Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A american truck simulator?
    • American truck sim neni od Bohemky ale SCS.
  • Obávám se AI v pralese. Nicméně doufám, že třetí ostrov (pokud bude) bude alpské prostředí, nebo něco podobného.
    • Tři ostrovy už jsou - Stratis, Altis a teď Tanoa. Pokud by byl další, tak by byl už čtvrtý *3*
  • Kozy
    Ona tropická vegetace a vůbec i prostředí má za následek to, že minimálně z obrázků může Tanoa chvílemi připomínat prostředí z Just Cause 3.


    Just Cause 3 se odehrává na ostrově ve Středozemním moři.
  • Ze bude DayZ i singl je rozumne rozhodnuti, davam palec nahoru. Nepomuze to jenom pro tvorbu modu, doufam ze budou i nejake single mise. Dobre poslouzi i jako trenink pro zacatecniky, nez se vydaji vstric KOS hracum v MP. A rovnez je tu cast hracu, kteri MP neradi. Pohoda, samota, jenom obcas obtezujici zombici, postavit si stan v lese, obcas neco ulovit, bez stresu z ostrelovacu, to ma taky neco do sebe. *3*
    • na tu jsou tu jine hry. SP je ciste aby se umlcela majirota dementu co maj neustale s necim nejakej problem plynouci z jejich nizkeho IQ.
      • Zatímco tvoje IQ je tak pronikavé, že mi z toho skoro prasnkul monitor.
  • Lukyz
    Mapa mi přijde krásná a hlavně se mi líbí nové prostředí Altis, Stratis, Chernarus, Bukovina, Kunduz atd. atd. ard. jsou pěkný mapy, ale z tropů tady žádná (odladěná a pěkná) snad nebyla. Navíc mi z toho traileru přišlo, že vylepšili vzhled vody. Jen jsem zvědavej, jak se AI popere s tou prezentovanou džunglí a to jak ve vyhýbání překážkám tak abych nedostal headshot na 350m skrz džungli *1*
    • V tom rozhovoru bylo řečeno, že byl vylepšený rendering vody. Ale mě spíše potěšilo přislíbení podpory DX12 a tím zvýšení výkonu
  • Mapa vypada hezky, ale je strasne mala. Nejhranejsim MP modum, ktere se hraji napr ve sto lidech, takto mala mapa uskodi a ubere na taktice. To uz i ta mene hrana mapa Takistan v dataci pro Armu 2 mela alespon 164Km2.
    • celoush
      Indiana Jones by asi nesouhlasil, ale tady nejde o kilometry *3*
  • Na prvni pohled pekny. Na ten druhy to je arma...
    • U nas se rikava "z dalky vypadal jak vul, prijdes bliz a je to pravda" :-)
      • Prave naopak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit