Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prece to nemusi byt uplne idealni masinka pro vsechny. Proc porad na vsem hledat jenom mouchy? Proste dalsi krabicka, stim ze ucitili nevyuzitou mezeru a to co uz v podstate mate dnes, daji do krabicky, ovladac, vsechno perfektne vyladi a zase se pokus vyladit ted chaoticky zajebanou nabidku her. Proste tomu daji stabni kulturu. To jak se to vyvine bude zalezet taky na vyvojarich. Dobrej projekt a neni potreba dal spekulovat. Jestli to nekdo bude brat jako v devadestych letech konzole od vietnamcu tak at. Taky se na tom hraly hry, bylo jich hodne a stalo to malo. Neni to presne prirovnani, ale myslim tim, ze o AAA nejde a pokud tech 100 her co na tom budete nakonec mit, nez vyjde nova konzole a budete hrat, tak to je si myslim vo cogo. Piratstvi nebude zadnej problem. Vi se, ze konzolisti si zaplati. Dobra hra se proda vzdycky. Jasne ze treba z 30ti her jich bude 20 ukradnuto, ale tyhle proste se nevlezly do hracova rozpoctu- mely byt tak skvele jako tech deset. Proste nejsou tak dobre, aby je clovek kupoval. Nikdy by je nekoupil. Kdo si tuhle hracku poridi, bude si kupovat i pardolacove hry. Bude to láce, to je jasny. Co je universalni je na houno a tohle ma presnej jeden ucel. Zapojime, jedeme. A kdo chce stelovat, bude stelovat. A kdo vi, treba to pujde propojit s tabletem muze to byt ovladačodisplej nebo kdo ví co. Já bych řekl, že k tomu dojde a že necim prekvapi.
  • Specifications:
    Tegra3 quad-core processor
    1GB RAM
    8GB of internal flash storage
    HDMI connection to the TV, with support for up to 1080p HD
    WiFi 802.11 b/g/n ,Bluetooth LE 4.0 ,USB 2.0 (one)
    Wireless controller with standard controls (two analog sticks, d-pad, eight action buttons, a system button), a touchpad
    Android 4.0
    To jsem nasel na kickstarteru ale buch vi co v tom nakonec bude *3*
  • Posílat prachy na konzoli kterou vyvíjí ženska? Demence...
    • no nevim ta keby ti drbne:D
  • Trol.diskuzni
    Když Bůh stvořil konzoli, pravil: "I nepovedlo se." *5*
    • Když vytvořil Tebe (protože zplodit takové individuum by nedokázalo ani prase se šimpanzem po obrně) tak se rovnou poblil *11* *9*
      • a z tych zvratkov stvoril tebe
  • Nejsem si jistý, jestli jsou tyhle diskuze na Games.cz prvotřídní trolling, nebo je tu akorát tolik hloupých omezených lidí :D V každém případě se tu schází opravdová elita :D :D
    • Pro hlupáka každý hloupý.
      • pre inteligenta o to viac.
    • Takový typický reprezentační vzorek české populace *7* *9* *11*
  • jejdasku, cos to vygooglil za pitomost? 32Gb ram pameti? a na co jako? do budoucna, jo? ty jses lopaťev roku. normalne si dam ten tvuj stroj pres screensnap na facebook - docelas pobavil... sni dal..
    • Proc oslovujes me?
  • Sice trochu offtopice, ale - ANDROID JE ŠMEJD. V levnějších telefonech špatně použitelný (dokonce i v tolik opěvované plácačce na mouchy Galaxy Note se trhá jako prase), v tabletech je to systém naprosto hrozný a skoro nepoužitelný. No jo, hlavně že si to můžu customizovat, má to mass storage a widgety. Že je to zasekanej a nepřehlednej šmejd přece nevadí. Je mi jasný že dostanu mínuska, ale to jen proto, protože 90% lidí se smartphonem má právě Android telefon a bohužel nic lepšího nezkusili (tzn. především iOS, následně Windows Phone). No neva. Hezkej den.
    • DavRed
      iOS si strč hluboko do své jablečné p*dele *4*
    • kamaratka ma Win phone a dost casto sa jej zasekava pri urcitych aplikaciach. Nevim co ty hulis ale toto sa stava uz od zaciatku mobilov ze sa system zasekol. Vtedy sa jednoducho resetol teraz je to zlozitejsie
    • Mno nevim. Ja mam Android ICS a ze by byl zasekanej to se fakt rict neda...
  • Narážím na pana Copánka, který strčil všechny konzoloidní krámy do jednoho pytle. A jeho geniální PC sestavu za 60.000 Kč.
    • Ta jeho sestava ani neexistuje. Jenom sní a mele průjmy. To už je moc. *15*
  • chtěl bych se zeptat, jestli ta konzole bude otevřená vývojářům?
    • Vyzkoušej nejdřív přečíst si článek *3*
      • ty zkus chápat sarkasmus
  • Tady je to jak na stránce PC Fanboy. Už si na ty konzole zvykněte, nebo z toho dostanete vředy. Ty vaše kecy o tom, jak je PC nej, už se nedají číst. Je to fakt HARDCORE, jak může mít někdo tak vymytej mozek??!!
    • GeForcer
      No, on PC totiž je "nej", výkonem, pohodlím i možnostma. Ale já říkám, každému co jeho jest, takže když chce někdo konzoli, prosím, příjemnou zábavu. *4* Hádat se jestli se má hrát na PC nebo na konzolích je jako hádat se jestli by se měli jíst banány nebo švestky... -> PRIMITIVE ---- každý má snad jinou chuť ne? *2*

      Já konzoli zkusil, ale nakonec jsem se vrátil k PC, protože "doma" je doma. Konzoli bych si já osobně už nekoupil, pro mě je to blbost, ale to neznamená, že "blbost" to bude i pro ostatní ne?
      • EuroSamurai
        V pohodlí sou na tom konzole a pc stejně.
        Navíc Dome má celkem pravdu i když by si to nemusel tak brát, zdejší PC only skvadra je docela dost fanatická a zaslepená a nebojim se říct, že je horší jak zdejší konzolový fanboyové.
        • GeForcer
          No, já jsem taky only PC hráč, ale většinou se snažím zůstat rozumný(jak nejvíce to jde), ale občas to je ostatním fuk... takže si sem tam vysloužím přezdívku jako třeba nVidiot, ikdyž jsem napsal nezaujatej příspěvek... aneb, všichni co maj nvidii jsou stejný pitomci. *15*
          • EuroSamurai
            Oh yeah holt herní svět je krutej a drsnej .
            Zatímco na předních frontách válčej konzolisti a pc hráči, musej obě strany ještě řešit interní boje jako PS3 versus Xbox360,linux vs windows apod.
            Já mám konzoli i PC a sem spokojenej, problém s fps hrama na konzoli nemám a Pc si docela často připojuju k televizi přes hdmi, čimž chci naznačit, že argumenty obou stran bejvaj dost často od lidí co to nikdy nevyzkoušeli a prostě to neznaj.
          • Trol.diskuzni
            ArMeD foreva! *14*
        • Myslím, že si nemají moc co vyčítat *1*
          • EuroSamurai
            Pravda, jen mi přijde, že PC tady na tiscali má těch fanatiků má o něco víc .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit