Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Hra nic pro mě ale pěkná VR (jako vždy) jsem zvědavej jestli se dočkáme Borderlands 2 viděl jsem videorecenzi na EG a stala za prd. *4*
    • A je už čeština?
    • sleepless
      Videorec samozrejme bude, az tedy Lukas vyresi problemy s fungovanim hry.
      • Tak to vidim za buro, jako pri tom avantgardnim hodnoceni GTA IV : D
      • life28
        ja mám taký, že pri zapnutom networku laguje (seká v intervaloch každej polsekundy, takže dokým nevyjde fix, coop si nezahrám
      • snad netrpí B2 podobným problémem jako B1 a to je že nejde na win7 naistalovat teda mě se to povedlo až po velke pomoci googlu a instalaci patche a dat. jsem už neměl nervy
    • Keyz
      Také bych zde rád viděl videorecenzi Borderlands 2.
      Když už jsem u Borderlands tak jsem tam narazil na zvláštní věc.Když si dám neviditelnost za Zera zabiji jedno monstrum v partě monster tak ostatní monstra nic nedělají.Takto,lze snadlo zabit postupně všechny.Jestli to byl záměr tak je pak strašně lehké.
  • Kdy už bude recenze na torchlight 2.
    • sleepless
      Hru na recenzi mame od ctvrtka, takze az nekdy v tydnu. Neni to hra na par hodin, ze ano.
      • Když už takhle offtopic, neuděláte recenzi na Castle crashers, které za dva dny vyjde na steamu?
      • To není hra na pár hodin. Ale zavřít se někde sám, několik litrů kafe/zeleného čaje, poté hrát a hrát :)
        • hm no ani ne zhruba po hodine jsem to vypnul a vrátil se k Dark Souls protože další klon Diabla a Titan questu hrát už nepotřebuju
          • Black_Hand
            gratuluji, poznal si rukopis autoru. bylo by divne, kdyby si nepoznal rukopis autoru diabla ve hre od autoru diabla :P.
            • Titan quest mě příjde teda lepší než Torchlight 2 :-( bohužel.....jinak u mě vede Path of Exile na plné čáře škoda, že autoři nemají tolik financí by zapracovali na grafice a fyzikálním modelu to by byl d2 nástupce.
            • Black_Hand
              zkusil si to vubec? ja jsem si myslel uplne to samy a posledni hra tohoto typu co jsem hral byl titan quest. demo mi ale ukazalo, ze se jsem se mylil.
            • pak tedy nechápu proč udělali úplně stejnou hru znova ... kdyby to hodili aspoň někam do vesmiru nebo do kyberpunku ale to né prostě hele budem mlátit skřety a jinou havět stále dokola a opět tu máme noname hrdinu kterej všechny zachrání všude je hromada nabušenejch vojáku ale bojovat musíš ty a kočka ... se spustou barviček a čísilek že ani nevidíš do koho mlátíš hmp asi jsem na hry už moc starej nebo jsem jich už hodně hrál že mne tohle už nebaví *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit