Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už to začíná, půl třetí, ARMA hateři se vrací domů ze školky *1*
    • ucho
      no té kritiky je i plný steam, takže jsem zvědav na recenze ve světě...
      • Steam fora su plne kritiky furt. Vatsina ludi nevie alebo nechce citat prilozene "key features" a potom to tak vyzera. Dalsou kategoriou su potom ti "uzasny" co si kupia Lego lord of the rings a nadavaju ze tam frodo nema kalacha...
      • residentevilfans
        Je a jeste bude bugfest bijici do oci! *16* A to jsem fanda Army *9*!
        • residentevilfans
          *14* Za kazdou cenu se musis hajit debilnimi argumenty *14*
        • Veskoslav
          Ty jsi hrál třetí díl nebo pouze předpokládáš?
          • residentevilfans
            Nereaguj na me! Budes to stejne porad obhajovat jak dite! *12*
            • Veskoslav
              Hele, jak se měří 10 sekund při daní -4? To jako zběsile čumíš na stopky a ještě zběsileji mačkáš F5? *1*
            • residentevilfans
              4x - za 10s ty valis *1*
            • Veskoslav
              Jdi raději fanouškovat RE. To ti možná jde;)
            • residentevilfans
              Dite to zase neuneslo mucq !
            • Veskoslav
              Já jako dítě? Ty se chováš jako fracek, který ani neví, jak ta hra jede, ale už předem ví, jak je zabugovaná;)
            • residentevilfans
              Problem je to ze on musi mit porad pravdu. Nebudu se radsi hadat !
            • celoush
              Ale má pravdu... tvrdit někomu kdo tu hru už půl roku hraje, že ty už dobře víš, jak to dopadne, aniž bys to viděl, je prostě směšné
      • Veskoslav
        Tak polovina je podle mě fakt debilita stylem: Koupil jsem hru a není tam kampaň? WTF, LOL atd. A přitom zjistíš, že to kupoval teď, kdy se ví, že kampaň bude dodána později. To mi přijde dost ujeté si stěžovat až poté, co to vědomě koupí bez kampaně.
        • Tak pro tvoji informaci - schvalne sem si kvuli tomu pustil steam ....

          ZADNA informace, ze je to bez kampane tam NENI. Takze je to proste a jednoduse podvod na hrace. Hlavne ze si muzu koupit "deluxe edition" ...
          • Tak pro tvojí informaci: Zajdi si k očnímu :D napsaný to tam je.
            Campaign Inbound
            Supplied as free DLC after release, the official campaign will be deployed in 3 gameplay-driven episodes: Survive, Adapt, Win.

            Je to pod Features :)
            • Jiste jiste sleponi ... "after release" je jako kdy? Zeby to bylo "po vydani" = TED? Ze ses negramot co neumi cist, za to ja nemuzu.
        • Tak to by sa ludia museli najprv naucit aj citat. Nechapem tie nadavky a nareky ludi co to kupili preto lebo videli na youtube video a mysleli si, ze to je ako kazde ine fpsko. Nie je. A prave preto to mam rad.
          Bugy samozrejme su, ale tie sa casom vyzehlia. A neskor dorazi aj kampan. Takze kazdy kto chce hrat Armu 3 ako singlac nech pocka 3-4 mesiace a moze si to cele zahrat. Dovtedy sa hra este aj viladi a vylepsi.
  • Arma 3 nie je Crysis a ani sa mu nesnazi podobat. Arma 3 sa snazi simulovat skutocnu vojnu ci uz hrate za vojaka alebo vyuzivate bohaty vojensky arzenal. Nie je to COD kde na mapke 50x50 metrov pobehuje sem a tam skupina 20tich hracov a striela na vsetko co sa hybe.
    Je to o preziti a splneni zadanych uloh kde za kazdym rohom vas moze cakat smrt. Ziaden autoheal, autoaim, killstreaky alebo perky.
    Skutocna sila Army je ale v multiplayeri. Kde si s ludmi cez internet alebo s partakom hrate na mape s rozlohou asi ako vsetky doterjsie Call of Duty dokopy.
    Predstavte si situaciu kde spolu s kamaratom hrajete misiu kde mate zneskodnit ciel povedzme vysoko postaveneho dostojnika v zakladni. Vysadi vas pri brehu lod alebo helikoptera a k cielu to mate 2 kilometre. Tak hor sa na to. Presuvate sa a navzajom sa kryjete. Pouzivate pri tom GPS a mapu a kompas. S behom setrite kedze kazdy sprint vam zaposobi na presnost strelby. Vo vzdilenosti 800 metrov od ciela sa zacnete plazit aby ste sa vyhnuly patrolujucim vojakom. A ked si pomocou dalekohladu a dostupnych informacii identifikujete ciel tak si pripravite plan a beriete ohlad na to, ze po zabiti ciela po vas zvysni vojaci pojdu. Kamarat vam prezradi vzdialenost od ciela a vy si nastavite zbran. Strelite raz, a ciel ide k zemi. Date sa na ustup. Pritom zachovate opatrnost aby vas zalarmovany vojaci nenasli. A date sa smerom kde vas caka uz pripravena helikoptera/lod. Presuvate sa opatrne a idete na istotu. Nepriatelske obranne body obchadzate aby ste zbytocne neriskovali kedze ako som uz pisal mate len jeden zivot. Ak dojdete k cielu zivy tak si vydichnete a cely stastny, ze ste splnily ulohu vrhnete do dalsej misie :)
    A o tomto cela arma je. O skvelom zazitku a pocitu, ze ste skutocne prezili misiu ktora mohla byt vasa posledna.
    Modov a misii uz je habadej a co denne pribudaju dalsie. Obranne, utocne, co-op, singlac, s vozovym parkom alebo s helinami ci stihackami. Osobne som odohral uz desiatky misii a pri kazdom som mal ten sam dobry pocit s vernej simulacie. A kedze hra podporuje steam workshop tak sa vam stiahnute mody automaticky updatuju a mate aj prehlad co noveho je na scene. Rovnako editor je jednoduchy a velmi prehladny. Vytvorenie jednoduchsiej misie je otazkov niekolkych desiatok minut.
    Zbrojny arzenal je patricne velky a neustale don pribudaju novsie a novsie veci. Engine Army 3 je lepsie zoptimalizovany a plne nastavitelny s tym, ze je podla mna aj krajsi nez v dvojke. Kampan mna osobne netrapi, kedze som nepresiel ani tu v dvojke. Pritom som odohral 100ky hodin :)
    Je to skvela hra, a co sa tyka vernej simulacie tak na trhu bez konkurencie. A za cenu 25Eur ine povedat nemozem ako idealna kupa. Cakaju ma stovky hodin skvelej zabavi :)
    Samozrejme ta hra nie je pre kazdeho a ti ludia ktorych vysie spomenute veci nebavia mali by hru obist. Ti ostatny si to ale pekne uzite :)
    Este musim pogratulovat a pochvalit chlapcov z BI za tuto skvelu hru. A som velmi rad, ze cesky bratia maju takychto skvelych a inovativnych vyvojarov. Klobuk dole.
    • Arma 3 vs flashpoint ... porovnej to ... bugy ... stale tytez. Nedodelky ... stale stejne...

      Jenze flashpoint mel velmi dobrou kampan. Arma nema nic ... je to proste MP datadisk s novym ostrovem ... hmm ... za cenu plny hry ... hmm ... Tedy neco, co by moderi pri trose snahy udelali taky a gratis.

      Predpokladam, ze ta slibovana "kampan" pak bude presne podle toho vypadat - slepenec nesouvisejicich misi.

      Ono je sice moc fajn, kdyz mas hriste, jenze jeste musis mit na tom hristi co delat ...
    • Jako pises to pekne a ja s tim souhlasim. Ten kdo hleda taktiku se v Arme vyradi a lehce ji odpusti nepodstatne chyby. Jenomze pokud bude Armu kupovat jenom tato kategorie, nebude to stacit na zaplaceni vyvoje.
      Mne mrzi ze Arma tim svym neprofesionalnim oderem odrazuje hrace ostatni. Uplne zbytecne chyby, ktere mozna nejsou zasadni pro gameplay, ale uderi do oci a odradi. Jsou jako repelent. Je to skoda. Nedovedu posoudit jestli jsou produktem slabeho lidskeho potencialu, nebo zastaralych technologii a nebo spatnym vedenim projektu. Nicmene jsou tady a jak vidis ve forech tak funguji spolehlive.
  • Arma je opravdu unikátní hra/projekt, která asi nemá v herním světě obdoby (nebo nějaká podobná hra existuje? osobně o žádné nevím). Nechápu lidi, kteří ji porovnávají s jednoduchými koridorovkami jako CoD nebo i BF. Call of Duty je v porovnání s Armou v podstatě casual hra. Mimochodem, nedivím se, že taková komplexní simulace vznikla zrovna v ČR - Češi byli vždy hračičkové *3*.
    • Ja mam Armu rad. Ale bylo by fajn kdyby ti hracickove nejdrive zapracovali na vecech ktere hru zbytecne ztrapnuji a pak lestili. Ty letajici tanky jsou asi Trademark Bohemky. Priznam se, ze s nastupem PhysX jsem cekal ze uz litat nebudou. No, jsem zaskocen, litaji dal. Sice min.
      Obrazkova galerie na Steamu je plna vojaku s urvanymi hlavami, youtube je plne filmecku jak osobak vytlaci ze silnice tezkotonazni vojensky nakladak a jeste jej prevrati a pod. Nic ve zlym ale toto by se v profesionalne udelane hre dit nemelo. A je sumafuk jestli je to koridor a nebo open world. *3*
  • blahorodie
    Ja mam tiez uz kupene davno za 25 eur alfu, a napr. take ,,defent Kamino´´ je bomba. Skoda ze mam vela roboty a vecer sa mi uz nechce, ale pride zima a Armu 3 dobre pretestujem s kamosmi na TS *3*
    PS: Za 25 eur nemoze nikto nadavat, kto si to predplatil !
  • :D ked rome 2 dostal 9 a toto "len" 8, tak to asi nema zmysel ani kupovat. Ked deviatkove hry su zabugovane a nehratelne odpady, tak ani nechcem vediet ake musia byt osmickove hry na tomto portali.
    • Veskoslav
      To je tak brilantní úvaha, kterou tu dneska ještě nikdo nenapsal *1*
      • já už jsem tady něco podobného psal, blbečku *6*
        • Veskoslav
          Nevím, jestli je to provokace či slovo IRONIE ti nic neříká.
          • nečekal jsem že se ozveš, ale proboha, už zalez do tý svý černý díry a drž zobák, díky amatére... *7*
            • Veskoslav
              To jsi mi to natřel. Nejprve jsi ze sebe udělal hlupáka a teď i urážíš?:) No snaž se více.
        • celoush
          *facepalm*
  • conflig
    Tak jsem teda příjemně překvapený jak rychle se dá do hry dostat.. cca po dvou hodinách už mám celkem dobrý přehled o rozhraní, ovládání atd.. (nikdy jsem armu nehrál) zatím tedy spokojenost.

    PS: V krabicové verzi je geniální pomůcka. Dostanete na složení z papíru takové udělátko (něco jako máte v obchodě na rozdělení nákupu) *1* z krásně popsaným ovládáním, takže nemusíte pořád chodit do menu *4*
    • hlavne si trafil prvu armu co nema nejake divne "HC" ovladanie rozhodene ako sa dalo :D
      • lol, ovladanie ine/trochu zlozitejsie nez drz W a lave tlacitko mysi a uz je divne hc
  • Ronox
    EDGE to napsal defakto stejně jen udělalil ještě o bodík nižší známku. Arma 3 je rozhodně úspěch. Na steamu mega reklama, zaplacená defakto z early access a i teď při premiéře znova na 4. místě v prodejnosti. Jen tak dál kluci z BI :)
  • Mít k tomu tak Oculus Rift. *14*
    • Když už jsme u toho Oculus Riftu *1* http://pixelenemy.com/oculus-rift-fake-video-ad-shows-what-men-really-want-it-for-very-very-nsfw/
  • Lukyz
    Tak hra je podle mě super a dostal jsem v podstatě to co jsme očekávám + skoro jistotu, že se to časem bude jen a jen zlepšovat *4* A osobně se nejvíc těším až nějaká banda fandů předělá kampaň z původního OFP *14*
  • Stáhl jsem cracklou, jen abych věděl, jeslti to na mém předpotopním PC sputím. O Fade ochraně vím, takže je mě jasné, že na hraní to není.
    Nemůžu si pomoc, ale je to podle mě návrat do staré řeky, za tu chvilku spousta stejných vlastnostní/chyb co měl OFP a pak AMRA. AI si místo za zídku lehne na nic/do ní, tank se sekne na 20cm zídce z kamenů (o přejetí vraku auta ani nemluvím), zmatené reakce na příkazy velitele, jednotka AI na příkazy nezvládne reagovat - "nelze splnit" a to jen chci, aby přišli na určité místo - asi plot atd. Budovy zničit nejdou.
    Pilot vrtulníku to se mnou švihne do svahu atd. atd. Jestli je to Fade tak klobouk dolů, obávám se ale, že určitě ne.
    Co mě překvapilo, je ne zrovna příjemné ovládání pro někoho, kdo OFP nezná. Díky hodinám strávených u OFP prsty automaticky běhaly po zkrácených příkazech, ale překvapilo mě, že třeba některé povely jsem v prním menu vůbec neviděl, ale pomocí zkratek přes čísla zadat šli. Pokud to někdo z minula nezná, asi mu to bude chybět.
    Je mě líto, ale připadá mi, že prostě tvůrci na nějakou kritiku z minula kašlou a místo opravy chyb řeší grafiku, rozlohu, víc možností munice ve vozidlech atd. Na druhou stranu, v žádné jiné hře jsem nezažil to co v OPF a nebo i ARMA.
    • mam original, nic s tym fade nema, tieto bugy su v origose, este si zabudol lietajuce tanky ako v arme 2 a 1, ked narazis do kamena malickeho a cely tank to vyhodi aj 20 metrov do vzduchu, civilne vozidla po naraze do niekolko donoveho tanku posunu tank, armadne niekolko tonove vozidla nemaju takmer ziadnu vahu ako keby, su ako z papriera. AI stale prechadza cez MURY atd.. ta hra je presne rovnaky otras ako Arma 1, arma 2, bugy ako svina
      • lol naco si armu3 kupoval ked na nu tak nadavas? ci najprv si kupil hru lebo si myslel ze je to "ceske cod" a po zisteni, ze nie a ze nema kampan atd, si zacal zistovat co o tom pisu na nete ini? *1*
        • rekl bych. ze o Arme, jejich dilech a slibech co melo byt v Arme3 a neni to tam vi daleko vic nez ty. Urvane deti hrajici CoD pripominaji spise bouzel obhajci typu tebe. Protoze jste prakticky nepredlozili jediny rozumny argument.
          • ja ti seXru na argumenty ma pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit