Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Stanovisko vrchního gynekologa: "Je otázkou národní bezpečnosti, aby určité části Prahy byly udrženy v tajnosti, avšak ve hře budou ukázány ve vysokém rozlišení. Nemůžeme dovolit, aby naše hlavní město, místo klidu a míru, bylo proměněno v krvavou válečnou zónu."
  • "Goleme, poroučím Ti, vyber prachy přes Kickstarter!" O hru z naší vlasti bych měl zájem, ale americké studio? To nedopadne dobře. Danovi se asi v kapse otevíra nůž :D
    • Magister_Peditum
      Doufejme, že Amíci mají šém. *3*
      • Na to bych nesázel :D
        • Magister_Peditum
          Tak to z golema moc nevytlučou. *15*
          • Jeho ohnivý dech spálí studio :)
  • Tikov
    Nejsem si jist nakolik je vhodné jezdit do dnešní Prahy shlédnout jak vypadala tehdy- bohužel asanace ty potřebné lokality smetla.
    Ty koncepty mne ne úplně přesvědčují o schopnosti zpracovat látku (dal bych přednost vnitřnímu městskému konfliktu mezi křesťany a židy a tedy menšímu golemovi a vojsku), ale uvidíme.
    • Magister_Peditum
      Našinec musí být rád za každou zmínku v "cizích" hrách. Můžou to být stokrát ptákoviny (ale to potkalo snad všechna města a dějiny/mytologii - třeba Řekové by už museli dávno páchat harakiri), ale třeba to prospěje turismu, no. *3*
      • Tikov
        snad jo a třeba to spustí modní vlnu Prahy jako pozadí pro herní příběhy.
  • Nechapu tu nesnášenlivost co tady panuje. Hra nevyšla, možná ani nevyjde, neviděli jsme ani žádný gameplay ale všichni vědí ze to už bude sr#$ka. The fuck! Taky nemám rad když se przni historie ale je mi to milejsi než Assasin Creed, kde je každá druha významná osoba templář nebo zidobolsevik, už z toho důvodu ze Golem je pouze mytologické stvoření. Keep calm
  • pro me osobne je tema golema takova kulturni dedicna pamatka se svou histirii....spis legendou. Nelibi se mi ani trochu ze ji vyuzije cizinec k pofiderni paci. Praha jako prostredi hry taky nenadchla...doted nas jen v hrsch prznili, pocinaje soldie of fortune 2 .... kdyby to alespon delali evropani....jak tu nekdo psal, cd project red, tak se i tesim
  • Luke
    A na tenhle obrázek jsme nějak zapomněli: http://www.hardcoregamer.com/wp-content/uploads/2013/02/Golem02.jpg
    • Trisska
      Golem Paroháč *15*
  • davidBray
    podle reakcí už chápu jak je možný, že v řecku se klukům stalo co se stalo ... jste snad ještě větší maloměšťáci než ten "ředitel" ostrova. CoD vám smrdí, nezávislý hry vám smrdí. Pořád jenom brečíte jak je všechno na extrement ... do háje už s váma lidi ..
    • Tak když se ti nelíbí, že má někdo odlišný názor než ty, tak nelez do internetových diskuzí *3* .
      • davidBray
        mě nevadí odlišný názor, ale vadí mi jak každej tady na to plive za každou cenu. nechápu tyhle reakce .. to je celý
        • Robotron3
          Mě se jen nelíbí, že se zase vezme téma, které může nést spoustu myšlenek, výpovědi o té době, o židech, atd. a udělá se z toho pouhá akční hra. A to bych řekl je názor.
          • davidBray
            "Golem má kromě akce mít i metafyzičtější rovinu. Během celé hry sice ovládáte bojového robota, ale jak všichni dobře ví, golemovi chybí duše – a tu bude v rámci příběhu a bitev hledat. "
            třeba tě příjemně překvapí :) já osobně doufám, že ano
            • Robotron3
              Pokud by ve hře po obsahové stránce bylo mnohem víc než prezentují v těchto materiálech, tak samozřejmě ano.
        • MrSanta
          Éto internet. Každý je odborník, každý všechno ví a všechno zná. A navíc spousta lidí vidí do budoucnosti. Prostě hodně brouků Pytlíků s křišťálovou koulí. Navíc tu máme ještě spousta trolů a také nějaké to procento deb*lů. Videohry jsou přece ta nejdůležitější věc na světě a musí se to brát smrtelně vážně. O zábavu tady vůbec nejde.
          Málem bych opomenul část lidí, kteří mají výrazné problémy s pochopením čteného textu a zásadně reagují na něco, co původní příspěvek vůbec neobsahoval.
          • Trisska
            MrSanta - Tak si nás tu všechny pěkně zaškatulkoval... Odborníci, brouci Pytlíci, trolové, deb*lové, nechápaví... Pěkný no! A ty budeš asi ten Bůh nad námi, viď?! Takový mám fakticky nejradějc... *7*
            • MrSanta
              Kdepak, já jsem odborník.
          • Robotron3
            No a pak jsou tu tací, kteří se zásadně musí proti jiným lidem vymezovat a soudit je. Taky dobrý.
        • Trisska
          Jasný, to tady všichni vidíme, jak ti nevadí odlišnej názor! *15*
          • davidBray
            hele jdi si hledat nový fotky k bráchovi do PC ano (:
            • Trisska
              *8* Hele jako... To jsi přehnal!!! *10*
    • Trisska
      Takže to jako všichni musíme mít rádi CoD a nezávislý hry?? Do háje s tebou, každýmu se líbí něco jinýho! Já mám hry ráda, pokud nejsou nevkusný a nechybí jim nějaká soudnost! Promiň, že nespadám do tvejch kritérií *miluju všecky hry* a že nejsem ze všeho nadšená a unešená!
      • davidBray
        hele, že zrovna ty tady píšeš něco o soudnosti :D
        • Trisska
          Co jsi tím myslel???
          • Ze jsi hystericka nana, rekl bych. A ma pravdu.
    • Kozy
      Vždycky je fajn mít lidi, který jsou nad věcí.. Já osobně mám CoD docela rád ale tohle je fakt bída. A ano, jsem tak omezenej, že to odsuzuju už týhle fázi vývoje.
  • Trisska
    *golem bude v prvních fázích hraní stěží chodit, časem se ale naučí komba a údery*

    A to jako fakticky fakt?? Hliněnej golem, kterej sotva drží pohromadě, bude dělat komba jako v nějaký mlátičce? Proč si na to nevezmou radějc toho svýho King Konga?! Doufám, že je to celý jenom nějakej nepovedenej vtip! A jako ta hra má být určena dětem nebo dospělým? Nechápu, hledím na to s otevřenou pusou... *8*
    • Jestli to treba nebude tim ze to je MAGICKEJ hlinenej golem? Jak vsichni velky kluci a holky vi tak hlina sama od sebe nechodi.
      • Robotron3
        No tak to asi neznáš právě to židovský náboženství, který právě říká, že Bůh uplácal Adama nejprve z hlíny a pak mu teprve vdechl život. A Golem je něco podobného. Je to obdoba robota, stvoření člověka, ale jelikož sám člověk je nedokonalý, tak golem neměl duši. Nemá v tom být žádná magie, ale židovská víra.
        • Shania
          Dostatečně pokročilou technologii nelze odlišit od magie.
          • smejki
            pouze z pohledu mravence, nikoliv z pohledu člena společenství technologii vyvinuvší
        • Ajovlastne! Abys ho ozivil tak potrebujes pergamen kde je napsany magick.. pardon "zidovsky virovy" zaklinadlo. To prece nema s magii nic spolecnyho! Jsem to ale tupec a ignorant...
          • Robotron3
            Ne to neni magie, to je víra. Stejně jako když křesťani jedi tělo boží při přijímání. Taky to neni magie.
            • janchor
              To je spíš mysticismus, než víra. A od něj už je to k magii co by fireballem dohodil..

              A zrovna to, jak se evidentně snaží v herních mechanikách odrazit mimo jiné i kabalu, mě na celým projektu zaujalo nejvíc.
            • Znamena neco z toho omezeni golemovi motoriky nebo rychlosti pohybu?
        • LuckyBaal
          moc hezky řečeno
  • Kozy
    Boha jeho, to snad ne. Tak hlavně že to bude "epic". Měli udělat hru podle Císařova pekaře, furt lepší hrát za Wericha než za tuhle obludu. Ten golem fakt nevypadá dobře. Kdyby je radši zavřeli za špionáž.
    • Cisaruv pekar neni historicky presny a tudiz je spatny.
      • Magister_Peditum
        Císařův pekař/pekařův císař je hlavně komunistická agitka.
        • To jsem chtel puvodne taky napsat ale rikal jsem si ze by to akorat rozpoutalo jen dalsi zbytecnou diskuzi :D
        • Kozy
          Neřikej že se ti to jako malýmu nelíbilo ), Až na tu písničku kde každý dělá něco a jak jdou na oběd ke komořímu to jde.
          • Magister_Peditum
            Mě pohádky z toho období nikdy moc nebrali (vyrůstal jsem na Švejkovi). Nicméně nehodnotím kvalitu filmu, v tom ho vidím pořád víš než všechny ty Pyšné princezny a Princezny se zlatou hvězdou. To je fakt. *3*
  • MrSanta
    Až vyrostu a dostanu rozum, tak budu v diskuzích zásadně hanět nejen jakékoliv nové hry, ale i ty ještě nevydané a dokonce i ty, které jsou ve stádiu ranného konceptu. Budu tak strašně über mega kůl borec. Už aby to bylo *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit