Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • saburo
    Mirror's Edge...hra, která mě svýho času tak okouzlila, že jsem při cestě do práce skákal přes lavičky v parku.
  • hra to bola 10/10 ale mam obavy co z dnesneho zmutovaneho pokryveneho Dice vybehne.
  • No ja bych na rozdil od autora clanku byl rozhodne nerad kdyby to skoncilo xboxovou exklusivitou... *10*
  • GlaDOS
    Jednička i dnes vypadá stylově moc hezky a pocit z pohybu žádná hra snad ještě netrumfla. Pokud na dvojce vážně dělají, nezlobil bych se za trošku více otevřené mapy.
  • kubi-wan
    Mirror's Edge by si pokračování zasloužilo. Ačkoliv nejde primárně o střílečku, v mnoha nápadech by se od ME mohly (měly) střílečky učit!
  • Takže bychom mohli doufat, že by Phil Spencer mohl “odklonit” pár milionků do Stockholmu a koupit si exkluzivitu ME2 pro Xbox One/360.

    really? jestli autore doufáš v ekluzivitu pro pro konzole, jdi se ve vší slušnosti bodnout.
    • Black_Hand
      fakt nevim co tim adam mysli. byt to jenom na konzole tak vubec nadseny nebudu. prave naopak. pomalu lepsi, kdyby se to na dalsich par let ulozilo k ledu a pak az se novota prezene se to vydalo i na PC.
  • Mirror's Edge je srdcovka *14* Na odreagování zcela ideální.

    A že EA vadilo, že se to moc neprodávalo? Nevím, co čekali. Nová značka, ve hře žádné nepřetržité výbuchy a žádné tipy "Don't forget: press fire button TO KILL EVERYTHING!!!!!!!!!!"
  • i když měla hlavní příběhová linie v jedničce asi 6 hodin možná i méně, tak nahráno mám stejně asi třicet za všechny obtížnosti :D
  • Jen pro doplnění - v Battlefieldu 3 je více narážek na Mirror's Edge. Nejen boty na Markazu v Aftermath, častým easter eggem je i žlutý batoh, který se objevuje na mnoha mapách (např. na Metru...)
  • ArminvonHeide
    To by bylo super,první ME je pro mě jedna z nejlepších her současné generace!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit