (i když jakože "neoficiální")? Myslím, že to už po několíkáté předělávájí a to nepohlo žádné gamesce. Budu překvapenej, jestli to nakonec vůbec výjde a nebude to budget za 200.
  • Takové nemastné neslané
  • Co kdyby Vám televize...klik zavřít *1* .
  • tak odklad na 2013 znamena akorat, ze to nebude pusobit jak 5 let stara hra ale 6 ...
  • Kdyby ta hra měla být aka Alien (1) tak nevím, co by jste jako chtěli hrát :) ... každopdáně to odkládání je divné a mně osobně se na tom nelíbí ta grafika, ta jakoby komixovost ala Darknes 2, to vypadá strašně a zvlášť k Vetřelci se to nehodí ani trochu, kde je sakra temnota, syrovost... to už Alan Wake "vypadal" líp :)
  • No řešit tu Camerona/Ridleyho myslím není zrovna moc adekvátní k této hře, hře...
  • From the creators of Duke Nukem Forever by se moc hezky vyjímalo na krabici.
  • Kdyz si koupis milion kopii tak si to muzes nechat usit na zakazku. *6*
  • já jsem to hrál zhruba v 11 letech a bál jsem se tak, že když na mně skočil alien, tak jsem to vypnul a měsíc jsem hrál si hrál jen venku *1*
  • deridon
    kdyby vzali nějácí vývojáři pojetí R. Scotta, viděl bych to spíš na hru ala Amnesia.. což by bylo suprový.. Cameron tomu dal prostě víc akce a trochu to univerzu zveličil, ale pořád je to kvalitka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit