Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Dobry clanok. :)
  • Supr clanek pro nas, herni duchodaky ;-), tesim se na dalsi. Vzpominam na automat Mortal Kombat, tam tlacitka dostavaly poradne pohulit :-D
  • Keyz
    Váha: 117 Kg
    To je stroj. To je něco pro choleriky.Když se naštve a kopne do toho tak si urazí palec a v horším případě ho ten automat zaplácne *4*

    -Btw,je v té herně již nějaká tabule kde by se ukazovalo nějaké TOP 10 score?K automatům to pasuje.V podcastu majitel mluvil o tom proč to nejde,ale to se týkalo uchování score v automatu.Nejde to udělat nějak, aby to hodilo score na jiné zařízení a tam se to uložilo?

    To nejdůležitější nakonec.Super článek.
    • No já ti brachu nevím. Nejsem sic v těchto automatech nijak kovaný, ale jakým výstupem chceš do "nějakého" moderního zařízení tyto informace zasílat. Když navíc pomyslím, že jednotlivé stroje jsou naprosto nekonpatibilní, derou se mi na mysl slova "těžce proveditelné". Je to však jen můj skromný názor, třeba je realita naprosto jiná a šlo by to udělat snadněji, než si zavázat tkaničky u obuvi.
      • Keyz
        Myslím,že jsem někde na obrázku anebo videu viděl starej automat a nad ním byla tabule kde se ukazoval score.Ale nejsem si jist.Taký nevím jak by se to provedlo.Snad ten ukazatel prostě nějak udělají.
        -Možná by bylo nejlepší použít Interaktivní tabule anebo klasickou a tam to zapisovat ručně,vždy když automat ohlásí nějaké dobré score.
        • Pravda, to ruční vkládání mne také hned potom napadlo a zpětně jsem se musel zamyslet, jestli nemyslíš pravě tento systém.
  • Kurva,strávený celý odpoledne i s deseti korunou.Ale,že tam bylo vždy pěkný vedro :)
  • už se těšim do arény a taky na další článek :)
  • Už aby pánové do sbírky sehnali také King of Boxer ...
  • krásně jsem si poplakal jo to byla doba...no léta hold člověk nezastaví
    • No,musel jsem si lehnout a poslouchat tu kulisu..dvojky jak padaj do matů..děcka jak helekaj..atd.. *13*
  • Chvalim!
  • Wow ! Parada,len tak dalej,perfis clanok !
  • chtěl bych vidět ty lidi tehdy jak to prvně viděli a byly z toho vykulení, ooo to je grafika, ooo to je hratelnost, docela fun :)

    btw co automaty z Trona existují?
    • janchor
      Myslíš ty inspirovaný filmem? Těch bylo víc. Pamatuju na famózní metání disků, těžký jako dobytek, ale naházel jsem tam majlant.
      • Myslím ty automaty, které jakoby hráli v prvním Tronovi, lightcycle, něco s tankama a taky pruzkumník :)
        • janchor
          Aha! To mě inspirovalo se mrknout a zdá se, že Space Paranoids existujou i v hratelný podobě: http://tron.wikia.com/wiki/Space_Paranoids
          • pěkný pěkný, škoda, že takových mašin asi moc nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit