Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Ten úvodní obrázek v článku mě pohoršuje.
    • Můžeš zkusit podat žalobu, že z toho budeš mít doživotní psychické následky.
  • Ještě že mne nakouslé jablko nesmí domů.Užívám si tu sr.čku v práci až,až.
    • septicflesh
      Pracuju na MacOS 15 let a cca do roku 2010 jsem si to nemohl vynachválit. Bohužel z politiky 'bez každoročního ugrade pojedeš, ale pomaleji' se stalo 'bez každoročního upgrade nepojedeš vůbec'. A to mě vážně štve.
      • neni to idealni ale, po prvnich dvou updatech se uz vyplati preji na novou verzi MacOS
  • Dobre. Jen at tyhle pixelatosti dostavaj po drzce kde se da.
  • KIMCID
    Proč má pořád někdo potřebu dbát o moje blaho.A bojí se aby mne,nebo mé děti nezkazil?Já o to nestojím.
    • Bohužel, část US společnosti o to zjevně stojí. Takovýhle věci firmy obvykle nedělají ani tak z vlastní vůle, jako spíš na nátlak nebo jako prevenci před napadáním. Nejsmutnější na tom ale je, že ta část populace která po tomto touží, a vyžaduje to, zdaleka není majoritní, ale o co je jich míň a jsou blbější, o to víc je je slyšet.
  • Papers, please je pro mě osobně jednou z nejlepších her posledních let. Zrovna předevčírem jsem ji znovu rozehrál. Ta nahota tam na rozdíl od mnoha jiných her má své opodstatnění - ukazuje na tenkou hranici mezi bezpečností a ponižováním člověka, téma v poslední době aktuální.
  • Red asi myslí ten telefon který po aktualizaci přestal volat *1*
    Zato se vlastníkům transformuje do podoby LG Flex a občas cestuje čočka fotoaparátu...Ale jistě jinak je to ,, parádní telefon"...
  • Kozy
    Apple mám hodně rád ale tohle je vážně pěkně pokrytecký. Ta nahota má svý opodstatnění. Je to sranda že pixelový bradavky někoho takhle rozdrážděj, ale přitom takový GTA si tam zahrát můžete.
    • neni to v televizi stejny ? videls nekdy pres den kriminalku/serial, kde se honili, vybuchlo auto, strilelo se? (sel sem kolem televize vcera dopo a tohle tam bylo, nejaka klasicka kriminalka las vegas cosi), ale pres den videls nekdy v tv prsa ? aspon jedno ?

      neni pokrytecka televize ? nebudem bojkotovat televizi ?

      neni ten tvuj nazor taky pokryteckej? ;)
      • Kozy
        Trochu nesmysl ne? Je přece rozdíl mezi tv vysíláním po 22:00 a dílem kde ta nahota zapadá do kontextu. To už bys mohl rovnou schovávat akty v galeriích.
  • typickej clanek pro start hatu...

    mozna by stacilo napsat, "vsichni co nemate dost penez na paradni telefon, podte si plivnout" :D
    a muzete mi sem napsat tisic duvodu, kteryma se neustale krmite a kterym verite, ze iphone je predrazenej, ze je to sra*ka atd.

    nicmene beru to, taky mam web kterej zije s reklamy a kazda dalsi zobrazena stranka se pocita, takze sup sup, plivame na povel TED! ;)
    • Paulcz
      Jasný důkaz toho, že Apple cenzuruje i učebnice češtiny :)
    • Typickej důvod, proč lidi nemaj rádi ten Apple kult.

      Exportní scientologie.
    • Ty máš asi pořádně zaražený ikolík *1* Nejraději bych poplival všechno apple jenže oni za to beztak budou chtít poplatek. Apple je výrobek pro jinou planetu, naprosto nekompatibilní s nejběžnějšími zařízeními. Naprosto zbytečná drahá tretka, která slouží pouze pro honění ega. I kdybych byl v klubu miliardářů tak bych takovouhle blbost nekoupil. Nokia 3310 4evah.
      • Ale hlavní je, že to jde spárovat s milionovým mercedesem. Jak strašně nepostradatelná funkce *1*
    • zrovna vcera bezel nejaky stary dil Simpsnu, kde si z ,,Mapplu,, a ,,Myphonu,, delali prdel...nechces nas taky zbicovat sluchatkama ? :D
    • residentevilfans
      Hlavne nam tady nebrec! *15*
    • cumpi3
      Ty jsi jedna z těch iOveček, které zmiňuje jeden komentář níže, viď
    • kostejnesmrtelny
      Butthurt is strong with this one *5*
  • jesteze iOvecky maj sveho velkeho bratra co je hlida, jen si to predstavte malem by uvideli nahaty pixel
    • bez radeji kourit neumyty suliny kurburte
      • už aby pro tebe měli misi Ahmede, a odtáhl do ráje :-D
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*


      tak takhle mě dlouho nikdo nerozesmál
    • Keyz
      To na ios nejsou věkové kategorie pro hry a není tam možné prodávat dospělé hry?

      Cenzura vždy ničí autorům záměr a pak vše spadá to průměrnosti.
  • *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit