Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duchino

    Takže klasika od Bohemky no - mapa krásná, technika super promakaná, ale ty bugy, to se táhne už od operačky. 

    • Row

      Asi to bude tim ze to je jen obsahove DLC ktere "vyuziva stare dobre bugy"... prijde mi nahlavu ze tvurce obsahu by pri skriptovani mise mel myslet na to aby podchytil obvyklou chybu kdy se AI rozhodne stavkovat viz

      "Myslím si, že tvůrci měli víc zapracovat na nějaké herní režii, která by kontrolovala, že mise probíhá dle předpokladů a případně na takové stavy reagovala, protože i dle reakcí hráčů je tento problém častý."

    • Asi ti uniklo, že toto DLC není od Bohemky, ale jedná se o externí počin dvou nadšenců.

      • Duchino

        ale drží se tradice dobře :-D

  • Johnny

    Miluju armu... ale ten engine už je prostě hodně hodně hooodně starej. vypada to děsně

    • TheGGG

      děsně to rozhodně nevypadá, ale líp by to běžet mohlo...

      ještě že jsem na těch 30fps co mám v ARMA III při velkých bitvách zvyklý z konzolí

  • Mart9

    Škoda, že to dostalo jen šestku. Jinak bych řekl, že neznámé jméno autora je pseudonym Petra Poláčka :D

  • Lukyz

    Zrovna oznámili nový DLC - Contact

    Upřímně jsem na to dost zvědavej, takový kombo Stalker / SG1 v ARMA enginu. 🤔

    • TheGGG

      scifi modů je celá řada pro armu III (halo, w40k, SW, ME atd.) ale toto vypadá dobře, nějaký ufouni se hoděj vždy

    • to vypadá skvěle

    • Vypadá to zajímavě, já kupuji.

      Btw. Star Gate i Stalker už do Army 3 existují:

      http://www.stargatearma.com

      https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=889103214

      • Johnny

        Jo a Stargate Mod pouziva z velky casti moje mody ještě kdysi do Operace Flashpoint xD

        Proto to vypada tak strašně :D

        • TheGGG

          náhodou použitelný to docela je, staff weapons jsou pořád cool af

          • Johnny

            Tak to jsem rád :D

  • TheGGG

    přiznám se, že v ARMA III trávím 99,9 % času v editoru a tam už dávno technika a vybavení z období cold war je díky modifikacím, takže pro mě toto DLC rozhodně není...

    a AI je skutečně naprosto bizardní věc... v některých věcech horší jak ve starších dílech.

    • victor

      V které jiné sérii se vám stalo , že k vám doběhla zkrvavená letecká podpora po svých a hra pak dál pokračovala ? No jo AI trefila kopec ale dokázala nakopnout jednotky na palubě zřícených vrtulníků a popostrčila je úspěšně na trigger .... Tohle jinde než v Armě nezažijete ;)

  • victor

    Operace Flashpoint skoro zpátky . Konečně nějaký posun v celé sérii  ! - "K tomu je vhodné doplnit, že nástup či výstup z vozidla má většinou svou animaci pro každou pozici, včetně otvírání a zavírání případných krytů. Obdobně má několik vozidel vytvořenou animaci řidiče pro nastartování vozidla. To, že interiéry s funkčními ukazateli mají správně popisky v němčině, vás po tom všem asi zrovna nešokuje"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit