Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Výborný článek. Těšil jsem se už předtím (žil jsem rok v Americe a prošel si základní dějiny toho období) ale teď se těším ještě víc :)
  • Malleth
    Z toho článku ta hra vypadá hodně dobře.
    jako velkou slabinu ale vidim, že je to Assassins Creed. Kdyby to bylo jiný IP, neměli by autoři nutnost na zřejmě jinak dost autentickou hru šroubovat takovej nesmysl (hašišini v americe) a hlavní hrdina by nevypadal jak kříženec patriota a power rangers.
    Působí to na mě jako kdybych hrál Red Dead Redemption za Batmana (nic proti němu).
    • existuje aj mystická cesta vraha, takže s hasasínmi sa hl postava nebude musieť ani stretnúť ale kontinuita toho, za čo bojujú zostane zachovaná, preto som dúfal, že AC III bude zo stredovekého japonska...
  • Tak to ne, AC II nasadila vysokou latku vsem ostatnim, stale je to jedna z mych NEJ!;)
  • Amylee.Anderson
    Ještě by to chtělo nějaké info o Desmondovi. Díky za ten článek, docela dost mi změnil názor na hru a ještě víc se těším :) Ale..je sice hezký, že dbají na pravdivost historie, ale vysvětlí mi někdo, jak se Desmondovi předci dostali z Izraele přes Itálii do Ameriky?:D
    • Hairy_Ass
      Přistěhovalci, na tom není nic divného. Alespoň ve směru Itálie -> Amerika. Mnohem podivnější je ten původní směr, Palestina -> Itálie. *3*
      • Amylee.Anderson
        Nojo, jenže jestli je Connor potomek Angličana a Indiánky.. to je Itálie>Anglie.
        • Hairy_Ass
          Od dob AC2 uběhlo cca 250 let, za tu dobu se z jednoho Eziova potomka mohl stát Angličan se vzdálenými italskými předky. *3* Ostatně to je stejné jako, jak se mohl stát ze Syřana Ital.
          • Amylee.Anderson
            To je jasný, souhlasim, ale docela by mě zajímalo, jak moc se timhle tvůrci zabývaj...
      • Směr Palestina - Itálie byl myslím vysvětlen v Revelations, když jeden z Altairových synů odešel s bratry Polovými, nebo alespoň mě to tak přišlo.
  • CRYPT
    Nvm u tech asasínů mam takove smisene pocity. 1cku jsem nedohral, chybel mi tam ten posledni fucka, prestalo mne to bavit a vyprdl jsem se na to. 2ku jsem zral tedy hodne, to jsem otocil 3x, brotherhood mne uz tak nebavilo, ale nebylo to nejhorsi a ten revelation nebo jak se jmenoval ten posledni dil, jsem hral asi 4 hodiny, pak uninstall a dekuji nechci - srdecne mne to nebavilo. Navic Ezio vypadal v obliceji jako opice, nvm co s tim tvurci udelali... Ale toto podle screenu vypada hodne zajimave, tak mozna to jeste vyzkousim
    • Musim souhlasit v jedne veci. Ezio vypadal jako krizenec neandrtalce a gorily nizinë. V dnesni dobe softu na upravu obliceje v zavislosti na veku nechapu tu prapodivnou zmenu. Mozna by autorum mel nekdo vysvetlit ze kdyz clovek zestarne tak se mu nezmeni tvar lebky. A za tim podivnym vzhledem rozhodne nebyli jen ty vousy. Oblicejove kosti, celist meli uplne jiny tvar nez v predchozich dilech. *8*
  • No musim rict ze u konkurence to namalovali v blistivejsich barvach ale osobne mi je tento pohled blizsi. Na jednu stranu souhlasim ze zmeny bylo treba ale napr. jako priznivce architektury to vidim spis na hubenejsi zazitek. Nic to ovsem nemeni na mem nazoru ze AC kazdy rok nepotrebujeme.
    • jindra.veliky
      ja jsem celkem rad ze to nebude vsechno takovy "piscity" (dohneda)

      nejvic se tesim na prirodu a zvireta...jsem zvedavej jak je vyuzijou a to i ve FarCry 3
    • PreidaQ
      +1 *3*
  • Tarzan´s Creed ... :/
  • Těším se na to víc, než třeba na dvojku, mě osobně ta příroda a hopsání po stromech láká víc než v ulicích klidně i krásnýho historickýho města.
    • Ja uz takhle z infa paradoxne vnimam jako nejvetsi zmenu ustredni postavu. Prece jen Ezio (i kdyz ho mam rad, a povazuju ho za jednu z nejvic prokreslenejch hernich postav vubec), byl takovej az moce teatralni a ukecanej a... Ital no. :) Na trojku se tesim, ze zase atmosferou tichyho zabijaka se priblizi k jednicce, a to je dobre!
      • Si vem ze Ezio zil do dospelosti zivotem mestskyho floutka takze je to proste jeho prirozenost.
  • Jazz
    Děkujem za video...
  • BoB.2
    Radši bych nějaký inGame video.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit