Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Existence podobných nesmyslů mi je fuk, ale co se stalo se všemi těmi simulátory tanků, letadel, vrtulníků..?!
    • Porad vznikaj a porad vychazej a porad se hrajou.
    • wenceslaus
      Myslím, že po nástupu konzolí většinové hráče už tak složité hry netáhnou.
      • Herni prumysl nastoupil s konzolemi, na konzolich se hralo uz v dobe, kdy se pc sotva naucil pipat pres pc speaker a jako o herni platforme o nem neslo ani uvazovat.
        • Coz vede k myslence jak zpatecnicka, retardovana a degenerovana komunita konzolistu musi byt ze se z nich stala blokujici technologie a tupy plebs ktery nesnese jakekoliv slozitejsi hry, coz?
          • Zrzzek
            Ovšem, tato myšlenka není pravdivá...
            • Zrzzek
              A můžou za to konzole? Ale prosím tě.. Pokud si to myslíš, mysli si to dál, mě je to jedno...
            • Ovsem ze neni, hrani jako takovy se vubec nepresunulo od inteligentnich lidi co meli blizko k technice k hloupe mase co akorat konzumuje koridorovy onebutton odpad. Vubec to neni pravda. *15*
    • Ghost47
      Je toho dost, ale všechno je to zase opačný extrém (předělaný vojenský trenažér). Na letadla a vrtulníky DCS, na tanky Steel Beasts.
  • wenceslaus
    Už jsem to psal do bleskovek, ale sem se to hodí víc: https://m.youtube.com/watch?v=v4z7Iq0Jp7Q&time_continue=12

    A obrázek z alfatestu: http://forum.il2sturmovik.ru/uploads/monthly_10_2015/post-12-0-12790000-1445012315.jpg
    • Zahraj si War Thunder. Grafika lepší, než je u IL2.
      • wenceslaus
        Díky, hraju už přes dva roky :) Grafika je u letadel srovnatelná, u IL-2 lepší v kokpitech.
        U tanků to ale rozdíl bude, to určitě. IL má obrovský mapy.
        Ale vzhledem k tomu, že bude dost možná realističtější a bude mít interiér tanků, tak je grafika trochu vedlejší.
    • Tie zvuky za vela nestoja.
      • wenceslaus
        Doufám, že to je placeholder. Jinak v letecké části jsou zvuky na hodně vysoké úrovní.
    • 1C ? ... gods.. a ja som sa uz chcel tesit nad kvalitou (ak to bude ako vsetky hry od nich, budu prve 2-3 roky nehratelne pre technicke bugy)
      .. ale koncept budu mat skvely heh
      • wenceslaus
        Je to IL-2 BoS, ne CoD :-) Jen přidají tanky, který nadšenci ze studia už tak dva roky zkoušej.
        • namietka sa prijma...
          len som skepticky.. jednoducho, vsetky hry z 1C maju skvely koncept, casto sa jedna o hry ktore su doslova perlamy... alebo by teda boli keby sa tam niekto obtazoval dotiahnut veci do konca
          ... na druhej strane ak hovoris ze to uz par rokov skusaju, tak z toho snad bude ozaj kvalitna vec
    • Tesim se jak malej...
  • WOT s moderníma tankama. Nic víc. Stejně hlopý spotting system, hp a divné tanky
    • Walldstein
      HP a divný vzhled (a i to řízení) tanků jsou ale asi tak jediné mínus co to má.. Je tam spousta věcí, které by si mě osobně líbili ve War Thunderu (třeba takové lehké RPG prvky v podobě personifikace posádek a "výstavba základny") Ani systém unlocků není k zahození, tank má v podstatě hned po koupi vše, jen si odemknete lepší varianty toho co má)
  • Ma to smysl? Nebo je to stejny grind jak WoT? S tim ze kdo plati grindi rychlejs? *15*
    • martin.mirejovsky
      Samozřejmě, že ten, kdo si koupí prémiový účet, dostane nějaké výhody navíc. Podobně jako ve WoT jsou to opět vyšší výdělky a rychlejší expení. Rozhodně to ale není P2W, jak jsi naznačil svou přezdívkou. Ať se ti to líbí nebo ne, tak ta hra nějak vydělávat musí, aby zaplatila svůj vývoj, provoz serverů a zejména platy vývojářů. Nikdo to nebude dělat zadarmo. Takže jak jinak motivovat lidi k tomu, aby si něco koupili, než že jim nabídneš nějaké výhody? Je to prostě free to play. Hrát samozřejmě můžeš i zadarmo, ale holt se pak musíš smířit s tím, že nebudeš mít žádné výhody. A tak je to správné ;-)
    • bohužel, to je daň F2P žánru, AW jsem zkoušel a raději zůstanu u tanků, v náhodných bitvách stejná verbež na obou hrách a WoT má celkem funkční a myslím si i dobře zvládnuté týmové záležitosti (týmové bitvy a opevnění), které pro mě dělají z WoT jasného favorita :)
    • lol ubožáku !
  • AW jsem vyzkoušel když byl early access, ale tam to bylo ještě hodně špatně...nicméně přes Vánoční svátky jsem to dal znovu. Hrál jsem to skoro nonstop a nemohl se odtrhnout. Je to beta, která zdaleka nemá vše co bude mít ostrá verze a bavil jsem se neskutečně. Nikdy u WoTka tak jako u této hry. Z mého pohledu je výrazně lepší. Ve wotku jsem odehrál 14 tisíc bitev, měl jsem Winrate nad 50% a w8 1310. Takže lehce nadprůměrný hráč. Přesto jsem z wotka tak znechucen, že jsem slíbil sám sobě že wargaming ode mně nedostane už ani niklák.....AW je pro mě teď jasná volba, a hraji to teď pořád. Těším se na ostré vydání...
  • Llour
    Nevíte někdo, jak je vyvážená nevýhoda v počtu členů posádky? Západní tanky mají na určité úrovni tanků o člena víc a tudíž si mohou zvolit o to více skillů.
    • Llour
      Díky *3*
    • No rusáci, jako typičtí zástupci mají i přes to snad nejlepší dmg za minutu, hlavně díky dmg. Jinak vývojáři psali, že při balanci statů u tanku berou toto v potaz.
  • Ta hra se jim hodně povedla.......
    • V cem? Graficky preplacane porostem, spotting nikdo nechape.
      Ve Wot kdyz vlezu do keru tak vim, ze mi zvysi kamobonus.
      V AW se nejlip hrajou poustni mapy protoze to neni tak preplacane porostem, u ktereho netusite, jestli da kamo nebo ne.
  • pvp klasicka zumpa. ale pve je super. gaijn sa moze ucit...o wot ani nehovorim. to je uplny odpad a hnoj
    • Chudinko mala, osmi lety synek te facerollnul a ty mas ted z toho dozivotni PvP trauma? Nebo jak to bylo?
  • Snad tam pujde za 50 euro dokoupit AMX Leclerc. *5* *5* *5* La style
  • Těšil jsem se na tuhle hru, ale nakonec jsem byl zklaman a vrátil se zpět k WT. Tohle prostě není můj šálek kávy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit