Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě tedy zaráží proč už si nekoupili novej engine. Měli by určitě mnohem větší prodeje. Tenhle je otřes, s tím se zkrátka ta hra vyladit nedá.
  • Mozte mi niekto potvrdit ci je solo kampan v povodnej Arma 2 dohratelna s poslednimy patchmi(1.07-1.08)? Pamatam ako som to musel uninstall/odlozit v nejakej predposlednej misi lebo to neslo ani dohrat. Jak velka je ted sanca ze bych narazil na bug ktory by mi branil v dohrani? A jak je to s OA s poslednim patchom(cital som ze tento samostatny pridavok bol ovela lepsie odladeny a dal sa aspon dohrat)? Dik
    • Osobně nemám zkušenost s původní Armou 2, ale Operace Arrowhead je dohratelná - hrál sem verzi 1.52 a 1.54 (aktuální je myslím 1.57)
  • To mijunior: IPSC? :-)
  • Otevreny kolimator bezne pouzivaji i sportovni strelci na pistolich nebo revolverech, jen si ted nevybavuji nazev te discipliny. Mel jsem moznost vyzkouset a strelba je s tim daleko intuitivnejsi.
  • Flashpoint byl jako blesk z čistého nebe. Skvěle odvedená práce vývojářů a výborná hra. Arma bohužel tento úspěch pouze stínuje. Král je mrtev a princ jeho kvalit (bohužel) nedosahuje.
    • Ackoliv o OFP vzdy mluvim s respektem i dnes, musim rict, ze ArmA je rozhodne o kus dale. Na druhou stranu, mival jsem stejny pocit, ale pak jsem zjistil, ze se vyplati hru naucit do detailu a ze jsem si vetsinu problemu zpusoboval sam. Treba vsichni ti, kteri tady nejak kritizuji AI pri rizeni vozidel jaksi zapomeli na to, ze zalezi pod jakym rezimem vas ridic ridi (BEZPECNO, POZOR, NEBEZPECNO) - dramaticky to meni cesty kudy pojede. Osobne se mi nestalo, ze by ridic musel prejit do stavu nebezpeci, ale i tak jsem misty potreboval aby se choval trosku jinak. Tak jsem mu proste rekl at zatoci, pocka, dupne na to a tak. Dalo se pak i celkem dobre mirit, kdyz AI jelo rovne, takze jizdu v konvoji jsem si nalezite uzil. Na konci doslo k nejhorsimu... Kdyz na nas vyletel vrtulnik Mi-24 Hind tak jsem vedel, ze je zle a ze se okamzite musim dostat z jeho palebneho pole, takze jsem se rychle prohodil s ridicem a strhl to vlevo o 90 stupnu, pricemz jsem mu mezitim rekl, aby palil podpurnou palbu na vrtulnik a behem par sekund ho vyridil. Rozhodne bych to sam lepe nezvlad za kulometem a on zas ne za volantem. A vo vo vo tom to j-j-j-j-je
    • Flashpoint byla moje první hra a strašně mě bavila.Flashpoint jsem hrál asi 4 roky pak jsem ale přešel na COD *2*
  • vydim ze niesom jediny kto na tuto recenziu klikol kvôly obrazku Sg-1.. stargate rules :D
    • vidim, ze ty vydis, tak sa ani nedivim
  • Už by to chtělo Armu 3 na novým enginu :-), ale to si asi ještě počkáme...
    • Kdyby měla Arma lepší AI, tak jí můžou recyklovat pro mě za mě třeba dalších 5 let.
      • Doporucuju vyzkouset ACE, ASR_AI a Ryd_HAC addon... Pocitam, ze pet let to minimalne u me zarucene splni
    • Zajímalo by mě kdy vyjde Carrier Comand.Už dlouho žádný novinky.Prej ale běží na novym enginu
    • ono by stacilo kdyby do hry zakomponovali fyzikalni a kolizni engine aby se od sebe tanky neodrazeli jak pinpongace a bude to vpohode, nekdy me opravdu dostava jak muze AI na rovince otocit tank na strechu o malej sutricek :))
      • Tohle myslím opravoval nedávno nějaký beta patch *5*
  • koukam ze zadna zbran se dnes bez hledi neobejde, fuj to je fakt fnus ty ACOGy apod. svinstva. Hledi at daj sniperovi a zbytek at se do toho nesere, fakt demence na zbrani o chlup delsi jak MP5 dalekohled jak pro myslivce. Blil bych
    • USER47
      Většina toho, co označuješ za "dalekohled jak pro myslivce" vůbec dalekohled není. Všechny ty aimpointy, eotechy a ostatní holografický mířidla sloužej jako náhrada za mířidla otevřený, nemají vůbec žádný zvětšení. Jejich výhoda je, že ti ukazujou kam střílíš, aniž bys musel mít přesně zarovnanej předek a zadek zbraně, navíc ti spodek výhledu nezakrejvá puška, neboť jsou posazený vysoko nad hlavní. A není to samozřejmě záležitost jen her, i v reálnejch armádách či policejních složkách je tím osazená téměř keždá zbraň. Např. česká URNA má red dot mířidla i na těch tebou zmiňovanejch MP5...
      • Přesně tak. Říká se tomu kolimátor a v reálu je to oproti klasickým mířidlům naprosto bezkonkurenční.
        • A co mne dostalo je to , že přesně takhle fungují i některé světelné pistole na konzole . Jednu takovou obyčejnou jsem si koupil , říkám tu plastovou blbůstku hned oddělám , ale když si na pohyb červeného bodu na pozadí zrcátka zvyknete , je přesnost i tady hned o řád výš .
    • nechapem co sa vam na nich nelubi ja mat na vyber tak v praxi by som urcite na utocnu pusku motoval optiku kedze ich ucinny dostrel sa pohybuje aj nad 400m. Bez nich do takej vzdialenosti ani nevidite antoz aby ste nieco trafil.
  • Skoda ze je tam tolik bugu, uplne tragicke rizeni aut a AI delajici strasne moc nesmyslu jinak by to mohla byt fakt supr hra :o/

    Mno alespon ze podporuje TrackIR a FreeTrack :o)
    • Nemusi se vam to libit, muzete s tim dokonce i nesouhlasit ale to je asi tak jediny co s tim muzete delat. Flashpoint i Army jsem hral dost dlouho na to abych si tohle vsechno vyzkousel na vlastni kuzi. Bohuzel vsechny tyto hry srazi technicke nedokonalosti. A jeste smutnejsi je ze nektere se od OFP prakticky nezmenily...
      • No hra se vylepšuje , ale tragické animace (chválabohu vojáci už i nastupují do vozidel a nezjevují se jako v Armě ) a místy tragické chování jednotek, kdy některá podpora ani nepřijede na scénu (helikoptéry které mne mají na konci odvést havarují a již se jich nedočkám a misi nemohu dokončit :( ) stále přetrvává už od Flashpointu .
        Graficky ARMU2 dorovnali na dnešní standard , ale fyzika dnes už vážně citelně chybí a opěvované AI taky ještě nedorostlo do použitelné podoby .

        Betatest BI podruhé dělat nechci , takže na koupenou ARMU2 se ještě stále těším ...
        • Njn ja pro ni blbec letel do obchodu prvni den co byla k dostani a do verze snad 1.3 jsem nemohl dohrat ani kampan kvuli bugum...

          Pak clovek ceka na ACE a kouka na videa z MANDO missiles a rika si kde kluci v BIS udelali chybu? Proc tohle vsechno uz tam davno neni?
  • ahola
    ARMA je prostě kus života. Skvělá práce. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit