Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně 3 díl ze série Army of Two mě docela hodně zklamal. EA zkazili dobrou hru. Tento díl bych ihned změnil, kdyby to šlo. Když si čtu recenze, že to je dobrá hra tak se docela divím. Neberu lidem názor, ale prostě mně přijde, že tenhle díl to úplně zkazil. Klidně mě tady hateujte, ale prostě můj názor je, že to je katastrofa. Možná i já bych vymyslel lepší pokračování. Grafika mě nepotěšila. Kouknětě za na vzhled Riose a Salema z předchozích dvou dílů a na jejich vzhled v Devil's Cartel. Totální rozdíl. Dal bych tomu tak 3-4/10. Neodsuzujte mě za to, jen mám svůj názor.
  • Hru mam strašně rád ale dost mě zamrzelo že 3 díl nestal zanic lepši byl teda díl 2 neboť bylo vice těžších protivniku ale jinak dobře provedena hra až nato že to bylo nějak lechke a krátke
  • Je naka hra ktera je podobna jako ze pohled treti osoby a pro dva hrace? Prosim:)))
  • Jack1947
    5/10 ale notak , chapu ze to je docela stereotypni strilecku z pohledu 3osoby, ,mne to ale celkem bavilo minimalne bych tomu dal aspon 6 bodu nikoliv5 max 7... nejsem prekvapen ze zdejsiho hodnoceni, pribeh byl trochu klise uznavam, vsak i svym zpusobem zajimavy za mne 7/10 protoze tolik her zas neni a tohohle typu cim dal tim min.
    • Dle mého názoru pokud se na to člověk bude dívat jako na klasickou FPS střílečku, tak by se tomu hodilo i vyšší hodnocení, ale na druhou stranu, když to porovnávám s předešlou sérií, tak bych tomu také víc nedal. Je to škoda ..
  • Já si stáhl z PS Store DEMO a mě se to náhodou hodně líbilo... je to sice prostá střílečka, ale to mi nevadí. Střílečky hraji když si chci zastřílet. Já se u DEMOvky bavil a mám v plánu si to i koupit. Podle Traileru na konci DEMA se mi to taky líbilo. Takže já nemám jako tak co řešit *3*
  • Takze EA uspesne znicili další serii? Po prvních dvou dilech,ktere se mi celkem libily, prichazi ve vsem horsi trojka? *10*
    • Přesně. Je to strašná škoda mohlo to být mnohem lepší. Hlavně na tom nehorší bylo že se Salem a Rios rozdělili. Vždyť to byla perfektní dvojka ale když skončili takhle. Pro mě je tento díl velkým zklamáním
  • Tak Rios a Salem je kdo ví kde a Alpha Bravo vypadá spíš jako Alfa a Omega bez žádné srandy či větší kooperace. Super a na to jsem čekal tak dlouho! *16*
  • Preed
    Vynikajuca diskusia,games.cz at its finest.
    • Asi sem přišel o něco výživného, po otevření diskuze je tu jen 7 příspěvků..
    • Také žasnu, nad zdejšími diskutéry, ale bohužel návštěvníky webů si nevybíráme... *9*
      • Cosi
        Také bych se chtěl zapojit do této hodnotné diskuze tímto

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit