Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner

    Ty dvě čepice z alobalu ve sběratelce mě fakt pobavily 😂 

  • celoush

    "Objects floating mysteriously in Arma 3 is now feature, not a bug"

    • Po vsech tech letech se na to vykaslali a rekli ze to je featura :-D


      (Popravde ale sem letajici objekty na oficialnich mapach - uz od Flashpointu - nikdy nevidel, nebo si na to minimalne nevzpominam)

  • TheGGG

    možná si poprvé v historii zahraji kampaň v armě a nebudu jen trávit čas v editoru, toto vypadá jako něco pro mě

    • To jsme dva. Upřímně jsem v celé serie Arma (od OFP až po A3) dohrál kampaň jen u Apexu, tato možná bude druhá.

      Každopádně v editoru Arma 3 jsem strávil několik tisíc hodin (a určitě přes 10k hodin, pokud budu počítat všechny díly).

      • celoush

        Dej šanci ještě mini-kampani "Remnants of War"  z DLC Laws of War. Je sice trochu netradiční, ale hodnotil bych ji jako mnohem povedenější než Apex Protocol.

        • Zrovna nedávno jsem na ní koukal a uvažoval nad tím že ji zkusím. 

          Chtěl jsem zahrát ještě Tac-Ops, jenže tam jsou pravděpodobně nějaké důležité vazby na hlavní kampaň v Arma 3, a když jsem ji nehrál, tak mne to odradilo. U Apexu to tak zřejmé nebylo.

          Jinak jsem si vzpomněl že jsem pravděpodobně dohrál asi i kampaň OFP: Resistance, což ve své době byl ultimátní herní zážitek.

          • celoush

            Na Tac-Ops je fajn si zahrát operaci z více pozic, ale hlavně si po misi pustit ty jejich "After Action Report" videa a podívat se na přístup toho vojenského poradce.

            https://www.youtube.com/watch?v=vQgkf3D3wJs&list=PLfUcrRpCM_fL1dUjbEKxkbamyI4Qz_Zf-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit