Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte, že musím znát příběh předchozích dílů,abych si Absolution užil?
    • staci ked si precitas na wikipedii nejake strucne pribehove zhrnutie jednotlivych dielov, aby si bol trosku v obraze kto to vlastne je 47, Diana, Franchise, ICA atd.
      • Ok, díky.
  • http://www.gameranx.com/updates/id/10682/article/hitman-absolution-is-a-%20mess-gets-torn-apart-in-pc-gamer-review/

    62 od PC Gameru je asi jak 15 od někoho normálního.

    Jo, ještě bude sranda. A to tak jeden, dva trailery vypadaly dost nadějně.
    • Tuto je reakcia od cloveka, ktory vsetky vznesene namietky od toho recenzenta PC Gamera vyvracia:
      I have reviewed this game, although I would like to remain anonymous. I can honestly say that the comments Mr Francis has made about the game are entirely false. Assassinations are NOT cutscenes any more than they are in Blood Money (IE an animation once the 'accident' is set up or whatever is the way it's always been – it's not a cutscene because you're either choosing to stick around and watch – in full control – or you're already making your escape or whatever, NEVER is control taken away from you).
      As for checkpoints THEY ONLY EVEN EXIST ON LOW DIFFICULTY. Meaning this reviewer played it through on easy or medium and since he claims to be an experienced Hitman player, he should know that these difficulty levels were not made for him. He has essentially failed to do the job he has been paid to do.
      The 'pointless' objectives (open a door) refers to exiting the level once the hit has been complete. YOU HAVE ALWAYS HAD TO EXIT THE LEVEL ONCE THE HIT WAS COMPLETE.

      Some of the levels are small, sure, but THERE ARE FIFTY OF THEM.

      The AI is fantastic as always. 47 is the catalyst. Mix him with the AI in any way and entertaining (and often unexpected) things happen. Just as they always have, but way, way better than ever before. The story is, admittedly, quite poor, but it's also irrelevant. It ties one playground to the next by a thin thread and that's all that matters.

      Do not listen to Tom Francis. He has failed to do his job and speaking as a fellow reviewer, in my opinion deserves to be severely scolded for it, both by the general gaming public, who he has failedf, by the developer and publisher of the game, who he has failed, and by the company he works for, who he has failed. Once you lot get to play the game, you will immediately see how FACTUALLY incorrect this review is. It's chock-full of out and out lies.
      • Příjde mi to jako, zoufalá snaha PR oddělení IO zabránit neodvratné katastrofě.
        Autor píše, že chce zůstat anonymní, nevyvrací pořádně nic a jenom kydá hnůj na Toma Francise, který jenom napsal, co si myslel.
        Například >>Assassinations are NOT cutscenes any more than they are in Blood Money (IE an animation once the 'accident' is set up or whatever is the way it's always been – it's not a cutscene because you're either choosing to stick around and watch – in full control – or you're already making your escape or whatever, NEVER is control taken away from you).<<
        je NEHORÁZNÁ LEŽ. Hned v úvodní misi, po otevření důležitých dveří, Ti hra řekne "As always, how you handle your assignment is entirely up to you." a pár minut poté, co se přiblížíš k cíli (!!!), Ti vezme ovládání z rukou a předvede cutscénu, kdy jsem se chytal za hlavu, třískal pěstí do stolu a nadával jak sviňa. A to jsem, prosím, flegmatik.

        Celý koncept, který série budovala od Hitman 2: Silent assasin až po Hitman Blood Money, je totáně ... pryč. Hratelnost založená na svobodě, plánování, přesném načasování, precizní exekuci a někdy i na improvizaci pod tlakem je ta tam a nahradil ji "moderní" "filmový" "zážitek".

        Mám pořádnou chuť o tom napsat celý článek...
    • Recenzoval to člověk, co dal 55/100 Max Payne 3 na PC. Já to považuju za jednu z nej her posledních let. Takže Hitman pro mě bude naprostá pecka :)
      • Muhehehe, super stealth gameplay.
        http://www.youtube.com/watch?v=wh3a4stNaf4

        Muhehehe, Agent 47 má většinu zabití jako cutscénu, kdy se mu to nepovede.

        Muhehehe, doufám, že si užiješ Hitmana jak ho znáš z předchozích dílů.
  • keby polku penazi z marketingu dali do hry a urobili by to postarom tak by to nebola taka sr*cka
    • Nojo náš Sahímek, který se vždy zjeví jen u nějaké stealth hry a zdělí nám, že je to srágora. Teď si tady jako obvykle užijeme chvíli jeho blbý kecy a uvidíme zase až u první novinky o Blacklistu, protože budeme potřebovat jeho odborný názor.
    • Vida. Hra ještě ani nevyšla a tupouni už mají jasno *1*
      • Vidíš, já se kouknul na komplet průchod hrou a na několik ukázek pursit módu a mám taky jasno:
        - "stealth" hru, ve které nepřátelé ignorují nepřevlečeného hráče když ho mají přímo pod nosem (to protože odchylka hráčovy pozice od pozice nepřítele je v ose X vetší než cirka 60°)

        - "stealth" hru, kde nepřátelé ignorují křik oběti, která padá přes zábradlí asi deset metrů od jejich pozice volným pádem a řve jako na lesy

        - "stealth" hru, ve které hráč odpraví jednoho nepřítele a druhý nepřítel (který stojí hned vedle něj) se otočí, zůstane stát tam kde je, začne se na tu mrtvolu hned sebe dívat a pronese hlášku "I will find you", místo aby buď šel po zdroji úmrtí nebo aby se ukryl

        - "stealth" hru, ve které stačí pohodit kanystrem/knihou/čímkoliv (klidně v prostředí, kde se jinak podobných rachtavých zvůků vyskytuje plno) a nepřátelé se unisono vydají za tímto hlukem jako oslíci za mrkví

        Takovou hru za "stealth" opravdu nemohu brát. A Purist mode je výsměch, protože když chci házet předmětem, tak je AI je pořád stejně tupá, nehledě na to, že se mi stále zobrazuje trajektorie hodu. To má být co, "purist mode" ve kterém mi hra stejně vnucuje berličky?
        • Zayl
          Všechno tohle bylo už v předchozích dílech, takže netuším na co si stěžuješ.
        • Jak muze mit tenhle prispevek tolik minusu! Vzdyt vsechny ty prvky jsou (bohuzel) zcela potvrzene ukazkami ze hry.
          • Někteří už si předobjednali, aby dostali Sniper Challenge. A tak těžce nesou realitu hry.
  • jak by ve hre nebyla nejaka hezka holčina tak by se to tolik neprodávalo to je jasny
  • Brainless administratori... misto toho aby zalozili partnerskej kanal na youtube tak se tady serou takovedle prehravace
  • no, nechtel by ho nas*at
  • tudle s.račičku budou hrat jen deti, mi nerikejte, ze vas to nebije do oci ty hlouposti co ve hre jsou *1*
    • bohužel máš pravdu, ale pořád doufám že to bude slušná hra..
  • Promluvil vlastně někdy v některém dílu 47??
    • Jistě. Namluvil toho za ty díly docela dost. To není Freeman ;)
      • Ok, já právě hrál jen jako malý některé díly a už si to nepamatuju. Tak si teď řikam, že bych si to zahral všechno. Má cenu to hrát od jedničky? Navazují nějak na sebe ty díly?
        • Čau, za sebe doporučuju spíš opačný postup:
          - Začni Blood Money, každou misi několikrát, zkoušej různé způsoby.
          - Jestli se Ti Blood Money líbilo, dej si Contracts (můj nejoblíbenější díl, hlavně kvůli atmosféře).
          - Jestli se Ti Contracts líbilo, zahraj si druhý díl.
          - Hotovo? Fajn, teď jsi pravděpodobně hardcore Hitman fanoušek. *1*
          - Jestli chceš, můžeš si zahrát jedničku.

          Klíčový je hlavně být kreativní. Nemusíš hrát na Profesional ani se nemusíš nutně snažit o Silent Assassin, aby sis hru užil.

          Díly na sebe jakž takž navazují, ale příběh není moc dobře podaný (cutscény, které sice vypadají cool, ale budeš po nich spíše zmatený). Navíc v Contract je příběh vyprávěn formou flashbacků a jsou recyklovány mise z prvního dílu, což na srozumitelnosti nepřidá. Doporučuju si spíš o příběhu přečíst na internetu, pak dostane zabíjení některých cílů úplně nový rozměr. *2*
    • V jedničce řekl pár slov možná i nějakou tu větu, ale hrozně málo
    • Ve dvojce toho nakecal celkem dost.
    • Pamatuju si že mluvil v blood money
  • Jestli jsem to pochopil spravne tak dle PCGAMERU je PC verze dokopana co se do ni veslo a bezi v prumeru 15FPS ? A jen na okraj , vubec se mi nelibi system kdy vas hra vede a rika co mate delat ...."find keycard - kill XY - send data apod." ono prave kouzlo Hitmana spocivalo prave v one nevedomosti a hledani cesty ....
    • tak to je paráda, že se na pc verze radši nevyprdnou než to takhle kazit, aspon by mě to donutilo koupit si xbox nebo ps3
  • Zayl
    Doufám že bude víc misí, kde je sniperka použitelým řešením. Z Blood money si vybavuju pouze tu svatbu a kasíno jako mise, kde měla sniperka smysl. Jinak spíš zavazela. Přeci jen člověka ty "nehody" omrzí.
    • Ne tak docela.

      Např.:
      http://www.youtube.com/playlist?list=PLAA04F99F175E8AD2
      • Zayl
        Každá mise se dá dohrát x způsobama, můžeš třeba všechny podřezat nožem. To neznamená že to je užitečné řešení. Většinou ta sniperka akorát tak zavazí, protože člověk stejně musí získat nějaký objekt a když už stojím dvě místnosti od cíle, můžu ho rovnou odbouchnout pistolí či nějakým jiným způsobem.

        Navíc jsou ty mapy poměrně malé, což nemusí být pro novou hru problém.
      • mazec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit