Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, půjdu to vyzkoušet...cože?! prémiové balíčky, už teď, ještě než to vyšlo...no tak nic.
  • a proc mas potrebu to komentovat?
  • Wot v jinem kabáte dekuji nechci
  • Tak na fóru už se někdo ptal, jestli budou přidávat i nově představené tanky a vývojáři odpověděli, že je tam budou určitě zařazovat, takže si třeba za 5-10 let zahrajeme třeba s Leopardem 3.
  • Magister_Peditum
    A 9. května tam přidají tank T-14? *15*
  • Jack1947
    Ea a ještě si můžete dokoupit balíček kterej z vás udělá ramba v poli! *2* Někdo by řekl že to je zlodějna ale na druhou stranu to by pak nikdo nekupoval... hra která je odsouzena k zániku ještě před vydáním? i to se stává. *12*
  • Je několik druhů lidí: Ti co si to budou muset zaplatit, ti co budou muset čekat a pak lidi jako já, kteří to už hrají (hráli). *5*
  • premiove balicky =( Uz mi to leze krkem. Kdysi jsem hraval Runescape, za 5 dolaru mesicne (ano, 5 dolaru mesicne) to byla paradni hra, kdo nechtel, tak mohl drit jako otrok ve free-to-play. Co je dneska? Elder scrolls online, ktery bylo pay to play, buy to play a melo i mikrotransakce? WoWko ma ted to samy.

    Ve World of Tanks je neco silenyho hrat zapasy na vyssim tieru, protoze sebelepsi hrac zacne na tieru 8-9 ztracet prachy. Silne se obavam, ze tohle bude neco podobnyho, a uz me to fakt nebavi. Chci normalni hru, kterou si koupim, a nemusim uz vysolit ani korunu. Nehlede na to, ze jim budu delat QA testera a betatestera (profese, ktery predtim byli placeny) ve verejnym early access a jeste dostanu ban, ze jsem nejakou chybu nenahlasil (protoze nemam cas ani chut resit registraci na fora a podobny kraviny).

    To je jen takovy pozdne-odpoledni rant.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit