Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, potřebuji prosím poradit, jak získat další druhy ovoce, když neznám nikoho, kdo hru také hraje a nemám je tak s kým vyměnit. Na mém ostrově rostou jen hrušky a třešně. 

  • Peppa

    Pro mě důvod si Switch konečně pořídit. 

  • 0011

    Já už to nemohl vydržet tak jsem se vrátil k Animal Crossing New Leaf a Happy Home Designer, takže místo jednoho titulu budu pařit 3. Dečka nezačínejte s Animal Crossing, je to herní ekvivalent heroinu.

  • clovicekO

    Hmm s touhle sérií žádnou zkušenost neměl a nevím proč, ale myslel jsem si, že je to hra o multiplayerové kooperaci, jakýsi multiplayerový minecraft. Takže dík za recenzi, tohle mi přijde jako naprosto ideální hra pro mě. Hned jak dohraju Zeldu a Diablo III, koupím si Crossing :)

  • Dobry den, muzete mi prosim poradit? Dcera ma tuto hru a nevime cim vytezit iron a drevo...jsme uplni zacatecnici...dekuji

    • cms.sarka-tmejova

      Železo padá z některých kamenů, které se náhodně objevují na ostrově každý den, těží se lopatou nebo sekerou. Tři základní druhy dřeva se pak těží sekerou ze všech stromů.

      • Dobrý den, potřebuji prosím poradit, jak získat další druhy ovoce, když neznám nikoho, kdo hru také hraje a nemám je tak s kým vyměnit. Na mém ostrově rostou jen hrušky a třešně. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit