Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mobilní hra za kilo muze byt pro nekoho moc, ale s porovnanim s ostatnimy hrami treba od Gameloft nebo EA mi za tu cenu prijde hra opravdu fajn. Navic vyvojari opravuji chyby ...
  • Dokazete si predstavit, kdyby nekdo vzal Terror From The Deep, Jagged Alliance 2 1.13, Silent Storm: Sentinels a smichal to dohromady? Sice by zkrachoval, ale ja bych z toho mel radost az do smrti.
  • XorxoxTalarius
    To je poprve co vidim jako vytku to, ze hra mikrotransakce nevyzaduje a za tech stokorun ji muzu hrat aniz bych musel utratit dalsi halir ...
    Pane Homola ... studeny obkladek by to chtelo
    • Tak pan Homola přece ještě i obhajoval tu šmírovací X-Box One politiku tím prohlášením "zas tak strašné to není", takže já od něj už moc nečekám :)
      • Overwatch
        Pan Homola nic neobhajoval. Doporučuju ten článek přečíst znova a pak se pokusit pochopit kontext.
    • bobsh
      Proč myslíš? Když ta hra neni moc dobrá (což se dá odvodit z recenzí), tak se jim na to za kilo všichni vykašlou, F2P by třeba lidi aspoň vyzkoušeli a mohlo by se jim to líbit.
      • Mahcake
        Ale ne tak jako bez mikrotransakcí. F2P verze by měla bůh ví kolik omezení atd. než bez nich s plným počtem featurek. Takže by se lidem nakonec ani ta F2P veze nelíbila zase kvůli důvodu, který by bez nich nenastal.
      • Na F2P model můžou přejít vždycky, naopak je to těžší.
    • Overwatch
      Těžko někomu s klidným svědomím doporučit průměrnou mobilní hru za kilo. Jako F2P by aspoň stála za vyzkoušení pro víc lidí. F2P by tomu, stejně jako některým MMO a casual hrám, slušelo opravdu víc.
      • Panev hostinskej, to pivo je opravdu hnusne a neda se pit, ale kdyz mi ho naredite vodou a date mi ho zadarmo, tak budu spokojen.
        • Pane*
      • Ale osmičky pro CoD i když jsou stále stejné je OK.
      • Souhlas s Overwatchem. Menší cena (nejlépe nulová) a mikrotransakce by byla nejlepší volba pro všechny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit