Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s tim mam zkusenosti, na ps3 se da v pohode eng komentar stahnout zadara a na xboxu ze to musi platit... aspon u desitky to tak bylo
  • No PES měl v minulosti parádní španělský komentář. Ve FIFA jsem ho zkoušel před 2 lety a byl hodně suchý. Žádné emoce, které byly právě v PES úplně super.
  • Já bych tam dal Zárubu
  • vsak mne to nevadi ja anglicky viem a dabingy nemusim takze mam kazdu hru Eng.. ....my zase mame skoro v kazdej hre o dost krajsiu grafiku ako PS3 :P :) myslim ze PS3 je az za Xboxom a PC.. keby nemala Blu-ray mechaniku nestoji za moc no a ma par PS3 titulov ktore by stali za zahratie....
  • a vis proc protoze vy xboxaci mate jenom dvd zatimco my na ps3 mame blue-ray a proto se nám tam vleze mnohem více dat- více kontaru a vy muzete mit tusim jenom 3. Jo ja vedel proc si koupit playstation- neber to jako provokaci pouze ti to vysvetluji
  • A mas FIFU 11 s ceskou primarnou lokalizaciou ?? tam su jazyky Polsky ,Cesky a este Dva tusim ale anglictina tam neni..preto ja mam tiez ENG verziu... CZ suck pri futbale...
  • Ako to? Sak ja mam Fifu 11 na PS 3 a v poho tam sa da dat anglicky komentator!!! :OOO
  • misho8723
    Aj tak najlepší komentátori sú španielsky.. tí oslavujú gól tak ako sa patrí
  • Tento článek beru jako provokaci. Ve FIFA prodávané v ČR anglický komentář chybí a mě to vyložene štve. V minulé sezóně se ještě dal stáhnout jako DLC, ale letos už to nejde (mluvím o verzi na X360). Český komentář je velmi špatný, protože používá výrazně menší databázi hlášek a díky tomu mnohem méně odpovídá situaci na hřišti. EA mě bohužel nutí objednat si FIFA12 v Anglii, protože z menu v češtině se mi chce zvracet.
  • No Andy Gray je podľa mňa co-komentátorská legenda, jeho hlášky vo fifa sériách boli repetetívne až hrôza ale aspoň nemal žiadnu vadu reči, jeho škótsky akcent je brilatný a ľúbozvučný, naopak tento pán na druhú stranu nevie vysloviť "r" a to je podľa mňa pre komentátora obrovská indispozícia...neviem ako to briti označujú presne túto vadu reči , ale mňa neskutočne irituje keď nevie brit vysloviť "r" a rozpráva ako malý Milko
  • vasekveselej
    Pokud se nepletu tak to ve FIFĚ nebyl ten "hlavní" komentátor ale jen ten kterej tam dělal tu omáčku a občas něco přihodil, ale tak uvidíme, Alan Smith mě při sledován přenosů nevadí tak proč ne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit