Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erendiel
    screen mluví za vše
    • mdkGT
      mazlik :)
  • Reputácia sa nenapravuje za prachy...
  • Veskoslav
    No nekoupil jsem to ani s 80% slevou na Steamu, protože ta hra je urážkou série AvP i jiných her s touto tématikou. I hrozný 3. díl série AvP nebyl takové zklamání jako toto. Doteď se směji debilitě autorů, kdy jsem s vetřelcem bojoval na blízko jako s nějakým vojákem z CoD.....
    • To teda čumím, oni ještě mají tu drzost vydat DLC
    • Tím avp myslíš Alien vs Predator?

      Ptám se, jelikož Alien vs Predator je urážkou jak Vetřelce tak Predátora.
      • První dva herní díly jsou naprostý skvost. Pro mě především dvojka patří k nejlepším střílečkám vůbec.
      • Filmy ano, nie herna seria
    • Hlavni je, ze sis to stahnul, aby si mohl kritizovat, to se pocita :)
      • Veskoslav
        Kdo říká, že jsem si to stárnul? Měl jsem to k dispozici z důvodů napsaní recenze na Xbox 360 pro jiný server....

        http://games.tiscali.cz/aliens-colonial-marines-12259/ctenarske-recenze/nastupce-avp-neprisel-uletela-mu-vesmirna-lod-10381/
        • holec89
          a kam pises?
          • Veskoslav
            Jenom na jedno větší diskuzní fórum v rámci domluvy s majitelem, že budu psát občas něco ze světa her:)
            • Asi myslis ILikeItInMyAssFromDad.net alebo som sa zmylil ?
            • Ataker
              Jaké diskuzní fórum?
        • Tak to pak sorry, jsem netusil, ze steam prodava hry na xbox s 80% slevou.
          • Veskoslav
            Co to má společného s tím, že jsem si tu hru nekoupil ani na Steamu s tím, že v týdnu vydání jsem měl hru k dispozici od majitele nejmenovaného portálu na Xbox 360 z důvodů napsání recenze? To mi vysvětli. Poukázal jsem na to, že ta hra nestojí ani za takovou cenu, za jakou byla prodávána na Steamu a že žádné DLC ji nezachrání.
            • Jen mi prijde vtipne, ze si hral Xbox verzi a hodnotis tady PC verzi, i kdyz u tehle hry jsou zrejme obe dve k na*rani. Ale u tebe jsem si zvykl z komentaru, ze mas patent na rozum. Mir s tebou :)
  • Hanzales
    To je ale úlet :) Ale jo, vždycky si to někdo koupí :)
  • residentevilfans
    To si radeji pujcim ps1 a zahraju Alien resurrection! *5*
    • Ronox
      To spíš Alien Trilogy. To je klasika :)
      • residentevilfans
        Nebo. Vsechno bude vic kvalitnejsi nez tohle!
  • Generalmagor
    Ne, děkuji.
  • Ronox
    Já těch peněz spolu s kámošema nelituju. Na jednu lanku nás to zabavilo a ten coop jsme si užili. Když jsme věděli o těch chybách, tak jsme si z toho ještě dělali srandu a byl to pohodovej večer.
  • No a ještě za ten paskvl chtěl další peníze. No thanks!
    • *paskvil
  • God-of-War
    Radeji ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit