Přejít na výpis diskuzí

Anarchy Reigns – recenze

17.3.2013 15:32
Aleš Smutný 5 příspěvků

Platinum Games je tak trochu nedoceněné studio. Dělá poctivé hry, zábavné hry, ale vydavatelům jejich titulů buď nefunguje marketing, nebo si na ně zasedl nějaký zlý herní bůh. Doopravdy uspěla jen Bayonetta a částečně MadWorld, protože přinesl na tehdy „slušné“ Wii brutálně masakrální akci, u které...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim, ze v mem prispevku zbytecne hledas neco, co v nem neni. Neco spatneho a neco kym chti nekomu blizit a podobne. Nehledej ve vsem hned kousavy zamer. Psal jsem naopak o pochopeni toho, ze to muze nekoho zajimat. Je to podobny povzdech jako nad tema krasnejma hrackama zbrani, ktere jsem v mladi chtel a az teprve ted je vidim v obchodech. Muj vek jsi sice secetl spravne, ale to ze mi bylo 12 jsem zjistil diky datu vydani Destruction derby.
    • V pořádku tedy. To víš, dneska jsou kousaví všichni, člověk to už vidí všude. Má chyba.
    • Tohle je reakce na 9812424, blbe jsem kliknul. Ale vzhledem k "zivosti" diskuze tady, je to asi jedno.
  • Chtel jsem napsat, ze je to zbesila mela a ze nechapu, jak to muze nekoho bavit, ale pak jsem si vzpomel, ze kdyz mi bylo asi 12, tak jsem se naramne bavil u destruction derby a moc pral jsem si aby neco podobneho vyslo s mlacenim a kopanim. Koukam, ze jsem se po 17 letech dockal. Jen teda vkus se mi trochu zmenil:)
    • Hmm, no, každej jsme jinej, že jo? A každýho baví něco jinýho.

No a někdo k tomu ještě jako bonus potřebuje ukazovat svou dospělost tím, že se diví jak může někoho bavit něco žběsilého. Tak gratuluju k tvým zřejmým 29 letem. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit