Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spis by jste se meli pozastavit na d tim ze se v US muzete branit i jako jednotlives coz v uzasne CR zatim nejde a jeste dlouho nepujde jedine co umime perfektne je kecat v hospode jak je vsecko nahovno *3* a nebo nekde na foru jako je treba tady .. vetsina kecalku zadneho americana nezna osobne jenom sleduje bludy v TV a pak soudi a keca sracky presne jako tady na foru *7*
    • Jistě v USA se může každý bránit a podle toho to tam taky vypadá. Jak by se ti líbilo kdyby tě nějaká ženská zažaloval jen za to že jsi jí pustil v autobuse sednout? A tohle se tam děje dnes a denně. Nesmyslné žaloby a vše jen proto že mají skažený právní systém a každý má právo se ozvat. Nejdřív si o té zemi něco zjisti než zase budeš psát kraviny.
      • Hm co by jsem si mel zjistit ? ziju 13 let v Chicagu
        • Hm. A kde? Žiju v Chicagu 10let a ještě jsem te nepotkal *1* *1* Pro ty co sledují každy US porad podívejte se někdy u vás na Obcanske judo a pak kecejte. Uvědomte si ze USA je desetkrát větší tak je tu také o tolik víc magoru.
      • Ten příklad je pěkná hyperbola. O tom, že má každý právo se ozvat je demokracie, takže se vrať zpátky do hospody a dej si pívo..
        • Ten příklad je pouze jeden z mnoha. Tohle se tam u nich opravdu děje a dochází tam i k mnohem bláznivějším soudům. To co se u nich děje má do demokracie hodně daleko. Keci o hospodě jsou trapný a jen tím dokazuješ svou omezenost.
          • No mě uplně stačil díl v Top Gearu jak byli v Americe. V Alabamě je málem zabili za nápisy na autech a v New Orleans darovali auta lidem postiženým hurikánem a pak je právník místní charity chtěl žalovat za to, že uvedli špatnej rok výroby auta a je to závadějící informace(a za americkejch 20 klacků prý od žaloby upustí), načež je z města vyhodili. A to sem viděl jen malou ukázku z té slavné "Ameriky". Ale bychom netlachali jen o Americe, tak celkově je tento problém směšný a vůbec bych neřešil jak se Talibánci budou jmenovat. Vůbec se divím, že to tu dali i na tiscali, poněvadž je to jen banalitka.
            • Jo no tenhle díl Top gearu jsem taky viděl a nestačil jsem se divit. Ale já hlavně čerpám informace od známých co tam nějaký čas žili.
  • Lidi a v kolik teda dnes spustí to testování multiplayeru Medal of Honor ?
  • Tohle me vzdycky rozesmeje.. kdyz lidi, co s hrami nemaji nic spolecneho (v horsim pripade nikdy zadnou hru nehrali) rozdavaji rozumy.. Jak bylo napsane v clanku.. nacisti a taliban je skoro to same, jen je rozdil kdy se to stalo(deje)..
    #1: To si bud jistej, ze neco takoveho vyjde :)

    btw, stezovali si nekdy nemci na hry z druhe svetove? (ja to fakt nevim, ptam se)
    • Udajne starej wolf byl v nemecku zakazanej ,ale nevim jestli to neni kec.
  • by sem se nedivili kdyby hned po vydání vyšel fan mód kterej by to upravil zpět na Taliban :-D
    • NO to si pis ze to tak bude :-)
  • Toto je trosku komicka kauza, jako spousta jinych made in USA. Kazdopadne bych byl rovnez rad aby dotycna matka (jednoho z padlych vojaku, co se tak bourila) vysvetli, co presne se diky prejmenovani zmeni v realite nebo cemu to pomuze. To by mne opravdu velmi zajimalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit