Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedavno jsem rozjel MGS1, i po té hromadě let neuvěřitelná pařba :-) škoda že ostatní díly zůstavají na konzolích (vyjma dvojky)

    včera prvně zdolaná Sniper Wolf, dneska snad padne Hind a dojde k druhýmu souboji se S.W.
  • Eda.Frtan
    Hmm, takže budu mít na poličce zase další kolekci MGS... Jako by nestačilo, že už mám všechno 2x... No tak hold tohle bude třetí verze originálek MGS, co se u mě bude válet :-D
    • mdkGT
      U tebe doma nikdy nebude nouze o tacky pod pivo.
  • spoock
    portable ops si můžeš pořídit na PSPčko, ne? To je za pár šlupek, i když je to můj nejméně oblíbený díl, Peacewalker je o dost lepší.
  • Jenom malý dotaz: peace walker byl, pokud se nepletu, na PSP, že? A v této kolekci nejde o nic jiného, je to tak?
    Za tuto kolekci bych si nechala i ruku řezat *4*
    • Ano, byl. Ne, nejde. A pokud vím, tak jediná změna oproti PSP verzi je podpora pravé páčky.
      • Eda.Frtan
        Přesně tak. Jedná se o tu samou verzi jako vyšla v HD edicích pro Xbox a PS3. Jediný rozdíl oproti psp je upravené ovládání a "vylepšená" grafika.
        • Ale je portovaná tedy na PS3, ano? Omlouvám se za možná nahlouplé dotazy.
          • Eda.Frtan
            Ano je portovaná. Ale zatím jen v rámci HD balíčku, kde se nachází i MGS2 a MGS3.
  • škoda že tak geniální hra nevyjde na PC nebo máte nějaké info ? :-)
    • Jde o kompletní reedici starých dílů. Předělávat na PC to nebudou.
      • Stillson
        Což mi přijde divné. Když předchozí edici portovali na posraný Xbox. Já bych jim klidně dal i 5000,- za MGS collection. Takhle si budu muset pořídit PS3 a časem PS4 až vyjde další MGS
  • Doufám, že u nás tato kolekce vyjde, nebo se bude dát nějak sehnat.. Jakožto MGS nepolíbený (nemám PS3 dlouho) bych konečně mohl přijít na to, proč je to tak oblíbená série.
    • No nevim... Ja kdyz zkousim nejakou oblibenou herni serii s velkym zpozdenim, obvykle to nedopada dobre. No, hodne stesti.
  • kdyby to cely hodily na pc tak pro me jasna, jinak bohužel.

    btw není jen jedna amerika ? :P
    • lol
  • Ať je to co nejdřív v Evropě! Vyměnil jsem tu starou kolekci za jinou hru, jen abych si mohl koupit tohle..:)
    Jediné co tam z hlavní série chybí je Portable Ops, ale ten se pořád dá v pohodě sehnat.
  • takže pokud nejsem FANOUŠEK tak tuhle kolekci mam ignorovat nebo jak jsem měl pochopit ten první řádek?
  • TheGGG
    Pochybuji že tento MGS překoná božský MGR
    • Tak tohle bylo z toho slabšího trollího soudku, pane *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit