Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí k nám přijet a SF2, Commando a dalších 100 her si zahrát *3*
  • Na Twitteru Martin píše, že je tohle předposlední díl. To je celkem škoda, atomatů tam je celkem dost na dlouhé pokračování...
  • Galaga je dobrá. NES port jsem hrával docela dost, ale doporučit musím geniální remake Deluxe Galaga na Amigu (pokud možno WHDLoad verzi). Strašně návyková záležitost.
  • Skvělá série článku. Moc rád je čtu.
  • Corvus
    Ačkoliv jsem do automatů v životě nehodil ani niklák, tak na každý Martinův článek o Arcadehry se neskutečně těším! Díky za ně.
  • Já nejvíc mastil Shadow Dancer, Toki a nezapomenutelný Moon Patrol *14*
  • Bez dlouhého přemýšlení se mi vybavují: Trojan, Double Dragon, Bionic Commando, Street Fighter...
  • Hned jsem si musel pustit MAME s Galagou s fast shoot hack...
  • MrSanta
    Toto pamatuju, měli to u nás na plovce. Nevím jestli to byl originál nebo nějaká kopie, ale vypadalo to úplně stejně. Když jsem to tenkrát viděl jako malý špunt prvně, tak jsem nevěřil svým očím jakou to má úžasnou grafiku.
  • Amylee.Anderson
    Tyhlety články by se měli nalepit na ty automaty nějak. Přesně takový info mi tam chybělo, když už je to to muzeum :)
  • jak kdybych se vrátil o patnáct let (!!) zpátky a viděl sám sebe jak do těch mašin hážu jednu dvoukorunu za druhou...Martine, jako vždy paráda a díky
  • Noel nebo Liam Galaga? :)
  • blixa
    Doplnil jsem je zpetne i k tem predchazejicim.. Holt nam slo hlavne o co nejhezci fotky, ktery jsou na tomhle serialu fakt unikatni, az jsme z toho zapomneli na ukazani samotnejch her ;)
  • Cosi
    Díky za video u článku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit