Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to sTračka.Navíc ty moderní prvky kazí celý dojem pravěku.
  • stoji za to ji hrat je to adrenalin
  • mimochodem velmi skvěla hra až na blbouny kteři vam vše s radosti zniči
  • prosim o radu,hraji tuto hru dva měsíce a jsem 60lvl ale nějak nemužu najit jak se vidět na mapě,nemužu chodit daleko protože se ztratim.v zakladnim nastaveni to nemužu najit neumim dobře anglicky asi to mam někde vypnute prosim pomoc
  • V tom případě jsem taky nadprůměrně retardovaný :) Mám rád PvP svět, ale vadí mi, když se vzbudím z offline a jsem mrtev, moje základna rozložena na atomy a dinosauři zabiti.
  • Cože hračům vadí že můžou zabíjet hráče ale zároveň chtějí nebežpečný PvP svět? Wut? Tohle není každodení průměrná retardace.
  • Mám nahráno přes 190 hodin a stále mne ARK neskutečně baví. Postava při vypnutí hry usne na podlaze a zkrátka spí.
    Kdo se bojí, že umře, měl by se poohlédnout po jiné hře. Základem je, co nejrychleji se propracovat k možnosti stavby dřevěného domu ( nezvládne zničit každý kolemjdoucí ) a nehrát sám. Také je třeba krapet uvažovat nad tím, kde stavím. Opevnění uprostřed lesa, roklině či útesu je o 1000x lepší, nežli uprostřed prosluněné pláže.
    Spousta lidí se snaží spolupracovat, bohužel někteří se baví jen tím, že ostatním práci hatí. Zkrátka PVP, před kterým se nedá utéct. naštěstí se plánují jakési offline alarmy ( app do mobilu? ) takže bude možno v případě nouze zalarmovat, doma se nacházející členy kmene, k obraně.
  • Erien
    Stojí ta hra za ty peníze? Chceme to hrát s kámošem ve dvou, na papíře to vypadá zábavně a zajímavě. Někdo kdo to hraje nějaky dojmy?
  • Uvažujem nad kúpou (s niekoľkými parťákmi). KOS (kill on sight) nám nevadí, pretože aj to ku tomu patrí. Oplatí sa to teda v súčasnom stave?
  • Jack1947
    Mně se líbí přístup - že zaplatí hráčovy co najde glitche a exploity docela slušné peníze, i když nooo to je spíše tak že si z hráčů udělají vlastní lidi, co jim ošéfeují za pár šupů jejich hru a ta optimilizace tady stála za zlámanou bačkoru... fakt nápad zajímavej provedení špatné...
  • jakubc
    To chápu, jen těm lidem pak zase vadí, že to není ten správně nebezpečný PvP svět - to už by mohli rovnou hrát na PvE serverech. :-) Holt dilema.
  • Asi týden sem nehrál ale mám info že v offline režimu už vás nemůže hráč napadnout asi 10 dní. (dinosaur jo) Co se týče optimalizace tak téměř každý den je nový patch 100-700MB a jedná se o early access takže bych si nestěžoval. Na sólo serveru je hra paráda (nikdo vám nekácí stromy nad domem :D )
  • proto hrajeme s kamošema na svém serveru ;)
  • Podle mých zkušeností ji sráží hlavně totální neoptimalizace a pochybuji, že mody tomu pomohou (spiše naopak). *3*
  • jakubc
    Zajímavá hra, kterou podle Steam recenzí sráží hlavně možnost zabíjet hráče a ničit jejich základny na PvP serverech, i když jsou zrovna offline.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit