Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    HW ID ban je trochu síla ale zase je to od naučí nebo zpomalý jejich proces... přeci jenom kvůli jedné ( no u nich asi více) hrám kupovat hned novou sítovku...

  • patr

    Je, lenze je natolko vyrazne ze niektorych ludi prave to od fortnite odradza.  Obmedzeny pocet surovin, a pri prestrelkach by si aj trochu rozmyslal ci sa ti to oplati teraz alebo si suroviny nechas na late game. Niekto ma rad vacsie zameranie na strelbu.Ano, je to cisto hra ktora nic nehra na realitu. Takze vyvojari maju volne ruky a mozu vymysliet hocico.


    Ja viem, vsetko co je navyse, dava viac priestoru na zlepsovanie sa.  Ale ja to povazujem za blbost. Nabuduce tam daju co, gumu, ze bude naopak mazat teren ?

  • tak urcite, kdyz je to uplna hovadina

  • tak urcite, kdyz je to uplna hovadina

  • Wolfcastle

    já marně hledám ve svém okolí někoho kdo by tuhle hru žral? asi to bude tím že nehledám ve skupině 6-12+ no popravdě ani mne moc nezajímá co hrajou malý děti😂

  • uplny suhlas to stavanie je uplny nezmysel. Ale vies Fortnite hraju prevazne deti, takze niet sa comu cudovat ze to ma popularitu

  • Wolfcastle

    5ešit se to bude tak že ti ten HW přijde vrátit a při tom ti to omlátí o hlavu...

  • Wolfcastle

    Přesně já bych šel ještě dál 3x a dost ten HW ban na všechny hry daného vydavatele i ty co teprv vyjdou, aby už ani nemohli zkusit chat na novou hru😀

  • Morlang

    Chvalim fořtnajt za paradni opisovani, kdyby tak pekne opisoval kazdy vyvojar, nemuseli bychom resit abominace typu Anthem.

  • MrDoda

    ... tohle nechapu. Pry fortnite vse okopiroval atp. Je videt ze vas to nebavi a nikdy jste se do ty hry nezakousli :). Ted budu nejvic hejtenej, ale Fortnite je velmi dobre udelanej. A to staveni je prave naprosto revolucni mechanika... Popisujes tu jak se ti libi jinych hrach ze se musis krejt za terenem etc. Ale prave ze ve fortnite ne... a uprimne skill co potrebujes ve fortnitu je daleko vyssi nez v jinych ciste strileckach. Zakladnim kamenem je umet dokonale stavet a bleskove editovat. Kdyz se kouknes na pro hrace fortnitu jak bojuji mezi sebou tak pravdepodobne ani nebudes chapat co se tam deje....

  • patr

    Absolutna chujovina to je.   Tam prakticky teren straca zmysel.  Je absolutne jedno ci sa pohybujes na otvorenom priestranstve, na kopci alebo v meste.

    Neni to o tom ze zvolis bezpecnejsiu trasu alebo mas takticku vyhodu.   Proste  vsetko zastavas ako magor.


    Absolutne sa vytraca ten napinavy pocit ked bezis cez les a nemas sa moc za co skryt.  V blackoute mas k dispozicii decentny stit ak ho najdes a ne ze tam postavis celu osadu z dosiek. O tom by mal byt battleroyale, o zvysujucom sa napati ako sa kruh zmensuje a akcia je hustejsia

  • Anon-ym

    Slzy cheaterů jsou nejlepší droga

  • Derp_1337

    Hehe. Právě že to je naopak 😉

    Býval jsem náruživý hráč jedné (nejmenované) hry a jednu dobu jsem se stal adminem jisté herní platformy. Takže mám zkušenosti s chytáním různých cheaterů (všechno možné od maphacků až po různé pokusy zabanovaných hráčů si vytvořit nový účet). Good times.

  • Coffin.Corner

    Kde jsou ty časy kdy se ve hrách jen ničilo a bořilo. Dneska by ty minecraftovský děcka furt jen stavěly, kam ten svět spěje... :) 

  • Lupulin

    Boj proti cheaterům musí být tvrdý, co nejtvrdší! Cheateři sou ZLO!!!!!!!!

  • Lupulin

    cheatere, fuj!  Normální člověk se o tohle vůbec nezajímá 🤮

  • Hidden

    Z popisu soudim (ze znovu banuje az behem hry), ze nejprve vyhodnoti, zda se znovu pouziva nejaky hack a pokud ano, na zaklade predchozich blokaci daneho uzivatele zablokuje automaticky znovu. Tedy, i kdyby si nekdo koupil cely hardware a nebude hackovat, nemel by mit problem. Jen hadam, ale dava to smysl jak nepostihovat podobne lidi ci napravene repetenty (jinak by ho do hry ani nepustili a zbanili hned pri matchmaking).

  • Veskoslav

    Tak tohle ti nezvládne 90 % podvodníků:)

  • Derp_1337

    Pokud vím, tak HWID ban se většinou dá obejít přes virtual machine (virtuální stroj).

    Samozřejmě člověk musí mít dostatečně výkonné PC, aby zvládl současný běh dvou OS (primární a vnořený) a samotné hry.

  • Derp_1337

    Ban se týká celkového součtu hardware, jenom jedna součástka sama o sobě nemůže mít ban.

    PS: ale vysvětlení "Standy z Bucovic", že do inzenrátu musíš dát "nechci hráče battleroyale" je taky relevantní 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit