Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Není to náhodou spoiler?

    • Asi tak, prvni vec, ktera me napadla, i kdyz o Pokemony zajem nemam.

  • Murlock

    Jednoznačně článek týdne, to je jisté. 

  • SalemCZ

    Nevyhrál náhodou i nějaky ty Pomerančové ostrovy někdy roce 2000?

    • Jo, Ash vyhrál pomerančovou ligu (2. řada). Potom už prej nikdy nic.

      • Bumtaratabumbumbum

        Taky jsem si hnedle vzpomněl na ten finálový zápas s tím dragonitem.

  • XorxoxTalarius

    Fun Fact:

    V manze je Pokemon o soubojich na zivot a na smrt pri kterych se pouzivaji pokemoni, cilem neni porazit protivnikovy pokemony, ale zabit druheho trenera, pri souboji vam samozrejme muzou umrit i vasi pokemoni.

    No nebylo by tohle zajimavejsi?

    • 0011

      Anime je pokud vím kodomo, tedy cílené na malé děti, nevidím jediný důvod proč jim to brát. Je spousta anime seriálů pro dospělé publikum, kde je krve smrti a spoustu mnohem nechutnějších věcí až až. Do her bych to taky necpal, rád si zarelaxuju u něčeho nenásilného a přístupného pro všechny, když mám chuť masakrovat zapnu Diablo, Soldier of Fortuně nebo The Darkness 2.

  • cumpi3

    Tenhle "článek" myslíte vážně? ☹

    • dworkin

      Ano, myslí. Vždyť bez informace, kdy se Pecháček poprvé něco dozvěděl, bychom nemohli být. 

    • Derp_1337

      Asi nejsi cílovka (herních) pokémonů 😂

    • SalemCZ

      Viď je to skoro herní článek :D Hele Pokemoni jsou furt nejdéle běžící herní adaptace.

  • 0011

    Looser, já začal hrát až na stará kolena v roce 2015 a od té doby jsem se stal mistrem ligy  5x. Seriál jsem nikdy nesledoval ale hry jsou to parádní.

    • SalemCZ

      Tak když vezmeš že za 22 let se mu ještě nevyvinul ani Pikachu tak je jasně vidět že neumí expit 😂

      • Jeste doted si pamatuju ze hned v prvni rade mel Pikacu moznost se vyvinout diky tomu kameni a odmitnul. Co ty vis, treba nechce. A popravde, vzdyt je taky ikona Pokemonu, tak proc by to delali...

        • SalemCZ

          Asi nechápeš nad sázku, když 0011 píše že za 4 vyhrál 5x a Ash ani jednou.

          • Ja si svych par pridal, a basnik ignoroval vtip pac chtel rict ze by to nedavalo moc velky smysl...

          • 0011

            Tak kdyby byl schopný podle her tak seriál skončil dávno, ale přijde mi, že to přehánějí takhle neschopný trenér je fakt moc. Mohli z něj udělat mistra dávno a předat žezlo jiné postavě a možná k tomu spějí, ale už před 10 lety bylo pozdě. Docela by byla sranda kdyby to byl jeho syn, už jenom kvůli rozkolu fanbase která žena je vhodnější než kánon, ale obávám se, že by to mohlo rozpoutat třetí světovou😀

            • SalemCZ

              Už se ví kdo je jeho táta?

              • 0011

                Reakce na příspěvek:

                Hele já viděl jenom jeden díl před pár lety, zbytek znám akorát z memů, takže jediné co o animovaných pokemonech vím, že Ash niky předtím nic pořádného nevyhrál a že stejně jako Bart Simpson nestárne.

                • Bumtaratabumbumbum

                  Reakce na příspěvek:

                  V Simpsonových nestárne vůbec nikdo, ne jenom Bart.

                  • 0011

                    Reakce na příspěvek:

                    Ano, stejně jako většina postav ve většině animáků, pointa byla, že oba jsou malí kluci.

  • lito

    tvl to ještě běží😂. Jinak zpráva minimálně roku. 

  • Jack1947

    No Konečně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit