Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sea Wolf
  • Na konto vašeho zápisu jsme se na ovladač podívali a měl jste pravdu. Nějaký aktivní hráč nám zlomil joystick uvnitř, zřejmě se do toho příliš vžil. Nyní už je to opraveno, ale tentokrát jsme se docela zapotili. Příště stačí zajít za námi, zapíšeme si to a jak bude chvilka volna, vrhneme se na to. Díky! *8*
  • Kruci já jsem to zažil a to byla boží hra !!! Dodnes si to pamatuju a u toho videa jsem málem zkolaboval radostí, jó to bejvaly časy. *14* Pak mě ještě dostávala geniální Moon Patrol ( ta přišla o dost později ) no ale podle mě úplně nejvíc suprovní byly takové želvy v bludišti, které za sebou zanechávaly bomby, bylo to dost podobné PCManovi, ale už nevím, jak se to jmenovalo *5*
  • Arcade OLE! Podpořte nás návštěvou a pomozte nám budovat náš jedinečný projekt - www.arcadehry.cz Diky!
  • farrao
    Víc takových článků ! *14* Parádní počteníčko, a ta věta, kterou tady už citoval DangerousDave - "Tvrdilo se totiž, že pokud dostatečně dlouho jedete směrem k vybuchujícímu kráteru...", tak myslím, že není jediný, komu z toho naskočila husí kůže. *4* ARCADE OLÉ !
  • kubi-wan
    Já jsem to hrál na PCčku... a vim, že to je snad jediná hra, kterou si chtěla zahrát i moje máma... a i po letech furt otravovala, ať jí to nainstaluju na její laptop *15*
  • deridon
    ten na N64 byl lepší než na PS1 bych řekl.. u té hry jsme se s kamoši strašně nasmáli
  • jo a ještě pamatuju na tenhle zpusob ponorky ,ale jak se to jmenovalo nevim??
  • hra to byla super ale nikdy mne moc nešla
  • Smiř se s tím, že tam, kam popisuješ, jsme dospěli my, a ne ty hry... Jsme už holt staří a znudění životem, a máloco nás ještě nadchne tak jako zamlada, protože většinu věcí jsme už stokrát viděli. *3*
  • DangerousDave
    "Tvrdilo se totiž, že pokud dostatečně dlouho jedete směrem k vybuchujícímu kráteru na horizontu, nakonec k němu dojedete. Pak můžete vyjet na kráter a uvnitř hory najdete hrad. Jiný mýtus zase tvrdil, že u sopky se nachází továrna, která chrlí nepřátelské tanky. No řekněte, není ta herní minulost kouzelná?"

    je to také naivné a kouzelné že mi skoro slza ukápla :) a to ma toto obdobie vlastne kompletne minulo. Viac takýchto článkov !
  • kubi-wan
    Road Rash je klasa! :)
  • JohnyTheZik
    Dneska jsem tam byl a bylo to super, nicmene zrovna u battlezone byl druhej stick pravdepodobne rozbitej, coz byla skoda.
    Ale vylet rozhodne paradni, vsem doporucuju!
  • Jojo to je ono *1* *1* Kdyby někdo udělal takovou to hru v moderním kabátku tak bych byl celej šťastnej *1* Ještě teďka si pamatuju jak jsem kradl zbraň fízlákovi kteří měli pepřovej sprej a mě v té době připadal jak toaleťák na obrázku *1* *1*
  • Většina (nás) dnešních třicátníků je odkojená videoškama z maringotek a díky MAME si můžeme i dnes zavzpomínat na ty nezapomenutelný pařby, kdy byla hra za "dvojku". V tragickym rozlišení, v pár barvách, ale s nezapomenutelnou hratelností a s jedinečnym kouzlem jonizovaného vzduchu z těch CRT obrazovek *4*

    Co chybělo takovému Moon Patrol...? *14*

    Jenže dneska hry dospěly do takovejch s§aček, že jediný, co hraju jsou letecký simulátory DCS za který ochotně platim dolárky a ostatní hry mi už ani nestojí za to si je opirátit. Bohužel *13*
  • Nemyslíš Road Rash? Takový ty motorky, jak se tam každej řezal pálkou nebo kusem řetězu a když nebylo nic po ruce, tak lítali kopance nebo pěsti? To byla.... to je úžasná hra :D
  • Tu konzolu na žlutý kazetky si pamatuju a možná ji mám ještě doma :D Ale já jsem začal hrát až na PSX a to byli pro mě parádní hry. Takovej Syphon filter,na ten vzpomínám dodnes i když nebyl asi ničím moc vyjímečnej,ale jako střílečka mě bavila. Nebo takovej Driver 2,to byla panečku hra ještě s Road Trash *1* *1*
  • Každý vyrůstá v nějaké době a i my budeme vzpomínat na to, jak byly hry dobré a jaké kraviny jsou to teď, i když ani nemusíme vzpomínat, ta doba už tu je. Kde jsou ty časy, kdy jsem mohl hrát hry pořá dokola a nepřestalo mě to bavit. Dneska dohraju hru a klidně ji rok nemusím vidět. Sice jsou vyjímky, ale těch je málo.

    Ještě že existují emulátory, Contra je fajnová hra když sedim na WC :D Pořád to drtim dokola a dokola a to prostě neomrzí. (hraju na mobilu)

    Já moc tu dobu těch automatů atd nepamatuju, já měl jen takovou starou konzoli (videohry sem tomu řikal) - Pegasus IQ502 - bylo to na ty žlutý kazetky, ale co zábavy jsem si u toho užil a co mi dalo vybrat si u šikmookých na trhu nějakou pařbu :D
  • kubi-wan
    Chjo... kéž bych vyrůstal v takový fajn době... Ale co, Jazz Jackrabbit taky dobrej *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit