Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před 20 lety, když Ti samí za podpory USA stahovali Rusy z kůže, by to žádné americké matce nevadilo. Jenomže oni byli tenkrát ještě hodní a teď jsou zlí. Jak se to přihodilo?
  • Líbí se mi jak Cesi dokážou vse prevracet. Přečte si článek ještě jednou. Toto je názor jen vedeni Gamestopu což je jen obchodní řetězec. A ještě tu hru nechtějí prodávat jen na základnách. To ze kvůli tomu změnili jména ve hře je spíše obchodní tach.
  • Hm. A kde? Žiju v Chicagu 10let a ještě jsem te nepotkal *1* *1* Pro ty co sledují každy US porad podívejte se někdy u vás na Obcanske judo a pak kecejte. Uvědomte si ze USA je desetkrát větší tak je tu také o tolik víc magoru.
  • V Německu mají děsný problém s Nacisty, v USA zase s Talibanem. Oba dva jsou přesvědčení, že jediné co stačí je zamlčovat historii/současnost a tvářit se že když to přemalujeme do neutrálních barviček, bude svět zase fajn místo (alespoň z pohledu našeho "správně pomalovaného skleníku").
    Nezúčastněný pozorovatel si jen řekne WTF - řeší jen důsledky a na příčinu kašlou... a jde dál.
  • Udajne starej wolf byl v nemecku zakazanej ,ale nevim jestli to neni kec.
  • Jo no tenhle díl Top gearu jsem taky viděl a nestačil jsem se divit. Ale já hlavně čerpám informace od známých co tam nějaký čas žili.
  • No mě uplně stačil díl v Top Gearu jak byli v Americe. V Alabamě je málem zabili za nápisy na autech a v New Orleans darovali auta lidem postiženým hurikánem a pak je právník místní charity chtěl žalovat za to, že uvedli špatnej rok výroby auta a je to závadějící informace(a za americkejch 20 klacků prý od žaloby upustí), načež je z města vyhodili. A to sem viděl jen malou ukázku z té slavné "Ameriky". Ale bychom netlachali jen o Americe, tak celkově je tento problém směšný a vůbec bych neřešil jak se Talibánci budou jmenovat. Vůbec se divím, že to tu dali i na tiscali, poněvadž je to jen banalitka.
  • Hm co by jsem si mel zjistit ? ziju 13 let v Chicagu
  • To víš válečná propaganda na tom si velmi zakládají a neradi vidí když jim to někdo kazí.
  • Ten příklad je pouze jeden z mnoha. Tohle se tam u nich opravdu děje a dochází tam i k mnohem bláznivějším soudům. To co se u nich děje má do demokracie hodně daleko. Keci o hospodě jsou trapný a jen tím dokazuješ svou omezenost.
  • Ten příklad je pěkná hyperbola. O tom, že má každý právo se ozvat je demokracie, takže se vrať zpátky do hospody a dej si pívo..
  • Je to úsměvné co ti Amíci dokážou :) Je to banda pitomců ,které nevadí ve filmu potoky krve a vyhřezlá střeva a zvuk AK47 tam pozná i předškolák. Ale když se ve filmu ukáže obnažená ženština tak to hned scenzurují. Tenhle falešný humanismus aneb válka s lidskou tváří je k zblití. Připomíná mi to "humanitární" bombardování Srbska kdy se zlý Srbové bránili hodným Američanům , kteří tam bombardovali.
    Tak že chudáčkům příjde politicky nekorektní že někdo hraje za Taliban to to je opravdu hrozné , aby jim to při tom všem zbíjení ještě nějak neublížilo.
  • mne je to uplne fuk. v multaku je vam stejne jedno koho kosite, hlavni je ho vykosit ;) moc se to resi...
  • stejne je to jen marketingovej tah *3* diky tomuhle bude mit MOH extremni prodeje
  • Aha, ale zabíjanie talibancov je v poriadku... no čo čakať od ju es ej
  • tak už to jede, jdu pařit !!!! *1*
  • Jistě v USA se může každý bránit a podle toho to tam taky vypadá. Jak by se ti líbilo kdyby tě nějaká ženská zažaloval jen za to že jsi jí pustil v autobuse sednout? A tohle se tam děje dnes a denně. Nesmyslné žaloby a vše jen proto že mají skažený právní systém a každý má právo se ozvat. Nejdřív si o té zemi něco zjisti než zase budeš psát kraviny.
  • Mno, kdyz jsou pouzity realny nazvy cehokoliv je dycky zadelano na problem. Urcite se nakej blb na tom zviditelni. EA si meli koupit od Usama licenci. *1*
  • NO to si pis ze to tak bude :-)
  • Jeste ze tu emeriku mame ,je sranda koukat na nekoho kdo je jeste vetsi blbec nez my cesi :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit