Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podporuje to dlc i coop.
    Jinak můj gt na Xbox:KankysCZ (kdyby si někdo chtěl zahrát).
  • MickeyMutant
    Obrázek pobavil. Press "E" to kiss. Keep pressing for French kiss.
  • "Aliens: Colonial Marines si zkusí napravit reputaci v novém DLC " - za nás se tomu říkalo bez kudrdlinek záplata :(
    • zaplaty byvaly zdarma
  • žádné "Press E to fight back", s vetřelci se zkrátka rukama bojovat ani bránit nedá
    • Walldstein
      pokud ovšem nejsi Chuck Norris....
      • Chucka Norrise sežral vetřelec. Jednou.
      • Nebo Coloniál Martinéz *3*
  • Jack1947
    Lepsi no, to si nejsem jisty tahle hra by potrebovala vic nez jen pal gigabajtove dlc, ktere stejne nic nezlepsi, diky bugu v X360 verzi celkove, ( neviom zdali by to za dopareni stalo zato, tech bugu tam bylo spoustu). Jsem se ani nedostal do konce a uz jsem ztratil zajem o celou tuhle nevydarenou radoby AVP hru ( asi si radsi zkusim puvodni -AvP ktere jsem tehdy nehral ani no...)
  • fuj ,nechapu jak to nekdo muze hrat ....to si radeji zahraju hru se zombieky
  • Gerboxu neverim ani nos mezi ocima. Lzou az se jim od huby prasi.
  • Hral tu vubec nekdo LEGALNI verzi po tom obrim patchi, co zlepsil AI, textury, chovani partaku, bugy atd? Je to o 60% lepsi hra nez puvodni paskvil a kupovat to ted je uplne v pohode.
    • Veskoslav
      -6 na +12 za 15 minut, jak ty to děláš:) (A ne neřeším +- či nějaké naklikávání, to opravdu ne, jenom mi to přijde úsměvné)
    • kickasl
      takze pred patchem nehratelny a po obrim patchi uz se to podoba hre? to jsi me nadchnul to si hned musim sehnat.. btw. patch co zlepsuje bugi se vyplati
      • ucho
        ono to bylo hratelný i před patchem, problém s tou hrou byl, že lidi čekali hodně a ta hra bohužel nevyužila potenciál tak, jak měla a to dost lidí naštvalo. úplná kravina to ale není a po tomhle DLC to může být ještě zajímavější...
    • Ronox
      No s těma číslama bych to tak nepřeháněl. Ano je to lepší. Je to těžší a hlavní bugy s AI hlavně toho kre*éna O'Neila zmizelo a grafika už je taky koukatelnější. Já mám největší problém s tím jejich sprznění příběhu to byl asi ten největší fail. Jinak jak jsem psal níže. Hru jsme si v coopu užili a bavila nás. Škoda, že to tak odflákli protože to mohla být skvělá kooperační střílečka, kde by se taktizovalo (sliby typu bránění míst, sváření dveří kvůli nátlaku veřelců atd.)
    • takže po patchi už to je skoro i 50% produkt?
    • mdkGT
      O 60% lepsi? A mas to presne spocitane?
    • kolik ti gearbox platí? je to pořád stejná srajda, která špiní jméno legendárních značek.
  • Věžkoslav radši nic nerecenzuj, říkáš jaká je to srajda (ano je) a dáš tomu 5/10.. radši běž někam oslavovat věže a věžky :)
  • Hra si chce napravit reputaci... vydanim DLC. Haha!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit