Přejít na výpis diskuzí

AMD představí grafiky Navi na E3. A procesory Ryzen 3000 pravděpodobně ještě dříve: na Computexu

15.5.2019 16:14
Jiří Svák 1 příspěvek

Už se bralo téměř jako hotová věc, že oznámení nových procesorů Ryzen i grafické architektury Navi se odehraje letos v létě. Konečně ale máme potvrzení od samotné společnosti AMD, která chystá velké prezentace na letošní E3 i na Computexu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám gtx 1080ti, zatím si ve 4k na nejvyšších detailech poradí se vším, ikdyz 60 fps všude neudrží, itak hraní v 40-50 je pro mě úplně v pohodě, i když nektera hra spadne do 35-45, pořád plynule hratelny, nebudu si tady hrát na šulinka kterej tvrdí že 30 fps je nekoukatelne, u pska mi to taky nevadí, de mi hlavně o lepší vizual, m+k, a extra fps je bonus navíc. Udržovat si ale herní pc je už trochu mimo moji platovou třídu, 30k+ za gpu je prasečina, a proto se každej den před spaním modlím a prosím Satana ať AMD vyrovná, nebo překoná nvidiu, za lepší peníz, a konečně bude nějaká konkurence pro chamtivce z Nvidie a Intelu. Sice je to asi hodně nepravděpodobné, ale co jiného lze dělat než snít. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit