Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    to že někdo nejde z davem a neobdivuje hry jako warcraft, half life, dotu a další "klenoty" není trolling... trolly hledej v diskuzích o konzolích a konzolových hrách... tam najdeš všechny mustardy na jednom místě

  • Carnage666

    Spousta tvých jiných komentářů je cílenej trolling nebo pokus o flame war tak tady ze sebe nedělej chudinku 🙂 a takových uživatelů je tu víc.

  • TheGGG

    lidi s jiným názorem =/= troll, to tě neučili o toleranci doma, nebo ve škole?

  • Kallessin183

    Po prvních videích jsem byl z Anthemu nadšený, přišlo mi to jako takový mix Warframu a Destiny... Ale poslední dobou to nadšení hodně ustoupilo... škoda.

  • speciesz

    to nebyl GGG, ten je na warcrafty! :D

  • speciesz

    To uz neni bioware, to je EA, stejna pisnicka jako Westwood... bullfrog... maxis.... 

  • Carnage666

    Omlouvám se, máš pravdu. Tak to byl jinej místní troll.

  • Jack1947

    Ta Alfa/beta je tenhle víkend ? zkusím a budu doufat že to pojede.

  • TheGGG

    Vzhledem k tomu že se to nikdy nestalo, tak už je to hodně dávno...

    Nešiř o mě fakenews

  • Carnage666

    Hele neni to tak dlouho co si tady před vydáním vychvaloval Battlefront II  ze kterýho byl venku tak akorát trailer s pěknou grafikou a všichni víme jak ta hra dopadla 😂

  • TheGGG

    bože, bioware to teda dopracovalo...

    přesně proto bojkotuji EA... smutné, že některým lidem stačí trailer s pěknou grafikou a už  by předobjednávali...

    příští rok vychází tolik pecek, kdo by sakra měl zájem o primitivní coop grind bez příběhu v nudném prostředí bez nápadu?

  • Hidden

    Nutno podotknout, ze stream nebyl predcasne ukoncen proto, ze by alpha verze hry mela technicke problemy, ale protoze meli problem se streamovacim software a internetem (proto byl i cely stream o hodinu opozden, ale problemy se mezitim nevyresily). S tim souvisi i echo, zdanlive framedropy, atd. Ale, je to v tom streamu receno, byt je to uplne neomlouva a meli si ten stream lepe pripravit... :)

  • To je z toho streamu, který museli v půlce utnout, protože jim padal framerate? Jinak i jeho zbytek je vesměs tragédie: podívejte, máme město a v tom městě je trh a na něm půjdou kupovat věci! Rozhovor s postavou museli pustit jako cutscénu, in-game jim to nešlo, a během rozhovoru máte na výběr právě ze DVOU možností odpovědi ve stylu "jasně" a "jo, to by šlo".


    Skoro mi přijde, že se někdo v EA/Bioware snaží, aby ta hra flopla.

  • Tady ta věc v sobě spojuje snad všechno co na hrách dnes nemám rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit