Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne davam hre 9 z 10, myslim ze omezeny pocet rebusu neni na skodu preci jen to neni zamysleno jako adventura ale spis jako survival a detaily jako otvirani dveri a supliku tahnutim mysi jsou proste dokonaly
  • Asi jsem velkej po.era, ale dokážu to hrát maximálně 15minut za světla. Za tmy jsem to zkusil jednou a děkuji, už nechci. To na mě totiž zrovna za zády zahučela zombie.
    • Amnesia byla paradni survival, nicmene na me predchozi pocin FG (zejmena prvni Penumbra Overture) subjektivne pusobil o mnoho desiveji. Kazdopadne na dalsi ditko z silenych hlav FG jsem uz dopredu zvedav *3*
    • Neboj nic staci aby's pochopil game mechanics a hned sa bat prestanes ver mi. Pointa je ze NIKDY na teba nic doopravdy nevybehne(ani zo zadu). Staci sa skryt az zacujes zmenu hudby kym sa zase nepriatel nevypari a vse je v normalu. Radsej ani nikdy neskusaj instalovat "Realms of the Haunting" *1*
  • Zdravím Vás, ve hře si mi místy otáčí obraz vzhůru nohama. Stalo se Vám to taky?Nevíte, co s tím? Díky
  • čaute určite si pozrite http://www.youtube.com/watch?v=gwi-3KY7Xqw&feature=player_embedded
    kopu srandy *16*
  • Dobrý horror, ale myslím, že až přehnaný. Může to někoho psichycky ochromit. :( 5 z 10 *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit