Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nyarlathotep
    Mike v sobě spíš než umělce, nezapře ignoranta... Československo neexistuje od roku 1993, už by si to ti zahraniční patlalové taky mohli zafixovat *16*
  • Škoda, že když jsem backoval, tak jsem nevedel, jaky vztah ma autor k neheterosexualnim orientacim a jak ho projevuje. Nic by nedostsl
  • Terry Taylor bude dělat i na hudbě k téhle hře, takže se určitě máme na co těšit :-)
    • btw. ať mi nikdo netvrdí, že ten soundtrack nedělali zkouření *1*
      • Viděl jsi někdy "Film o hře" NEVERHOOD? Vřele doporučuju. Na originálním CD je jako bonus a je k nalezení i na youtube. Myslím, že nikdo z tvůrců nebyl ve standardním rozpoložení po celý čas výroby té hry.
        Ta atmosfera v tom týmu byla úžasná, plná nadšení. Tvůrci tím žili a neskutečně je to bavilo a celý se to přeneslo do hry.
  • Dúfam, že to bude mať taký bláznivý soundtrack aký mal Neverhood. *14*
  • vetsina veci je evidentne delana na pocitaci, zdaleka to nevypada tak pekne jako original v plasteline, ztatilo to to kouzlo po vizualni strance :(
    • Jako backerovi mi obcas posilaji fotky a videa jakym zpusobem na tom pracuji. Takze vetsina veci je delana rucne a ne na pocitaci, vypada to jeste lip nez original a v zadnem pripade to neztratilo to kouzlo po vizualni strance.
    • ucho
      Já ti teda nevím, ale když jsem viděl ta videa, jak se drbou s plastelínou a natáčí jednotlivý snímky pro animace a obrazovky s prostředím, tak mi přišlo, že to dělají stejně jako Neverhood. Ona to teda myslím nikdy plastelína nebyla, je to taková extra hmota, aby se to dalo lépe tvarovat.

      například: https://youtu.be/XJNJ7SK9BNw
  • Nech si len na hre dajú poriadne záležať, je mi to úplne jedno či to výjde na vianoce alebo až o rok. Neverhood je moja srdcovka.
  • Neverhood je mistrovské dílo, kéž by Armikrog dopadnul alespoň z poloviny tak dobře.
  • Neverhood... na Neverhood se nezapomíná. Bezpochyby patří - asi jako jediná adventura, a že jsem jich hrál pěkných pár - mezi mé herní top 5.

    Velmi doufám, že se Armikrog podaří a že bude alespoň z půlky tak dobrý jako Neverhood.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit