Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buď redakce nadobro přizná, že píše bulvár a nebo pokud chce zachovat nějakou informační hodnotu, tak vynechá hlášky typu "nebude obsahovat HD grafiku". Toto snad dneska nepoužije ani dítě ze základní školy. Připadáte mi jak 3D žiletky a HD šampony, co se snaží použít cool název na něco, co s tím vůbec nesouvisí.

    HD znamená jedině videonormu, v PC světě známí jako rozlišení a to konkrétně 1280x720, což je prosím rozlišení, co bylo in před cca 6ti lety :) Takže už jen fakt, že se dneska něco chlubí přízviskem HD značí, jak moc je to out. Pokud by tato hra nejela ani v tom ubohém HD rozlišení, byla by to katastrofa. Tak to ale samozřejmě není. Pokud Arma 2 Free má nějaké ústupky v grafice, tak nemají nic společného se slovem HD.

    Vážení redaktoři, toto opravdu nevíte, nebo z tohoto záměrně děláte bulvár? Díky za odpověď
    • Beru tedy zpět výtku vůči tiscali, pokud to uvádí přímo BI. Pořád to ale nic nemění na tom, že označovat grafiku za HD je zcela scestné. To se pak dá označit za HD grafiku uplně cokoliv, protože to je čistě subjektivní. Pořád si myslím, že zpravodajský server by měl normálně napsat, kde jsou ústupky - prsotě horší textury, slabší interiéry, a vynechány některé pokročilé efekty pro plynulý běh. Toto beru. ALe říct o hře, že nebude HD, to musíte uznat, že má nulovou vypovídající hodnotu, stejně jako neexistují HD textury. Textury jsou bud detailní hodně nebo málo a s rozlišením 1280x720 nemají nic společného, a označovat je za High Definition je taky čistě subjektivní.

      Čili ve výsledku, když někdo popíšu hru jako HD, nemáte absolutně žádnou představu, co si před tím představit.
      • o co ti jde ? pokud se chces bavit o HD videu pouzivej terminy jako HDV nebo HDTV
        jak rika wiki: High-definition refers to an increase in display OR VISUAL RESOLUTION
        to ze arma nebude mit HD grafiku s vysokou pravdepodobnosti znamena ze Arma 2: free nebude mit textury v HD rozliseni.. rozliseni textur v arme 2 dosahuje rozmeru 4096x4096 px
        ses jedinej komu to nedoslo ?
    • klidne se muze jednat o rozliseni textur ktere nebudou v HD rozliseni a nebo to muze znamenat ze hra nebude obsahovat high detaily..
      jdete s timhle HD rejpanim uz nekam
    • Ne, nemáš pravdu, HD neznamená jedině označení pro video, High Definition je obecný výraz pro označení vysoké jakosti a už od počátků tohoto termínu se používá například i pro zvuk. Navíc tvoje výtka vůči tiscali je zcela neopodstatněná, protože informace o absenci HD grafiky pochází přímo od BI, koukni na oficiální stránky ArmA2Free ;-)
    • ano to je pravda, jenže je problém, že to čtu kdekoliv.. takže to co se označuje HD by se asi mělo označovat jako HQ (Quality) nebo nevim :)
  • To co máte v nadpisu by si měli dát do marketingového sloganu :D
  • smutný, že tu nepadlo ani slovo o E3 prezentaci CARRIER COMMAND: GAEA MISSION E3 TRAILER RELEASED!na žádným českým webu :(
    • No tak dojmy z E3 si můžeš přečíst třeba na Zingu (český web btw) a tady se před nějakou dobou, a není to zase tak dlouho, objevily taky docela rozsáhlé dojmy z hraní. *3*
      • Kup si nove Score, tam na to maji prewko rikali. Hrali to primo u tvurcu.
  • Stahovadlo http://www.multiupload.com/878RT4ZYVU
  • vasekveselej
    Tak to je paráda, jelikož mám hluboko do kapsy a v poslední době kupuju jen tituly na Xbox. Zajímali by mě minimální požadavky jestli by sem to rozchodil i na notebooku. Mimochodem konečně trochu autenticity, ze všech COD a MOH je mě blbě, koridorovky i co se týče multiplayeru, v tomhle ohledu mě hodně mile překvapil Homefront, perfektní multiplayer *3*
    • Tady jsou min. požadavky. Hlavně pozor na grafiku, která musí mít Shader Model 3.
      Minimal PC System Requirements:Dual Core CPU (Intel Pentium 4 3.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 3200+ or faster)•1 GB RAM•GPU (NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon 1800 or faster) with Shader Model 3 and 256 MB VRAM•Windows XP•5 GB free HDD space
      Recommended PC System Requirements:Quad Core CPU or fast Dual Core CPU (Intel Core 2.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or faster)•2 GB RAM•Fast GPU (NVIDIA GeForce 8800GT or ATI Radeon 4850 or faster) with Shader Model 3 and 512 or more MB VRAM• Windows XP or Vista•5 GB free HDD space
    • A co takhle zkusit stránku na zjištění toho jestli ti to pojede .. je to kvalitní web
      http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ ... stačí najít Arma 2 a spustit test
  • Asi jsem strasny vemeno, ale nevite nekdo, kde se to da stahnout? Vygenerovalo mi to klic, ale to je vsechno
  • ted sem to hrál a zatim je to dost velká s***** a ta grafika je i na vysoké detaily docela nechutná...
    • ty si kre*en... je to FREE verze na ktery je grafika prednastavena na lowest.. pro debilky (na nejnizsi) a sra*ka to neni.. je to simulator valky pokud chces videt sracku nainstaluj si COD MW3.. to je teprve sh*t *16*
    • Dalsi tupci. Mas jasne napsano, ze to nebude HD tedy mas tam LOWRES textury. Tedy kdyz si to nastavis na cokoli tak budes mit porad lowres textury. Kvuly par tupcum co nerozumi textu nebudou preci predelavat celou hru aby vyhodili ruzne nastaveni z puvodni hry. Co tak se naucit porozumet psanemu textu? Zkousel jsem to na 1920x1080 a ta grafika je uplne postacujici na to, ze je to zdarma. Jde spis o herni zazitek. Vyblbnout se s tim da v pohode.
    • Nechutná grafika ?
    • je to pravda tak si nestěžujte neznám zabugovanější hru
  • taky se přimlouvám za link, klikám furt na avizované stránky, ale odkaz na download nenacházím a točím se furt dokola.
  • Je to česky ?
    • Ano je.
    • vasekveselej
      Sice ti na dotaz neodpovím, ale vzhledem k tomu že to je čistě online multiplayer tak nebude ani potřeba, předpokládám že takový základní anglický pojmy nemůžou být takovej problém *3*
      • Pravda. *4*
  • nejak nemuzu prijit na to jak to stahnout:)
    • Na www.arma2.com/free uplně dole. Přes torrent jsem to měl za 10 minut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit