Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    No to ale byla stejně doteď, ne? Alespoň mě tedy vždy štvaly sekvence, které skákaly zpět k Desmondovi.
  • Mno, pokud skonci tak, jak AC3, kdy - rikejme si co chceme - vcelku chytlavou, epickou a povedene napsanou dejovou linku, ktera se do gradace dostavala pres pet her, zvladli naprosto suverenne totalne debilnim zpusobem zmasakrovat behem jedne desetivterinove sceny, nebude uplne o co stat, ze ano.
  • TheGGG
    Tak to nehraj a vrať se k nezávislejm š*tkám pro najivní retro paka co věří že to ti garážoví kluci dělaj pro radost. AC3 byla perfektní hra a předchozí díly taktéž. AC4 vypadá skvěle, verbování posádky a úprava lodi. Zkoumání neznámých ostrovů a potkávání slavných pirátů. Bude to parádní hra pro můj PS4
  • Jack1947
    Uz ten Desmonduv pribeh mnel skoncit davno, po poslednim dilu i by skoncil, ( jenze bez nej by nebylo Ac ani polovicni ze, uz vidim ze zas po tech 15hodinach uvidim "´´konec¸¸ s navaznosti na dalsi dil - to se mi moc nezamlouva , ale co uz no kdyz to ma bejt poradna hra, tak nakej konec je pasé, nebo ne... myslim ze se to nak ztravi a kdyz ne tak ne no. *6*
  • tak za tohle mas plus kamo :-)) rofl
  • Hra měla skončit třetím dílem. Ale pokud si pamatuju tak tam byla nějaká zrada ne? Ta prasnice z minulé civilizace ještě něco řekla po titulkách, je to tak?
  • Ale jděte celistvost příběhu ta odešla spolu s Eziem ne-li dřív, neříkám že black flag bude špatná hra, mě osobně se ten gameplay co byl na netu k vidění líbil spíš mě štve to, že se to pořád jmenuje AC, když tak měli udělat hru která patří do universa AC ale bude zase rozvíjet uplně jinej příběh AC 3 toho byla ukázkou assassin jako byl Ezio měl styl a kdyby neměl kápi tak v pohodě zapadne do davu ale Conor ten nezapadne do davu a neztratí se ani v lese protože tam lítá v bílejch hadrech ale uvidíme co Black flag
  • Jo Jo to je jak kdyby Activison řekl za 5 let ukončíme Call of Duty a nebo že Frosbite 3 je poslední engine na Battlefield. *1*
  • On napíše názor a hned to každýmu sepne do nějakýho konspiračně-pozor-napaluje-nás-antitrolling-režimu. To che občas chladit buňky, džentlmeni. Nechtějte, abych si myslel, že těch zdejších posledních normálních zuby nehty se držících 5% panáčků jsou takový lopaty. To by pak akorát G***** Amatérské a Maniakální Egoistické Sdružení dosáhlo svého vrcholu.
  • El-Bravo
    "Skončí Assassins creed" ...už jen ta věta mě pobavila :D
  • davidBray
    tohle tady nikdo neříká, takže je tvůj příspěvek z trochu slabšího soudku.
  • Drogy jsou spatny ano
  • TheGGG
    ŘÍKEJTE SI co chcete, black flag nebude špatná hra
  • Myslím že AC tu bude minimálně dalších 10 let. *1*
  • dokud na sebe hra vydělává i přes vysoké náklady na vývoj, vydojená není

    The Sims série taky stále vydělává, až to lidi přestanou kupovat, bude teprve vydojená
  • Amylee.Anderson
    To by zrovna nemuselo bejt špatný :D
  • Drakens
    Taky mám hrubou představu jak AC skončí....skončí špatně, ale asi jinak než tady myslí tvůrci..skončí jako značka která byla na vrcholu a kterou doslova vydojily její slavné vedení.
  • Robotron3
    Takovýhle max obr projekty, kde se příběh vymýšlí za pochodu nikdy nemají kvalitní konce a snad ani mít nemohou. Nic víc než ala "Lost" konec nečekám :)
  • http://bit.ly/14YIVVO
  • davidBray
    magician :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit