Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajimavy ze je od prvniho Flashpointu nenapadlo trochu zpristupnit ten interface a ovladani akci ve hre, stejne tak jako HUD, dobijeni, brani zbrani nepratelum apod... vzdycky me to na ty hre desne vytacelo
  • nechápu co tu kritizujete.. je to unikátní hra která nemá konkureci. nemá! rozlehlost světa je obrovská. už vidim jak v cod letíte přes celý ostrov. tenhle engine maj jenom oni a nikdo na ně nemá jen tak dál BI
    • Rorschah
      unikátní určitě je, ale často je taky unikátně zabugovaná (což se dá možná i díky svojí komplexnosti pochopit), ale i přesto... nevěřím, že není to možné doladit ...
  • Ano, všechny jsou v nejnovější verzi.
  • Off : Nema nekdo doma uz Tu Vyrocni edici ? Jen mam otazku : Jsou vsechny hry s poslednim patchem ?
  • Hurá, tak se otáčí ruce u volantu, možná, že v Armě 45 se dočkáme i animace nastupování.

    Jinak mi teda přijde divné, že chlapíka zastřelí dávkou, ale uniforma je jak z čistírny a zbraň taky nemusí měnit. Nechápu, proč tam cpou plno polovičatých věcí namísto toho, aby dotáhly ty, co tam už maj.
  • Vypadá to opravdu impozantně. A teď se nebavím o grafické stránce, která pro mne osobně u této hry nikdy nehrála roli. Přiblížení do operační oblasti z vody je další prvek, který rozšíří taktické možnosti téhle simulace, které už teď jsou naprosto bezkonkurenční. Jsem taky zvědav na tu kampaň. Pokud vše půjde podle předpokladů, máme se skutečně na co těšit . . .
  • Takhle běhat ve vodě ... to budou ty stovky hodin strávených na aqua-aerobiku a svaly hodné slona :-)
  • Grafika je moc pěkná.Udělali pěkně oblohu.Mohli by ale zapracovat na animacích postav,zvucích a jízdních modelech bojové techniky.V armě 2 se tanky chovají jako by vážily jen pár kilo.Arma je moc dobrá hra,ale je zde pár věcí které mě vadí :- )
    • nezapomeňme na komunitní mody, vsadím se že bude nový A.C.E který to pozdvihne zase na vyšší level... osobně mi dost vadí že stromy padají úplně idiotsky jako by byly z papíru a kouř z výbuchů strašně rychle mizí.. zvuky nic moc...a s tou AI to doufám nemyslí vážně...snad tyhle voloviny doladí.. nemůžu si pomoct ale myslím že díky konzolím to hodně ostrouhají, tak nějak to jde cítit i z těch videí
      • Na ostrouhávání kvůli konzolím dojde asi jen těžko, vzhledem k tomu, že Arma 3 vychází jen na PC a na konzolích ne.
        • sry tak to jsem se těžce seknul, u článku je pc/x630/ps....
    • Tak vždy je co vylepšovat.. To platí pro všechny hry a já souhlasím že i Arma má prostě body které by se měli vylepšit nebo dodat.
      Fyzika se snad zlepší a animace by také měly být vylepšeny podle toho co jsem dříve četl na jiných webech..
  • porad to same dokola se stejnejma chybama, ti vojaci jsou zase silene nemotorni, animace a zvuky stojej za kulove jako vzdy, znicitelnost prostredi zase bude k placi, prototze to by jinak ukazali bombardovani mesta a ne stromu a fyzika taky bude urcite na urovni ofp1, hlavne ze museli zpomalit video pri vybuchu miny, to asi proto aby ukazali jak moc to stoji za hcvnc. Jako pred 10 rokama dobry, u ofp jsem hlavne diky addonum stravil more casu, ale uz to chce nekam pohnout. Jo a mam strach ze ti obyvatele ostrova budou jen tak bezducha bloudit po vesnici.
    • Kr.Pa
      Ehm, některé moderní hry se po stránce fyziky původnímu OP ani nepřiblížili...
    • Animace co jsem někde četl jsou ještě pořád ve verzi z Army 2 pro potřeby alfa verze.. Jinak Arma má chyby jako každá hra ale ve své třídě nemá konkurenci..Jinak fyziku už ukazovali a je o dost lepší..
      • Za fyziku jsem moc rád.Pády krabic co jsem viděl na videu jsou zatím pomalé ,ale na tom prý ještě zapracují.Nejlepší je, že už vojáci konečně při zásahu reagují na okolní prostředí. *4*
    • bez si vymackat bedary a spust si cod na konzoli.
      • Hairy_Ass
        S těmahle trapnejma kecama zalez někam do kanálu, co má jeho kritika společného s nějakým beďarem, s CoDem a už vůbec, co to má společného s konzolemi?
  • by takto vyzerali videa na BF3 tak som upne spokojny, miesto toho robia brutal krutoprisne mega videa ktore neukazu dohromady nic (ano viem ze su to rozdielne hry zamerane na ine veci, kritizujem marketingovy pristup)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit