Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rybuse

    Tak zrovna Apex portovat na Switch podle mě vůbec nedává  smysl. Switch celkově  pro mě začíná  postrádat smysl když většinu exkluzívních her na Switch  si bez problémů zahrají na svém herním ntbku

    • No ty jsi ještě nepochopil podstatu konzole.  Všichni kdo mají switch určitě doma mají i herní PC. 

  • Já docela nechápu, co od toho čekáte. Vždyť to má výkon předminulé generace. Dnešní enginy mají v základu tak vysoké požadavky, že to na tom prostě dobře běhat němůže. A nikdo nebude stavět celý nový engine pro platformu, která za pár let skončí.

    Neobhajuji hru, ale očekávat nějaký kvalitní port je dost nereálné. Věci dělané přímo pro Switch jsou úplně něco jiného. Ty hry a enginy jsou od začátku stavěné jinak (i když je to třeba pořád Unreal, má jiné moduly atd..).

    • Nemyslím si že tato konzole skončí za pár let :)  ....tam totiž nejde o výkon :)

  • MaxHovado

    Bože.. i z těch obrázků mě bolí oči.. Switch je skvělá konzole, ale portování (už spousty) her ze silnějších konzolí ji dělá jen ostudu. Nintendo má nepopiratelně výtečné (a hlavně jedinečné) exkluzivity a ty stačí.

  • mementomori

    Port  mizernej ačkoli furt lepsi nez ghost runner 😃

  • BoB.2

    Je to Switch.

  • A teď prosím o switch port cyberpunku.

    Chápu, že je to byznys, a chtějí to dostat k dalším lidem, ale tyhle konverze za každou cenu tomu moc nepomůžou.

  • Jasná vina Nintendo Switch, nejhorší konzole ze současné generace.

    • Na grafické orgie mám PC, ale na opravdovou zábavu s kamarády je jasná volba SWITCH.

    • x_ander

      Switch je skvělá konzole, jen se zkrátka některé hry na ni nehodí, tím spíš, když se port odflákne.

      • Veskoslav

        No ono když to má hardware tabletu z roku 2016 pomalu, tak se taky žádný zázrak nemůže čekat:(

        • Ano SWITCH je párty konzole a dokáže divy se 4 ovladači :)  Tam to není o grafice, i když teda musím říct, že některé hry jsou i graficky promakané na to jak to je malá konzole.  Třeba Mario Party, nebo souboj s dortíky to je masakr po třetí skleničce :D

          • Veskoslav

            No párty konzole pro mě byla Wii. Ne Switch:)

            • Jojo ale Wi odzvonilo a plně ji nahradil Switch :)


        • x_ander

          No ony se s tím zázraky dělat docela dají. Když se hra vyvíjí přímo na Switch a nebo je dobře udělaný port. Jasně že se to nemůže rovnat s PS4 nebo X1, ale spousta her na tom jede parádně. Ale některé zase ne. Za sebe třeba nechápu takovou první Amnesiu - indie hra z roku 2010, nijak graficky zázračná a ten framerate na Switchi je tak bídný, že se to pomalu nedá hrát. A když si vedle toho člověk postaví graficky neporovnatelně lepší Bayonnetu 2, která bez mrknutí lítá v 60 fps, tak to prostě svědčí jen o lenosti vývojařů - rychle to nacpat na další platformu, aby se hrnuly prachy a na zbytek kašleme.

  • Nechápu proč se takovéhle hry vůbec portují na SWITCH.  Pro tyhle hry mám PC. Rozhodně bych si nepořizoval switch kvůli APEX legend :)  SWITCH je kvůli úplně jinému typu zábavy. 


    • tuco

      Jak psal kolega Derp_1337 nize, prodej digitalni kosmetiky je lukrativni byznys. 

      Nicemene, dokazu si predstavit, ze si nekdo, kdo ma Switch, kvuli Apexu poridi PC.  

      Zda se, ze Apex nabira posledni dobou na popularite, a to jak competitive tak casual. Hraji to holky i kluci, ruzny vekovy skupiny, cross-platform, pribyva turnaju a zvysuji se ceny. Snad jen eventu by mohlo byt vic a technicka stranka lip poladena. 

      Chci rict, ze i kdyz Switch neni primarni platformou pro esports hry, tak mi port na nej neprijde hloupy.  Ze fps ma byt alespon 60, o tom zadna.

      • twicer

        Vidíš to, a já bych zrovna řekl že Valorant začíná zastiňovat Apex co se týče pozornosti a přechodů esport hráčů.

      • tuco

        Jsem zapomel co jsem chetl rict, kdyz je tu clanek o Apexu.

        Kluci a holky, zejmena s backroundem v CS, OW, Halo, Fortnite apod. Prihlaste se na nejaky turnaje, zacnete streamovat. Jednak se tim fakt zivit da a druhak, fandit Danum, Srbum, ci Finum neni to stejny jak fandit Cechum.

    • Derp_1337

      Proč se takovéhle hry portují na Switch?? Protože tenhle typ her má mikrotransakce a hamižné EA si už představuje, jak na tom zase vydělají milióny.

      • Veskoslav

        Tak já naposledy kupoval za reálné peníze BattlePass v sezóně 6. Od té doby to mám "zadarmo":) A pokud si spočítám, že v 8. sezóně mám neotevřených 35 beden, tak jestli by každá hra měla takový "agresivní" model, tak není o čem přemýšlet:)

  • A přitom stačí napsat, že Nintendo Switch je nejhorší port pro hry. 

    Nechápu smysl hraní tohoto na switchi. 

    Však lepší zapnout PC nebo Psko...

    • Derp_1337

      Tak i na Switchi jsou dobré hry. Obzvlášť hry, které byly vyvíjené exluzivně pro Switch, vypadají velmi dobře.

      Tady máš třeba screenshot z 4K televize z vynikající hry Astral Chain, které je exluzivně pro Switch.

      https://images7.alphacoders.com/106/1067032.jpg


      Switch stojí za koupi kvůli exluzivním hrám jako Astral Chain, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Bayonetta 2, Fire Emblem: Three Houses.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit